Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μ'αρεσει που εγω ανησυχουσα γιατι θα εγραφα κατι ασχετο, 5 σελιδες πριν!! :xm:

Εφοσον ολοι λενε τον πονο τους εδω μεσα να τον πω κι εγω??? :p
 
metsgr είπε:
Μ'αρεσει που εγω ανησυχουσα γιατι θα εγραφα κατι ασχετο, 5 σελιδες πριν!! :xm: Εφοσον ολοι λενε τον πονο τους εδω μεσα να τον πω κι εγω??? :p
Οχι. Τα δικά σου άσχετα, είναι εντελώς μα εντελώς άσχετα...
 
υπολογίστε ένα άτομο ακόμη κύριε τελετάρχα . θα φερω και μια φίλη :)
 
Σκεύτομαι να ρθω και γω. Στο γνωστό στέκι θα γίνει η συνάντηση?

Τι θέματα θα συζητάτε παιδιά?
 
Οτι κατσει φιλτατε. Δεν εχουμε αντζεντα.

Αυτη τη φορα ομως λεω να κανω με τον Rygar μια συμβολικη ανταλλαγη των C128 μας.

Θα λυπηθω ιδιαιτερα που θα αποχωριστω τον δικο μου και θα φορτωθω τη σαβουρα του Νικου αλλα θα κανω τη καρδια μου πετρα!

:p
 
video80 είπε:
Τι θέματα θα συζητάτε παιδιά?
Γιατί κάθε φορά αναρρωτιέσαι; Ο,τι να'ναι...

Wally είπε:
Αυτη τη φορα ομως λεω να κανω με τον Rygar μια συμβολικη ανταλλαγη των C128 μας.

Θα λυπηθω ιδιαιτερα που θα αποχωριστω τον δικο μου και θα φορτωθω τη σαβουρα του Νικου αλλα θα κανω τη καρδια μου πετρα!

:p
Μ'αυτό το πρευλο να κοιμάσαι :p

Και ποιος σου είπε ότι τον φέρω μαζί μου; Αμα έρθω με μηχανή, δε θα μπορέσω να σου φέρω τον πολυαγαπημένο σου C128 που είναι χαλασμένος και βγάζει μια λευκή κάθετη γραμμή στα δεξιά και μαλιστα δεν ανάβει και το κοκκινο λαμπάκι και ...τι άλλo; Αυτά. χαχαχαχαχαχαχα
 
Μάλιστα.

Αγαπητέ Rygan είμαι άσχετος απο παλιους και μη υπολογιστές.Αλλα θα σας παρακολουθώ.

Το αγαπιμένο μου αντικείμενο συζήτησης είναι το ελληνικό video.
 
picture.php


:biglaugh:
 
χαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααα

Εχω μια ιδέα για το 10000ο μέλος... ;)

video80 είπε:
Μάλιστα.Αγαπητέ Rygan είμαι άσχετος απο παλιους και μη υπολογιστές.Αλλα θα σας παρακολουθώ.

Το αγαπιμένο μου αντικείμενο συζήτησης είναι το ελληνικό video.
Συζηταμε τα πάντα. Οπου ακούς κουβέντες πανω σε γνώριμα για σένα θέματα, χώνεσαι. Απλό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δυστυχώς 3-4 ώρες νωρίτερα θα έχω προσγειωθεί στη Γηραιά Αλβιόνα, οπότε δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ...

Καλά να περάσετε πάντως και ελπίζω να γίνει κάτι γύρω στα Χριστούγεννα που θα επιστρέψω για τις διακοπές...
 
Σιγουρα θα γίνει Κοπή τη Πίτα για το 2010, αρχές Γενάρη... ;)
 
Δυστυχώς ούτε αυτή την φορά θα μπορέσω να σας δω!

Προέκυψε οικογενειακή υποχρέωση η οποία δεν αναβάλλεται!
 
Rygar παρακαλώ σημείωσε ότι θα έρθει και το πλέον ανενεργό μέλος του GRM, το tataki ή αλλιώς Mrs. alkis21 (ή απλά Ρούλα).

Σας παροτρύνω όλους να την ψέξετε για την αδράνειά της.
 
H τιμωρια της θα ειναι να ακουει εμενα και την χουανιτα, να μιλαμε περι Αλμπερτ :diablotin:
 
Ωχ... την καημενούλα... :p

Nωρίς νωρίς το Σάββατο προβλέπω να ανεβάζει το πρώτο (αλμπερτικό εννοείται :D ) φικ της μετά την πλύση που θα έχει υποστεί... :rofl:
 
(με τρώει να αλλάξω την ημερομηνία)

(με τρώει να αλλάξω την ημερομηνία)

(με τρώει να αλλάξω την ημερομηνία)

(με τρώει να αλλάξω την ημερομηνία)

(με τρώει να αλλάξω την ημερομηνία)
 
Άλλαξε να δεις μετά τι θα κάνει ο Χίτλερ που σε έχει στην μπούκα. αχαχα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα