Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Paspartoo είπε:
(που μας πλησιασε γιατι ακουσε το ονομα Rygar - θα ηταν η ωρα που (ευγενεστατα παντα) τα εχωνα στον εκλιποντα..)
Πότε είναι η κηδεία μου; Να με ενημερώσετε να παραβρεθώ...

Paspartoo είπε:
ο Rygar (ενω εβλεπε την προηγουμενη το βραδυ τον "Εξορκιστη" προσπαθησε να κανει το 360 κολπο της Μεγκαν
χαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααα φοβερό!!!!!
 
Πότε είναι η κηδεία μου; Να με ενημερώσετε να παραβρεθώ...
Ποιητικη αδεία Rygar μου :p παντως αν ειναι να παρευρεθεις παρε λεφτα μαζι σου γιατι σιγουρα ο Wallys θα βαλει εισητηριο :D
 
χαχαχαχαχαχαχααααααα ασε που θα ζητήσει πρώτος να παρει τη συλλογή μου. Και ο shock ολα μου τα Mac... :D
 
Αν γίνει στο verde είναι πανεύκολο. Μετρό, κατεβαίνεις "Εθνική Άμυνα" , και όλο ευθεία πάνω θα το βρεις μπροστά σου!
 
Εγώ, τί καινούριο να γράψω;;; :xm:

Με πρόλαβαν οι προλαλήσαντες...

Στις ευχάριστες εκπλήξεις της βραδιάς, ο Σοφολογιότατος που σε αντίθεση με κάποιους δήθεν άρρωστους μας έκανε την τιμή να παρευρεθεί τόσο στον καφέ όσο και στο λιτό δείπνο που ακολούθησε... Επίσης, η γλυκύτατη Diana που μας ανέσυρε κάποιες οδυνηρές και αραχνιασμένες μνήμες καλά κρυμένες στα βάθη του μυαλού μας: πως κάποτε πηγαίναμε και εμείς σχολείο... :D

Με τα νέα παιδιά δεν πρόλαβα να πω πολλά πράγματα αν και χάρηκα πολύ που τους γνώρισα και από κοντά. :flower: Τη Ντίνα προσπαθήσαμε να την πείσουμε να γίνει μέλος στο φόρουμ μας ενώ τη Ρούλα να γράψει το πρώτο της φικ!!!

Λίγο όμως με προβλημάτισε ο Πασπαρτού... :xm: Έδειχνε σημάδια μεγάλης κούρασης και έντονου προβληματισμού κάθε φορά που του μιλούσα... Να μην αναφέρω πόσες φορές επικαλέστηκε τα θεία 8) για τη βροχή που έπεφτε και τον κρατούσε εγκλωβισμένο στη σουβλακερί... Αναρωτιέμαι τί τον έκανε να θέλει να φύγει μακριά... :eek:

Φωτογραφίες οσονούπω... να σβήσω αρχεία από το σκληρό για να περάσω τις φωτό και μετά να τις αντιγράψω στο άλμπουμ και να τις ανεβάσω...

Τι;;; κουραστήκατε ήδη;;; :eek: o_O :eek:
 
(Κατάλαβα. Και το σουβλατζή κυνηγήσατε να φάτε....... )
 
αμα οι σουβλες τρωγωντουσαν, ουτε αυτες θα γλιτωναν :rofl:
 
alkis21 είπε:
Η Juanita όπως πάντα γλυκύτατη, ενώ από κάποιο λάθος της φύσης ο Bspus έχει το πιο σοβαρό παρουσιαστικό όλων μας.
Στην επομενη θα ερθω με κοκκινη μυτη κλοουν για να το αντισταθμισω
 
Να αναρτήσω κι εγώ με τη σειρά μου το σχόλιο μου:

Καταρχήν να πω κι εγώ οτι η βραδιά ήταν ΣΧΕΔΟΝ τέλεια! ('ΣΧΕΔΟΝ' λόγω των απουσιών)

Χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα νέους φίλους από κοντά, ειδικά τον Σοφολογιότατο που διορίστηκε στο Γυμνάσιο του χωριού μου!

Χάρηκα πάρα πολύ που είδα μετά από πολύ καιρό και τους παλιούς φίλους από κοντά. (Ακόμα και ο Μαχόθλης που δεν είχε σκοπό να έρθει, ήρθε τελικά μετά από το τηλεφώνημα που του έκανα).

Για ακόμη μια φορά ξεσηκώθηκε όλο το Θησείο από τις γαϊδουροφωνάρες και τα γέλια μας!

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους μαζί και τον καθένα ξεχωριστά γιατί μου φτιάξατε το κέφι!

Αυτή η παρέα τελικά είναι πολύ απολαυστική!
 
Εγώ δεν ξέρω αν θα παρευρεθώ αν και έχω αρκετές υποχρεώσεις που πρέπει να αναληφθούν κάποια στιγμή... :xm:

Αν και δεν ξέρω το μαγαζί, δεν έχω κανένα πρόβλημα να μαζευτούμε εκεί... (για φαγητό;;;; παίζει κάτι κοντά;;;; :p ) οι αλλαγές πάντα είναι ευπροσδεκτες ειδικά όταν "βοηθά" και η συγκοινωνία.

Θα το οριστικοποιήσω μεσοβδόμαδα... :xm:
 
Ολα καλα. Φωτό όμως δε βλέπω... :(

Τελικά πού κραιπαλιάσατε;;
 
Ζηλεύω!

Καταραμένη υποχρεωτική δουλειά!!! :(
 
Paspartoo είπε:
Ελαμψαν δια της απουσιας τους -

..... η Μετς (εχασε για λιγα λεπτα το Εξπρες Λουβρος, Βερολινο, Μοσχα, Δημητσάνα, Αθηνα - δεν πειραζει Μετς θα ξαναβρεθουμε συντομα) ......

Οι φήμες που λένε ότι έχασα το τρένο επίτηδες για να δω τον αγώνα, διαψεύδονται κατηγορηματικά!! :p

Να περνάτε πάντα καλά, παιδιά!! :)
 
Αυτό άμα θέλουμε το πιστεύουμε Μετς!!!!!!!
 
Η αλήθεια είναι οτι απλά: Το τρένο έφυγε στις 8.
 
Και καθότι ο αγώνας είχε παράταση, ε, δεν πρόλαβα να έρθω για τα σουβλάκια...
 
Έχει κάμποσο χορταράκι κάτω από τα δέντρα στο άλσος. :)

Αναρωτιέμαι πάντως αν σκεφτήκατε ότι στο Verde απογευματινές ώρες και με καλό καιρό δύσκολα βρίσκεις τραπέζι 5 ατόμων. Και εσείς ψάχνετε για 15 και βάλε. Κατά τα άλλα, όντως ωραίος χώρος.
 
Μπορούμε να κάνουμε κράτηση doc.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα