Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγώ δεν έχω παρει ακόμα τη μηχανή μου αλλά θα προσπαθήσω να έρθω με το αμάξι μου. Αμα δεν έχω κατι καλύτερο να κάνω δηλαδή... :p
 
Maddog να φέρεις και το Madpuppy μαζί σου... είναι κρίμα που την προηγούμενη φορά δεν τον βγάλαμε ούτε μία φωτογραφία!
 
Στέλνω τα χαιρετίσματά μου με τον φίλο tsalk ο οποίος με πήρε τηλέφωνο ερχόμενος σε σας και περνώντας απ'την πόλη μου...Δυστυχώς επαγγελματικές υποχρεώσεις δε μου το επιτρέπουν να'ρθω...
 
Και ναι κυρίες και κύριοι! Μετά από πολύ καιρό θα έρθω ξανά σε συνάντηση!

Αυτή την φορά δεν έχω καμιά υποχρέωση της τελευταίας στιγμής που θα με αποτρέψει!
 
Οι υποχρεώσεις της τελευταίας στιγμής σε αποτρέπουν συνήθως....την τελευταία στιγμή. Στο λεξικό θα το βρεις αυτό ως "απρόοπτο"... :p
 
Στην περίπτωση του theoritikos δεν μιλάμε για απρόοπτο. Έχει ένα μακρύ ιστορικό με υποχρεώσεις της τελευταίας στιγμής. Οπότε μιλάμε για απόλυτα προβλέψιμο. ;)
 
Λοιπον, άντε θα'ρθω.....

Αλλα και παλι, δεν είναι σίγουρο... :p
 
Άντε έλα, και μην πας να τα γυρίσεις τελευταία στιγμή
 
ισα που πλοραβαίνεις!!!! Λεφτά έφερες;; Τι, έτσι;;;
 
Πριν λιγο γυρισα :( Στο επομενο θα ειμαι 1000%!
 
Ωραία περάσαμε στην συνάντηση, πριν μισή ώρα γύρισα. Είμασταν αρκετοί σήμερα και ωραία περάσαμε
 
Έφυγες μετά από μένα και έφτασες κιόλας; Ο Άσπρος Σίφουνας είσαι;;;; :p :p

Ήταν πάρα πολύ ωραία, αν και δεν μπόρεσα να μιλήσω με όλους. Είμασταν αρκετοί και φιλοσοφήσαμε πάρα πολύ.

Χάρηκα που γνώρισα τη Diana και τον Tsalk.

Κλού της βραδιάς ο Μάνος, ο οποίος κάτι είχε. Δεν τον έχω συνηθίσει έτσι! Ελπίζω να φταίει ο έρωτας και όχι τίποτε άλλο. :D

Χάρηκα ρε παλιόφατσες που σας ξαναείδα.

Ερώτηση: Μέλος του φόρουμ μας, ανακοίνωσε ότι απόκτησε όλα τα Ευρωπαϊκά παιχνίδια του Dreamcast. Ποιος είναι, μα ποιος νά΄ναι...... Συγχαρητήρια από μένα!!! (Όποιος τον βρει κερδίσει χαλασμένη κονσόλα Nintendo..... ) :) :p
 
Πολύ ωραία η συνάντηση και ακόμα καλύτερη η μασαμπόυκα που ακολούθησε σε ταβέρνα της περιοχής. 1 και κάτι το διαλύσαμε.

Χαρηκα πολύ που είναι αρκετούς γνωστούς και γνώρισα από κοντά και πολλούς άλλους.

Περισσότερα από αύριο
 
Αλλη μια συναντηση ηταν ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Με καποια παιδια ειχα γνωριστει απο την προηγουμενη συναντηση και χαρηκα που τα ξαναειπαμε παλι!

Mεγαλη μου χαρα και τιμη ηταν που επιτελους γνωρισα απο κοντα και τον Τελεταρχα μας, τον Μανο και την Λορενα (αν και δεν μπορεσα να μιλησω πολυ με ολους) αλλα και τον ευγενικοτατο tsalk τον οποιο Θαυμαζω παρα πολυ για την δουλεια που εχει κανει σχετικα με την ΤV και γενικα σαν ανθρωπος μου εκανε παρα πολυ εντυπωση.

Ευχαριστω ολα τα παιδια για την ομορφη παρεα! Να εισατε ολοι καλα!!!
 
Τυχεροί είστε,εγώ σπουδάζω Πάτρα!Μέχρι σήμερα έδινα μαθήματα και από Δευτέρα κανονική παρακολούθηση στη σχολή!Γιατί δεν διοργανώνετε καμία συνάντηση γύρω στα Χριστούγεννα???????
 
Θα κόψουμε πίτα αρχές Γενάρη ;)
 
Ηταν μια πολυ ομορφη συναντηση που κρατησε μεχρι αργα. (3 παρα εφτασα σπιτι)

Μετα τους καφεδες κτλ που γνωρισα πολλους νεους μεταξυ αλλων και την κουκλιτσα Ντιάνα, το σουπερ αστερι :) Όσοι τελικα μειναμε (που μειναμε αρκετοι ;) ) πηγαμε για φαγητο σε ταβερνα που προτεινε ο DIM (εξαιρετικη επιλογη..)

Ακολουθησε τριτη σταση στον σταθμο του ηλεκτρικου (γυρω στην μιση ωρα) και.. τελικα το διαλυσαμε !

Αναμενουμε φωτογραφιες :)
 
(Αν είναι από αυτές που τράβηξα εγώ με τη μηχανή του Tsalk, να σε πληροφορήσω ότι έχεις βγει μια χαρά!!!! )

TSAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Σας ζήλεψα ακόμα πιο πολύ!!!....

Είναι πάντως καταπληκτική η ικανότητα που έχουν όλοι οι ρετρομανείς, όπου και να συναντιούνται, να περνάνε καλά! We rule!!! :)

Btw, μελετούσα τρόπο μπας και κάτσει δουλειά της τελευταίας στιγμής από την εταιρία και κατέβω Αθήνα!....

Και ναι, η δουλειά έκατσε! Και μ' έστειλε.... Αλεξανδρούπολη! :p

Κανά τζόκερ να πάω να παίξω! :p

Anyway, o λαός θέλει φωτός! :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα