Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
:cry: ζηλευω...... :cry: πήγα σε γεννεθλια και δεν μπορεσα να ερθω.... :rant:

χαίρομαι που περάσατε τόσο καλα :)

περιμενω φωτογραφιες συντομα ( και νεα συναντηση επίσης .ρηγααααααααααααα )
 
Λορένα είπε:
Όσοι τελικα μειναμε (που μειναμε αρκετοι ;) ) πηγαμε για φαγητο σε ταβερνα που προτεινε ο DIM (εξαιρετικη επιλογη..)Ακολουθησε τριτη σταση στον σταθμο του ηλεκτρικου (γυρω στην μιση ωρα) και.. τελικα το διαλυσαμε !

Αναμενουμε φωτογραφιες :)

Θα ξεκινήσω απ το τέλος. Κάποια στιγμή νομίζω ήταν κατά τις 11 το βράδυ που μείναμε 7-8 άτομα και αφού μας είχε κόψει η λόρδα αποφασίσαμε να πάμε κάπου να κρεπαλιάσουμε λίγο. Η πρόταση του dim αποδείχτηκε εξαιρετική.

Πήγαμε λοιπόν σε ένα μαγαζί, στο οποίο περιμέναμε 5-10 λεπτά όρθιοι αφού γινόταν της κακομοίρας εκεί (δεν θυμάμαι όνομα) καπού εκεί στο Θησείο για να μασαμπουκιάσουμε. Η συνάντηση τελείωσε στις 1.15 αφού μείναμε οι τελευταίοι στο μαγαζί. (Αφού δεν μας βάλαν να σκουπίσουμε πάλι καλά)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κλέβοντας από τον τελετάρχη τη διαδικασία αναφοράς παρουσιών,να πω καταρχήν ότι ήμασταν οι κάτωθι (ελπίζοντας να μη μου διαφεύγει κανείς):

1.Λορένα

2.simonkey

3.tsalk

4.DianaTheSuperstar 91

5.circleag

6.bspus

7.namida

8.Paspartoo (+ 2 φίλες του,ονόματα δε θυμάμαι,δυστυχώς)

9.Pooky(1)

10.Saulot (+ ο φίλος του,Έκτορας)

11.theoritikos

12.manos426f

13.Maddog

14.Rygar

15.dim

Κλασικά καθήσαμε αρχικά στην καφετέρια και μετά 8 από εμάς πήγαμε να φάμε,σε ταβερνείο στο οποίο μας οδήγησε ο dim,όπου το φαγητό ήταν καλό,κατά τη γνώμη μου.

Παρόλο που εσχάτως έχω κάποια δυσκολία,όσο και φόβο μετακινήσεων,εξ΄αιτίας ενός πολύ ανησυχητικού τραύματος στον αριστερό αχίλλειο τένοντα (εξ΄ου και η διάθεσή μου pooky όντως δεν ήταν,τουλάχιστον αρχικά,και η καλύτερη..),κληροδότημα από το 5x5 ποδόσφαιρο,θέλησα να έρθω χθες και σίγουρα έκανα καλά.

Περάσαμε πολύ όμορφα,τιμήσαμε την επίσκεψη της....εχμ,αμ,ναι,....παρέας των φιλοξενούμενών μας,Λορένας και tsalk,γενικά νομίζω κινηθήκαμε στα γνωστά επίπεδα της GRM-ικής παρέας και του κεφιού που αυτή έχει.

Γνώρισα κι εγώ από κοντά την DianaTheSuperstar91 και τον circleag,όπως βέβαια και τον Έκτορα ,ενώ με τις άλλες δύο κοπέλες λόγω αποστάσεως δεν είχαμε τη δυνατότητα να μιλήσουμε.Next time...

Βλέποντας τόσα νέα,αλλά και "παλιά" πρόσωπα στο meeting αυτό,μία μόλις εβδομάδα μετά το προηγούμενο,μπορώ να πω ότι δεν έχω καμία αμφιβολία πως στο Πρωτοχρονιάτικο meeting θα είμαστε (ας τολμήσω μια πρόβλεψη) 35+ άτομα,καθότι η παρέα μεγαλώνει και μεγαλώνει και μεγαλώνει..! (κάτι σαν το ΝΟΥΝΟΥ και τα γερά παιδιά! :p )

Να 'μαστε καλά να το ξανακάνουμε.... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμένα αυτή η φώτο δεν μου αρέσει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πάλι τα ίδια.....

Καλά, κάτσε να δεις αυτές που σου τράβηξα εγώ!!!!!!!

Μια χαρά είσαι....... αμάν πια........
 
Λορένα είπε:
Εμένα αυτή η φώτο δεν μου αρέσει
Κλασική ατάκα της Λορενας!!!!

Φαντάζομαι οι υπόλοιπες φωτογραφίες ειναι "στο δρόμο" :D για το θρεντ
 
Χάρηκα ιδιαίτερα που κατάφερα μετά από ΠΟΛΥ καιρό και να έρθω σε ρετροσυνάντηση και να γλυτώσω το διαζύγιο όταν επέστρεψα 2 το πρωί στο σπίτι έχοντας φύγει "για έναν καφέ". Τελικά ή με εμπιστεύεται υπερβολικά ή έκανε εκείνη χειρότερα το οχτάωρο που έλειπα. :p

Ακόμα περισσότερο επειδή γνώρισα και μερικούς πολύ αξιόλογους ανθρώπους που δεν είχε τύχει να ξανασυναντήσω. Ειδικά όσους ήρθαν και από μακρυά. Παιδιά, καλώς ήρθατε και ελπίζω να μπορέσω κάποτε να ανταποδώσω σε κάποιο retro meeting Βόρειας Ελλάδας. :)


Και για να τελειώνουμε και με το θέμα της Λορένας και των φωτό που δεν της αρέσουν, σας διαβεβαιώνω ότι είναι ακόμα καλύτερη από κοντά.
;)
 
(Αυτά να λες να τα διαβάσει η γυναίκα σου. Και κάθεσαι και δίπλα της; Ωρε, σε βλέπω στο δρόμο να τη βγάζεις.... :p :p )
 
Είπαμε, είμαι battlefield proven. :diablotin:

(εδώ με αφήνει να κάνω παρέα μαζί σου ρε)
 
Λορένα είπε:
Εμένα αυτή η φώτο δεν μου αρέσει

Kambia είπε:
Κλασική ατάκα της Λορενας!!!!
Λολ! Λολ! Και ξανα-λολ!!!!

Μια φορά, (δε θα το πιστέψετε!) βγάλαμε φωτό τη Λορένα σε συνάντηση και παραδέχτηκε ότι η φωτογραφία ήταν καλή!

Μια και μοναδική!!!! :sealed:

Οπότε, η ατάκα δε με εκπλήσσει! Αυτό που με εξέπληξε, ήταν το ψωμάκι, το τυράκι και η σαλάτα! :)

Φωτό τα φαγητά, δεν τα βγάλατε? Ή δεν προλάβατε?! :)
 
ΠΑΡΑΛΕΙΠΟΜΕΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα σε γνωστό roof garden πολυτελούς ξενοδοχείου των Αθηνών μυστική συνάντηση μελών της admin team με μέλη συντονιστές προκειμένου να ληφθούν κάποιες αποφάσεις σχετικές με την οργάνωση κάποιων πραγμάτων για την σωστότερη λειτουργία του φόρουμ. Αναπτύχθηκαν οι απόψεις και οι εκτιμήσεις και των δύο πλευρών ώστε να ληφθούν κάποιες αποφάσεις πάνω στα θέματα που συζητήθηκαν. Οι εν λόγω διαπραγμάτευσεις ήταν πολύωρες και εν συνεχεία μεταφέρθηκαν και σε άλλο χώρο όπου οι συνθήκες ήταν καλύτερες και αρμόζουσες της σοβαρότητας των λεχθέντων.

Σχετική φώτο από την μυστική αυτή συνάντηση

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βρε άσε τις μυστικές συναντήσεις και ανέβασε τις υπόλοιπες φωτό από τη Παρασκευή!!!!!
 
Ωραια ολα αυτά. Το ροζουλί προς τί; Φιλλλαράκι δε μας τα λες καλλλλα... :p
 
tsalk είπε:
Πραγματοποιήθηκε σήμερα σε γνωστό roof garden πολυτελούς ξενοδοχείου των Αθηνών μυστική συνάντηση μελών της admin team με μέλη συντονιστές προκειμένου να ληφθούν κάποιες αποφάσεις σχετικές με την οργάνωση κάποιων πραγμάτων για την σωστότερη λειτουργία του φόρουμ. Αναπτύχθηκαν οι απόψεις και οι εκτιμήσεις και των δύο πλευρών ώστε να ληφθούν κάποιες αποφάσεις πάνω στα θέματα που συζητήθηκαν. Οι εν λόγω διαπραγμάτευσεις ήταν πολύωρες και εν συνεχεία μεταφέρθηκαν και σε άλλο χώρο όπου οι συνθήκες ήταν καλύτερες και αρμόζουσες της σοβαρότητας των λεχθέντων.
Πολύ αόριστα μας τα λες βρε τσαλκ... Κάποιος - κάπου - κάποτε... (μόνο το φαρ γουέστ και ο Λεόνε λείπουν! )

Αυτό το ροζ όμως βγάζει μάτι! (Ροζ ήταν η συνάντηση;;; ) :rofl: :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δε μπορώ παρά να γκρινιάξω κι εγώ!.... Πού είναι οι υπόλοιπες φωτός της συνάντησης, βρε?!?!?!

Για το ροζουλί, δε θα σχολιάσω! Για τις υπόλοιπες φωτός, όμως!....

Μόνο ο Tsalk κι ο Herco έχουν φωτογένεια? :D
 
Υ Π Ο Μ Ο Ν Η

Μόλις γύρισα, αμέσως να με φάτε. Τι κάκο είναι αυτό. Θα τις βάλω
 
Αργείς........................... Τόσο κόπο έκανα να τις βγάλω.................
 
Δεν γλυτώνω από σας μου φαίνεται.

Λοιπόν αγωνία ΤΕΛΟΣ (με τρελάνατε στα πμ)

ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΜΑΣ.........

picture.php


Βρεθήκαμε κάποιοι έξω από τον σταθμό του ηλεκτρικού στο Θησείο κατά τις 7

και στην συνέχεια βρήκαμε και τους υπόλοιπους στο μαγαζί

cture.php


Μaddog και Pooky(1)

picture.php


Saulot και


Circleag
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίες οι φωτο Τσαλκ. Τώρα θα περιμένουμε πότε θα πεταχτεί η Λορένα και θα πεί "Εγώ χάλια είμαι πάλι!" :tease:
 
Θα το πει?

δεν θα το πει?

Για να δούμε.......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα