Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Αμάν σαν ζόμπι βγήκα στις φωτογραφίες! Ρίγαρη τι έκανες στην μηχανή σου και βγήκα έτσι? :p
 
Πω πω είμαστε όλοι για το άσυλο!!!!!!!!!!!

Dafni FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και στους φίλους πάντα θα φτιάχνω τα κουμπιούτερ τους!!!!!!!!!!!!!

Αυτή η φωτό με Theoritiko, SONIC και τον Wally είναι για να τυπωθεί σε μπλουζάκι με τίτλο "my other friends are a lot worse than these...... "

Να προσθέσω ότι η μπλούζα είναι δώρο του πολύ καλού φίλου exetlaios!!!!!!!!!!!!
 
Ωραίες οι φωτό παιδιά (αν και καθυστερημένες ολίγον)

Μασαμπούκα είχε μετά?
 
theoritikos είπε:
Αμάν σαν ζόμπι βγήκα στις φωτογραφίες! Ρίγαρη τι έκανες στην μηχανή σου και βγήκα έτσι? :p
Μια χαρα εισαι. Εγω αποψε θα εχω εφιαλτες απο τη φατσα μου στην τελευταια φωτογραφια!
 
Όλοι ομορφόπαιδα είστε βρε.

Η μηχανή του Ρίγανη είναι που έχει το πρόβλημα. :p
 
krios είπε:
Ελα ντε!!! :( :( :( :( Ειχε έρθει αρκετα μετά, είχα ήδη βγάλει τις πιο πανω φωτογραφίες και δε μου περασε καν από το μυαλό! :(
 
Και τι μέγα ερώτημα,ποτε θα ξαναπαμε? :cool:
 
Εμένα μου άρεσε η εμφάνιση με την Vespa και να πω ότι και εγώ έφερα ένα βιβλίο τον Τηλεοπτικό Οδηγό Σειρών του Στάθη Βαλούκου. Retro σημασίας γιατί μέχρι τα σίριαλ του 1998 λέει το βιβλίο.
 
Rygar είπε:
Theorotikos, sonic, στο βαθος ο mike (με το γαμαρέεεεεεεεϊ στη μπλούζα), και αριστερά ο Γουόλης που βαριέται να σηκωσει το χέρι του να πιασει το ποτό του.

picture.php
O Χριστός και η παναγία επιτέλους βγήκα σχεδόν φυσιολογικός σε μια φωτογραφία!!!! :cool:

pooky(1) είπε:
Πω πω είμαστε όλοι για το άσυλο!!!!!!!!!!!
Dafni FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και στους φίλους πάντα θα φτιάχνω τα κουμπιούτερ τους!!!!!!!!!!!!!

Αυτή η φωτό με Theoritiko, SONIC και τον Wally είναι για να τυπωθεί σε μπλουζάκι με τίτλο "my other friends are a lot worse than these...... "

Να προσθέσω ότι η μπλούζα είναι δώρο του πολύ καλού φίλου exetlaios!!!!!!!!!!!!
Υπαρχουν χειροτεροι απο εμας τους 5 Πουκ? ;)

πρέπει μάλλον να σου κάνω update στο mail σου για να στρώσεις αν κατάλαβες τι εννοώ! :diablotin: :diablotin:

bspus είπε:
Μια χαρα εισαι. Εγω αποψε θα εχω εφιαλτες απο τη φατσα μου στην τελευταια φωτογραφια!
Και όχι μόνο εσύ!!!!! :D

Maddog είπε:
Όλοι ομορφόπαιδα είστε βρε.Η μηχανή του Ρίγανη είναι που έχει το πρόβλημα. :p
Συμφωνώ και επαυξάνω αυτή η μηχανή είναι ένα από τα καταραμένα αντικείμενα του Παρασκευή και 13 που στόχος του είναι να χαλάει το ηθικό αυτόν που φωτογραφίζει απεικονίζοντας τους σαν τέρατα και σημεία πχ τον Sonic σαν ανώμαλο από ταινία του Craven,τον Pouky σαν παλαίμαχο τρελό που το έσκασε από το Δαφνί και τον Theoritiko σαν ζόμπι από ταινία του Romero. :D


Στην πυρά λοιπόν!!!!
 
Επρεπε να κανεις quote ολο το post βρε σαρδανάπαλε?

Ξαναείδα όλες τις φάτσες και (ξανα) τρόμαξα απο την αρχή...

Παλι καλα, εφτασα στην Χριστίνα πρίν πηδηχτώ απο το παράθυρο (ειναι και στενό, μαλλον θα σφήνωνα...)
 
SONIC είπε:
Συμφωνώ και επαυξάνω αυτή η μηχανή είναι ένα από τα καταραμένα αντικείμενα του Παρασκευή και 13 που στόχος του είναι να χαλάει το ηθικό αυτόν που φωτογραφίζει απεικονίζοντας τους σαν τέρατα και σημεία πχ τον Sonic σαν ανώμαλο από ταινία του Craven,τον Pouky σαν παλαίμαχο τρελό που το έσκασε από το Δαφνί και τον Theoritiko σαν ζόμπι από ταινία του Romero. :D


Στην πυρά λοιπόν!!!!
Με τον καλο λογο στο στόμα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίες και επεισοδιακές αυτές οι photo!!!

:) ;) :)
 
Rygar είπε:
Λοιπον, κερέσσω την 1η συνάντηση του καλοκαιργιού. Παρασκευή 28/5/2010 στο γνωστό καφέ-μπαρ Αθηναίων Πολιτεία, στο Θησείο .Προτείνω για τις 18.30 - 19.00. Επειδή πλέον νυχτώνει αρκετά πιο αργά θα'μαστε μεχρι τις 21.00 και ίσως και παραπάνω, εξαρτάται από το αν θα εξακολουθήσει να κανει πσύχρα μεχρι τότε. Και μετά εννοείτα μασαμπούκα στη γωνία απέναντι από τον ΗΣΑΠ ή όπου θελετε, εγώ εκεί θα φαω παντως :p Την εβαλα νωρίς νωρίς για να μαζεφτούμε πολλοί.


  1. Sonic
  2. ethaniel
  3. kyriazisv
  4. mike
  5. μαχοθλι
  6. MoBoRos
  7. namida
  8. amigovios
  9. Paspartoo
  10. James1980
  11. Saulot
  12. Audiodee
  13. Juanita
  14. Wally
  15. Χριστινα
  16. theoritikos
  17. DianaTheSuperstar91
  18. bspus
  19. divined
  20. siπήθικας
  21. Rygar



Νέκστ?
... δεν είχα νετ και δεν έμπαινα να το δω.... :(

αν και νέο μέλος θα γούσταρα να συναντήσω και άλλα άτομα με την ίδια νοοτροπία :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συνάντηση Παρασκευή 24 Σεπτεμβρη 2010 (ΘησείοΝ)

Καθότι το καλοκαίρι σταδιακά φτάνει και προς το τελος του και αναφέρομαι όχι ημερολογιακά αλλα καιρικά, σχεδόν 4 μήνες μετά λεω να τα πούμε από κοντά. Απορώ βεβαια που με περιμενατε τόσο καιρό και δεν κανονίζατε μονοι σας, αλλα τεσπα... Λοιπον, Παρασκευή 24/9/2010 στο γνωστό καφέ-μπαρ Αθηναίων Πολιτεία, στο Θησείο .Λεω για τις 18.30 - 19.00 γιατί ήδη νυχτώνει αρκετά νωρίτερα. Φερτε και κανα μακρυμανικο μαζί σας (ξερεις εσύ :p ).

  1. witch_king
  2. Walkeryannis
  3. Juanita
  4. Amigovios
  5. circleag (Βαγγέληηηηη...."ΓΚΑΠ")
  6. mike
  7. Nasos o kalamatas
  8. Dianathesuperstar91
  9. siπήθικας
  10. A1200
  11. bspus
  12. video80
  13. divined
  14. rakeesh
  15. saulot
  16. Amigos
  17. thamonas
  18. Εγώ


Για να δω χεράκια/μουτζες/χειρονομίες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κριμα που δεν θα ειμαι Αθηνα....να περασετε πολυ καλα...
 
θα προσπαθήσω να είμαι εκεί..
 
Rygar είπε:
Απορώ βεβαια που με περιμενατε τόσο καιρό και δεν κανονίζατε μονοι σας,
Παίζει να έχουμε συναντηθεί και 4 φορές τουλάχιστον.

Υπάρχουν και τα τηλέφωνα..... :p :p

Την επόμενη έχουμε major meeting D&D session εκτός Αθηνών. Οπότε είναι φλου αν και θέλω πολύ να σας δω!!!!!
 
Εκτος απροοπτου θα ερθω με ενα φιλο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα