Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ωραια, πανω που ελεγα οτι καιρο εχει να κανονιστει συναντηση. Θα ειμαι και εγω εκει.
 
θελω με τρελλα να ρθω,δυστυχως ειναι πολυ νωρις για να ξερω αν θα χω ξεμπερδεψει ..
 
Μ' αρέσει που λέγαμε οτι θ'αλλάξουμε μέρα...

Αντε, θα σύρω τα μούσια μου προς την παρέα σας...
 
Να φέρεις και το netbook να μπούμε σε ακατάλληλες ιστοσελίδες..... (για ενηλίκους εννοώ βρώμικα μυαλά. Για gaming και μόνο.... )
 
μπορει να ερθω κι εγω

Υ.Γ.αν ερθουμε ολοι θα χωρεσουμε?
 
Θεωρώ αρκετά πιθανό να περάσω για έναν καφέ, βολεύει και τέλεια η ώρα μετά τη δουλειά. Ίσως φέρω μαζί μου και τον Άλκη!
 
Και για πολλοστή φορά δεν θα μπορέσω να δώσω το παρών γιατί μόλις 5 μέρες πριν θα έχω επιστρέψει στη Γηραιά Αλβιόνα... :(

Καλά να περάσετε και περιμένω περιγραφές και φωτογραφίες... ;)

//Πλάκα-πλάκα, πρέπει να έχει περάσει τουλάχιστον καμιά διετία από την τελευταία φορά που σας είδα... Μήπως από εδώ και πέρα όποτε σκέφτεστε να οργανώσετε κάτι να το κανονίζετε μια βδομάδα νωρίτερα από ότι αρχικα το προορίζετε; :p Πάντα για λίγες μέρες το χάνω... :(
 
Α ρε συνιντεντοιστη, να δω ποτε θα τα πουμε !
 
herco είπε:
Α ρε συνιντεντοιστη, να δω ποτε θα τα πουμε !
Συννιντεντοϊστή και συννεοσμυρνιώτη, μάλλον το πιο πιθανό είναι να τα πούμε στο εξωτικό Νεόκαστρο...
 
90% θα ερθω κατα τις 19:45 μαζι με ενα φιλο,ελπιζω να σας προλαβω.
 
Count me in guys...

Με σιγουριά και καμάρι!

Έχω τόσο καιρό να δω από κοντά τόσους φίλους που δεν το χάνω με τίποτα...
 
Ελα να βλεπω συμμετοχες!
 
(Πάντως εγώ την τελευταία φορά που το είχα πει αυτό, είχα λαβει 10 μουτζες ως απάντηση :D )
 
Συνήθως έρχονται και άτομα που δεν έχουν προλάβει να δηλώσουν συμμετοχή ενώ άλλα, σιγουράκια, το ξεχνάνε...
 
Pssst!! (Και μαμώ τα games στο ZX-Spectrum)...!!!!!

H συνάντηση είναι για την άλλη εβδομάδα έτσι; Ρετρό είμαστε, καραδοκεί και η Αλτζχάιμερ..............
 
Θα έρθω κι εγώ για να έχει κάποιον να μιλάει Γαλλικά η Juanita. Ca va, ma bichette?

 


Παρακαλώ να μεταφερθώ σε δική μου γραμμή αντί να είμαι ο +1 του Uninvited!
:)


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα