Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Birlas_Korkos είπε:
Εμενα λενε Κροκο και Ροκο?για να μαθουν λοιπον και οι υπολοιποι ποιοι ειναι αυτοι οι γιγαντες του θεατρου και της τεχνης!!!http://www.youtube.com/watch?v=WJ3pfKzuP9Y

απο 4:00 μεχρι 5:50 θα θαυμασετε το μεγαλειο της τεχνης και του πολιτισμου!!!
χεχεχε έτσι παραδέκτοι φορέβα!!!

υγ: άστους να λένε.... υπάρχουν και οι krokus :p
 
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!

Συμφωνώ με το αρνί από πάνω!!!!!
 
kafriko arni είπε:
χεχεχε έτσι παραδέκτοι φορέβα!!!

υγ: άστους να λένε.... υπάρχουν και οι krokus :p
Krokus?που τους θυμηθηκες αυτους???ειχα παλια μια μπλουζα με πολλα συγκροτηματα και ενα απο αυτα ελεγε Krokus και οι φιλοι μου με κοροιδευαν<<ποιοι ειναι αυτοι οι ασχετοι?>>..ακουστε το Headhunter τους ελεγα αλλα που αυτοι!!!80'ς και τα μυαλα στο μιξερ!!!

Pooky(1)= οσο για Hammerfall σαν το Glory to the Brave δεν προκυται να ξαναβγαλουν,ειδικα το ομονυμο ειναι το απιστευτο επος ρομαντικης απαισιοδοξιας και μελαγχολιας.Ασχετο στο Rainbow club στο Γκαζι το Σαββατο,πριν το live twn Maidenance,εβαλε το Where the Dragon lies Bleeding και μονο εγω και η γκαρσονα το ξεραμε!! ντροπη και αισχος για τους ασχετους που κυκλοφορουν αναμεσα μας!!!
 
Birlas δεν με εκπλήσσει καθόλου το γεγονός. Εκπλήσσομαι μόνο που δεν πήρες το τηλέφωνο της γκαρσόνας!!!!!!!!!! :D :D
 
Η γκαρσονα είχε μουστάκι, μαλλόν γιαυτό δέν το πήρε...
 
αχαχααχα!!! οχι βεββαια!! ειχε και γυαλια θυμαμαι!!! :p
 
Συνάντηση Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου (Αθήνα)

Η φετινή Φθινοπωρινή (αλλά με καλοκαιρινή διάθεση) συνάντηση των φίλων του RetroManiaX θα γίνει

το Σάββατο 17 Σεπτέμβρη 2011 - 18:00 στα Εξάρχεια.

Το μέρος συνάντησης θα ειναι ο Εξωστρεφής στο Λοφο Στρεφη - διπλα στο γηπεδακι - στα Εξαρχεια (5 λεπτακια με τα ποδια απο τη πλατεια).

Δηλώστε συμμετοχη:


Shock

Wally

Video80

caprice

Amigovios

θανος

Jackie Dragon

DennisD1982

adares1019

bspus

Dominion

retrofan

johnny-k73

cutlaroc

Juanita

saulot

namida

video80

divined

alexandros23

raxxla

WalkerYannis

krios

Maverick (+1)

circleag
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελα επιτέλους ανηξε και το Αθηναικό thread αντε γιατί οι Θεσσαλονικείς μας πρόλαβαν.

Είμαι μέσα κατά 99,99 % εκτος συγκλονιστικού απροόπτου!
 
Άνευ απροόπτου (πυρηνική σύντηξη, μαύρη τρύπα, υποβρύχιο στο μπαλκόνι, νέο Double Dragon), θα έρθω :)
 
πιστευω οτι αυτην την φορα θα παραστω να ερθω να σας δω απο κοντα επιτελους
 
Ελπιζω να μπορεσω αλλα τετοια ωρα μεσα στην ζεστη δυσκολα.. πρεπει να φυγω απο το σπιτι μου τουλαχιστον 5 με 5:15. :p
 
Λεω να ερθω κι εγω.. αρκει να υπαρχει και κανενας αλλος βετερανος των πολεμικων τεχνων εκτος απο μενα που να εχει ορεξη να ακουσει ιστοριες απο τα "παλια"!
 
ADARES1019 ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΩ ΚΟΝΤΑ
 
Μίλησα με τα παιδιά από το Dasein, αν και το μαγαζί δεν θα είναι ανοιχτό μέχρι τις 17, για τους retromaniακους μπορεί να γίνει μια εξαίρεση και να το έχουμε όλο για πάρτη μας εκείνη την μέρα. Αν συμφωνείτε κι άλλοι φυσικά. Όπου και να 'ναι, πάντως το meeting θα έρθω :)
 
Υπολογίστε και μένα :)

Βρε dominion πού είναι το dasein:xm:; Κοντά τέσσερα χρόνια έμενα στα Εξάρχεια και δεν το πήρε το μάτι μου. Όλο στην Ίντριγκα και στο Ρεσιτάλ σύχναζα (πόσο "παλιά" είμαι τελικά; :p )
 
Αν θα φερει κανενας την Amiga του για να παιξουμε kick off και lotus esprit τοτε μεσα και εγω. Χρονια παρακολουθω τους παλιουρες μεσα απο το site και ειναι ευκαιρια να γνωρισω μερικους απο εσας...!!!!!!!
 
Καλημέρα retrofan, στην Σολωμού 12 βρίσκεται το DaSein και εδράζει στο χώρο του παλιού "Φοιτητικού" (καφενείου)

http://www.dasein.gr/index.php

Όπως και να 'χει, εγώ σαν ιδέα το πέταξα, μιας και είμαι συχνός θαμώνας εκεί (μένω πολύ κοντά τον τελευταίο χρόνο που μένω Αθήνα) και επειδή έχω διαπιστώσει ότι εκεί γίνονται πολλές συναντήσεις, πάρτυ, προβολές (φιλοσοφικές, κινηματογραφικές, anime κλπ) και έχω οργανώσει και εγώ μερικές από αυτές.

Ωστόσο, όπου και να κανονιστεί η συνάντηση εγώ είμαι μέσα :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα