Τι ζώδιο είστε;

Συμφωνειτε εδώ ; Εγώ ουχι, θέλω τις ανθισμένες μανολιες.
 

Συνημμένα

  • IMG_20201228_194047.png
    IMG_20201228_194047.png
    430,5 KB · Προβολές: 3
Τι λέτε βρε κορίτσια; αφού δεν υπάρχουν :p

Ε, άμα τύχαινε να εμφανιστεί κάποια στιγμή, τέλεια! Θα του έκανα κι ερωτήσεις για τον άλλο κόσμο...
 
Συμφωνειτε εδώ ; Εγώ ουχι, θέλω τις ανθισμένες μανολιες.
Δεν ξέρει τι του γίνεται! Αφού είπαμε ότι δεν υπάρχουν φαντάσματα για μένα σύμφωνα με το προηγούμενο κουίζ, πώς μου βάζει τώρα τους ghost busters? Τέλος πάντων, πάλι έξω έπεσε, είμαι υπέρ του Breakfast Club και των Outsiders.

(πού πας και τα βρίσκεις, βρε Αριάδνη, όλα αυτά; )
 
Τελευταία επεξεργασία:
Χα χα καλέ εγώ πιστεύω και στα φαντάσματα και στα πνεύματα. Μαζί με τον ελέφαντας θα τα ξεσκεπασουμε
 
Α, εγώ εδώ τρελαίνομαι! Grease! Πολύ μου αρέσει! Αφήστε που έχω ένα ένοχο μυστικό! Να σας το πω? Το Grease Νο 2 που δεν άρεσε σε πολλούς και δεν είχε την επιτυχία της πρώτης ταινίας, εμένα μου αρέσει πολύ περισσότερο από το Grease No 1. Έχω δει το Νο. 2 τόσες φορές, που ξέρω κάθε πιρουέτα απ' έξω!
 
Α, εγώ εδώ τρελαίνομαι! Grease! Πολύ μου αρέσει! Αφήστε που έχω ένα ένοχο μυστικό! Να σας το πω? Το Grease Νο 2 που δεν άρεσε σε πολλούς και δεν είχε την επιτυχία της πρώτης ταινίας, εμένα μου αρέσει πολύ περισσότερο από το Grease No 1. Έχω δει το Νο. 2 τόσες φορές, που ξέρω κάθε πιρουέτα απ' έξω!
Σας έχω και δεύτερη παρτίδα και αυτήν την φορά συμφωνω απόλυτα με την δική μου ταινια! Ναι breakfast club

Πολύ γέλιο! Μόνον εγώ είμαι ο αυθεντικός ο οριτζιναλ κουνελος , χα χα χα όλοι οι άλλοι αντιγραφες
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-12-28-19-39-42.png
    Screenshot_2020-12-28-19-39-42.png
    307,9 KB · Προβολές: 13
  • IMG_20201229_161946.png
    IMG_20201229_161946.png
    788,1 KB · Προβολές: 14
Χριστός και Παναγιά! Εγώ είμαι αυτή καλέ? Ουάαααα!
 
Πολύ γέλιο! Μόνον εγώ είμαι ο αυθεντικός ο οριτζιναλ κουνελος , χα χα χα όλοι οι άλλοι αντιγραφες
Εδώ μάλιστα! Επιτέλους κάποιος μπόρεσε και είδε πίσω από την ταπεινή και ήσυχη φυσιογνωμία μου. Αυτουνού τα κουίζ να ανεβάζεις. Είναι αξιόπιστα!
Αλλά όχι κι αντιγραφή η απόλυτη θεά, βρε Αριάδνη!

Μην μου πεις πως βγηκες ή Τζεσικα Ραμπιτ;
Είναι η Ρενέ Ζελβέγκερ στο ρόλο της Bridget Jones.
Χριστός και Παναγιά! Εγώ είμαι αυτή καλέ? Ουάαααα!
Γιατί βρε Τζέλα, εγώ τη συμπαθούσα πάρα πολύ αυτή. Είχε πάντα ένα τρόπο να τα καταφέρνει ότι κι αν της τύχαινε (και πήρε και τον Colin Firth στο τέλος. Σκάω από ζήλεια!)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Είναι η Ρενέ Ζελβέγκερ στο ρόλο της Bridget Jones.

Γιατί βρε Τζέλα, εγώ τη συμπαθούσα πάρα πολύ αυτή. Είχε πάντα ένα τρόπο να τα καταφέρνει ότι κι αν της τύχαινε (και πήρε και τον Colin Firth στο τέλος. Σκάω από ζήλεια!)
A λατρεύω μπριτζετ Τζοουνς!
 
Μην μου πεις πως βγηκες ή Τζεσικα Ραμπιτ;

Εδώ μάλιστα! Επιτέλους κάποιος μπόρεσε και είδε πίσω από την ταπεινή και ήσυχη φυσιογνωμία μου. Αυτουνού τα κουίζ να ανεβάζεις. Είναι αξιόπιστα!
Αλλά όχι κι αντιγραφή η απόλυτη θεά, βρε Αριάδνη!


Είναι η Ρενέ Ζελβέγκερ στο ρόλο της Bridget Jones.

Γιατί βρε Τζέλα, εγώ τη συμπαθούσα πάρα πολύ αυτή. Είχε πάντα ένα τρόπο να τα καταφέρνει ότι κι αν της τύχαινε (και πήρε και τον Colin Firth στο τέλος. Σκάω από ζήλεια!)

Μα είναι φωτό αυτή? Δηλαδή, έλεος! Ας με λυπηθεί κάποιος..... Αφήστε που ανακάλυψα μόλις τώρα ότι φιλάω ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΑ!!!!!!!!! Μέγας είσαι Κύριε! :D :D
 
Μα είναι φωτό αυτή? Δηλαδή, έλεος! Ας με λυπηθεί κάποιος..... Αφήστε που ανακάλυψα μόλις τώρα ότι φιλάω ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΑ!!!!!!!!! Μέγας είσαι Κύριε! :D :D
Μία χαρά σε βρίσκω , μην γκρινιαζεις :p
 
Ωπα δασκάλα , τι να ειπω ! ήθελα ινφλουετζερ που είναι της μόδας.
 

Συνημμένα

  • IMG_20201229_161852.png
    IMG_20201229_161852.png
    1,1 MB · Προβολές: 9
Τα ζώδια γράφουν γράμμα στον Αη βασιλη
Έπεσε εντελώς μέσα (περίεργο) εκτός από το θέμα της οργάνωσης. Εννοείται ότι θα έχω κάνει παρκέ, πώς θα τον υποδεχτώ κοτζάμ Άγιο Βασίλη; Ελπίζω μόνο να βγάλει τις μπότες του μόλις μπει γιατί βαριέμαι να ξαναπερνάω χλωρίνη όλο το σπίτι. Θα του έχω κι απολυμαντικό χεριών στην είσοδο/έξοδο του τζακιού (γιατί; τόσα άλλα δώρα θα έχει πιάσει!) Την ετήσια συνδρομή spa τη θέλω διακαώς, κατά προτίμηση στην Αυστρία ή την Ελβετία με τα έξοδα διαμονής πληρωμένα.
 
Καλά και σε μένα μέσα έπεσε 100/100 χα χα! Μπιλακο ναι έτσι θα τον αποκαλούσα.
 
Πίσω
Μπλουζα