Τι ζώδιο είστε;

Εγώ Contemporary? Πλήρης αποτυχία. Εϊμαι πιο ρετρό στα αναγνωστικά μου γούστα απ' ό,τι στα μουσικά.
 
Και σε μένα αποτυχία. Δεν μου αρέσουν τα horror αναγνώσματα καθόλου. Αλλά σαν Σκορπιός μου αρέσουν πολύ τα mystery και τα detective stories. Αλλά νομίζω και σε πάραααααα πολλούς άλλους.
 
Και σε μένα αποτυχία. Δεν μου αρέσουν τα horror αναγνώσματα καθόλου. Αλλά σαν Σκορπιός μου αρέσουν πολύ τα mystery και τα detective stories.
Με καλυψες πληρως. Θεος φυλαξοι και μακρια απο μενα οτιδηποτε ειναι τρομου.
 
Τι να γίνει, κάποιες είναι προβλέψιμες και κάποιοι είναι μια διαρκής έκπληξη :p
 
Τι να γίνει, κάποιες είναι προβλέψιμες και κάποιοι είναι μια διαρκής έκπληξη :p
Ένας δίδυμος προβλέψιμος;;άκουσον άκουσον! Για πάμε εδώ το κοσμικό μας ονομα
 

Συνημμένα

  • IMG_20210120_104251.png
    IMG_20210120_104251.png
    881,9 KB · Προβολές: 11
Τώρα δηλαδή τι είναι αυτό το cosmic name? Εγώ έχω δύο, διότι προσέξτε: μου αρέσουν δύο χρώματα λίγο περισσότερο από τα άλλα: το ροζ (δηλαδή το φούξια αλλά δεν υπάρχει) και το πορτοκαλί). Το όνομά μου αρχίζει από Α αλλά το καλλιτεχνικό μου που είναι γνωστό σε όλους τους κύκλους και κανείς δε με φωνάζει με το κανονικό μου, αρχίζει από Τ. Άρα, το αποτέλεσμα είναι περίπου:

Ace the adorable mystic
αλλά και
Ace the crazy snake

Αν βγάζετε άκρη τι σημαίνουν τα παραπάνω, ενημερώστε με για να έχω ολοκληρωμένη άποψη του θέματος. :D :D :D
 
Τώρα δηλαδή τι είναι αυτό το cosmic name? Εγώ έχω δύο, διότι προσέξτε: μου αρέσουν δύο χρώματα λίγο περισσότερο από τα άλλα: το ροζ (δηλαδή το φούξια αλλά δεν υπάρχει) και το πορτοκαλί). Το όνομά μου αρχίζει από Α αλλά το καλλιτεχνικό μου που είναι γνωστό σε όλους τους κύκλους και κανείς δε με φωνάζει με το κανονικό μου, αρχίζει από Τ. Άρα, το αποτέλεσμα είναι περίπου:

Ace the adorable mystic
αλλά και
Ace the crazy snake

Αν βγάζετε άκρη τι σημαίνουν τα παραπάνω, ενημερώστε με για να έχω ολοκληρωμένη άποψη του θέματος. :D :D :D
Μα τα βαλές και συ χρυσή μου όλα και μας μπέρδεψε, κρατά ενα :Dεγω είναι ο Γκαμπυ ο θυμωμένος αστροναυτης
 
66.6667% σωστό. Και persnickety είμαι και grumpy.
 
Κάπου το έχασε μου φαίνεται. Γιατί persnickety είμαι και παραείμαι, lucky είμαι και δεν είμαι. Αλλά lucky wizard είναι τελείως άκυρο, γιατί ένας μάγος μπορεί να πετύχει ότι θέλει, αφού μάγος είναι, τι την χρειάζεται την τύχη;
 
Κάπου το έχασε μου φαίνεται. Γιατί persnickety είμαι και παραείμαι, lucky είμαι και δεν είμαι. Αλλά lucky wizard είναι τελείως άκυρο, γιατί ένας μάγος μπορεί να πετύχει ότι θέλει, αφού μάγος είναι, τι την χρειάζεται την τύχη;

Πολύ σωστή τοποθέτηση επί του σοβαροτάτου αυτού θέματος! Αφήστε που εμπλουτίζω και τις γνώσεις μου μαζί σας! Δεν ήξευρα τι είναι το "persnickety", πήγα το έβαλα στο translate και τώρα ξεύρω. Ο θρίαμβος της τεχνολογίας!
 
Και να δούμε τι θα κάνουμε του αγίου βαλεντίνου εγώ καθώς φαίνεται τίποτα ρομαντικό δεν θα κανω
 

Συνημμένα

  • IMG_20210120_164949.png
    IMG_20210120_164949.png
    595,3 KB · Προβολές: 9
Κι εδώ με πέτυχε. Αγνοώ τελείως την ημέρα, και το ψευτοέθιμο (που το υιοθετήσαμε και στην Ελλάδα, μή χάσουμε) το θεωρώ ανόητο και εμπορική παγίδα.
 
Κι εδώ με πέτυχε. Αγνοώ τελείως την ημέρα, και το ψευτοέθιμο (που το υιοθετήσαμε και στην Ελλάδα, μή χάσουμε) το θεωρώ ανόητο και εμπορική παγίδα.
Το αυτό! (μήπως τελικά να απαντάς και για μένα, να μην επαναλαμβάνω τα ίδια; )
 
να που πέτυχε κάτι being single and angry.
 
Αν δεν είσαι ανθοπώλης ή δεν πουλάς τούρτες- καρδούλες με φράουλες τι παραπάνω μπορεί να περιμένεις να σου προσφέρει αυτή η μέρα;
 
Και ενα ακόμα , θα προσπαθήσω να βρίσκω ρετρό!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210120_190425.png
    IMG_20210120_190425.png
    1,2 MB · Προβολές: 9
Αν και είμαι φαν των σκύλων δεν μπορώ να αγνοήσω το παραπάνω γιατί με πέτυχε κατά 75%. Υπάρχουν μέρες που καθαρίζω σαν να μην υπάρχει αύριο! Το υπόλοιπο 25 μοιράζεται από Τοξότη και Αιγόκερω. Μου λείπει η φύση! (πόσες φορές θα το πω πια; κοντεύω να γίνω γραφική).
 
Aν υιοθετήσεις γάτα που με το καλό στο εύχομαι θα αλλάξει γνώμη τελείως. Θα τις λατρεψεις
 
Πίσω
Μπλουζα