Τι ζώδιο είστε;

Ωραία! Εγώ σε 5 χρόνια θα ζω σε δάσος!

***Μπλάκ χιούμορ on

Μόνο να μην είναι κανένα υπόγειο εκεί που θα ζω και να μην έχει εκείνες τις άσπρες πλάκες.. ξέρετε τι εννοώ... γιατί και αυτά να 'ουμε σε δασάκι είναι... :biglaugh: κατά τα άλλα δεν με χαλάει καθόλου η ζωή στο δάσος!

***Μπλάκ χιούμορ off
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: PT8
Τελευταία επεξεργασία:
ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ!!!!
Αυτά είναι!!!!:headbangdude::headbangdude::headbangdude::headbangdude::headbangdude::headbangdude:
:headbangdude:

Εγώ εκατομμυριούχος, ο σύζυγος πλούσιος και η κόρη μου σε σύνταξη :) Λογικό ακούγεται, με γονείς πλούσιους και εκατομμυριούχους, θα βγει πολύ νωρίς σε σύνταξη :happyjump::icon_lol::icon_lol:
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:worship:
 
Εγώ δεν άκουσα κανένα άστρο να μου λέει τέτοια πράματα (*). Διάβασα κάποιον που ισχυρίζεται ότι μεταφέρει τα λόγια των άστρων. Ο καθένας μπορεί να ισχυριστεί κάτι τέτοιο. Εμένα μου μιλησε ο Σείριος, όχι παίξε γέλασε άστρο, και μου είπε "Don't believe him. He is not serious".

(*) Πέρα που τι να πει? Δεν κοιμάμαι στο ύπαιθρο να παίρνουν μάτι τ' άστρα. Στην κρεββατοκάμαρά μου με κατεβασμένα τα στόρια δεν βλέπουν τίποτε.
Ρίξε εδώ και μια ματιά
 
με 7 γάτες ελπίζω όχι μια γάτα έχω μόνο και δύσκολα τα φέρνω βόλτα δεν θέλω άλλα ζώα.
 
Ρίξε εδώ και μια ματιά
Πφφφ... ο συντάκτης (διότι για φθονερό άντρα άλλου ζωδίου πρόκειται, αποκλείεται να έγραψε τέτοιες ανακρίβειες γυναίκα) δεν έχει καν το θάρρος να βάλει το όνομά του. Απαξιώ να σχολιάσω ανώνυμες συκοφαντίες.

Πάμε παρακάτω. Ως Παρθένος που γεννήθηκε σε έτος που τελειώνει με 7, σε 5 χρόνια θα ζω σε δάσος αλλά "Αν γεννήθηκες σε έτος που το τελευταίο ψηφίο του είναι 6 ή 7, ανήκεις στη Φωτιά.". Φωτιά και δάσος μαζί? Σε 6 χρόνια δηλαδή θα ζω (αν δω) σε μια καμμένη έρημο. Νομίζω θα αρχίσω να λέω ψέμματα για την ηλικία μου σαν τη Βουγιουκλάκη και θα διαλέξω πιο δασικά κατάλληλο έτος γέννησης.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κάτσε να χουμε να φάμε και να πηγαίνουμε σε κάνα γιατρό σε είκοσι χρόνια, τα μπλε χαπάκια μας μάραναν.
 
Κάτσε να χουμε να φάμε και να πηγαίνουμε σε κάνα γιατρό σε είκοσι χρόνια, τα μπλε χαπάκια μας μάραναν.

Σε 20 χρόνια απο τώρα εγώ θα έχω κανει 12 πλαστικές επεμβάσεις! (Σύμφωνα με το ζώδιο μου)

.. σαν τον Σλοθ απο τα Goonies
goonies_03.jpg


Φτου φτου να μην με ματιάσω! :fafoutis:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μόνο ο τοξότης λαμβάνει το καλύτερο δώρο εμείς οι άλλοι αστο
 
Κάτσε να χουμε να φάμε και να πηγαίνουμε σε κάνα γιατρό σε είκοσι χρόνια, τα μπλε χαπάκια μας μάραναν.
Εεε, τα μπλε χαπάκια είναι για τους κυρίους. Έτσι τουλάχιστον έχω ακούσει από κάποιες φήμες διότι βεβαίως εγώ δεν ενδιαφέρομαι. Οι κυρίες τι να τα κάνουν? (Εκτός αν τα ρίχνουν κρυφά στη βραδινή σουπίτσα του κυρίου μπας και...)
 
Εεε, τα μπλε χαπάκια είναι για τους κυρίους. Έτσι τουλάχιστον έχω ακούσει από κάποιες φήμες διότι βεβαίως εγώ δεν ενδιαφέρομαι. Οι κυρίες τι να τα κάνουν? (Εκτός αν τα ρίχνουν κρυφά στη βραδινή σουπίτσα του κυρίου μπας και...)
Θα βγάλουν και για γυναίκες στο μελλον
 
Ποια είναι η πραγματική μητέρα του παιδιού;
20221130_163115.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα