Τι ζώδιο είστε;

Ποια είναι η πραγματική μητέρα του παιδιού;
Προβολή συνημμένου 254382
Θα επιχειρήσω μια προσέγγιση.
Νομίζω ότι είναι η γυναίκα νο 2 η μαμά γιατί το μωρό κάθεται έτσι ώστε να έχει μια βλεμματική επαφή μαζί της για να μην έχει ανασφάλεια ότι η μαμά θα φύγει. Στα συν και το παρόμοιο χρώμα μαλλιών.
 
Κι εγώ θα μάντευα 2 γιατί η Νο. 1 κάθεται στο άνετο και χαλαρό με σταυρωμένα τα πόδια ενώ η Νο. 2 είναι λίγο στην τσίτα Με την πλάτη μπροστα όχι ακουμπισμένη στο κάθισμα) έτοιμη να πεταχτεί αν δει τον μπόμπιρα να κάνει κάτι που δεν πρέπει. Τώρα γιατή η φιλενάδα της έκανε δώρο στο μικρό μια μπλούζα σαν τη δική της? Ίσως είναι η νονά του ή μια άτεκνη θεία (αν η θεία είχε παιδιά θα ήταν κι αυτή στο έτοιμο)
 

Δεκέμβριος: Πώς θα κυλήσει ο νέος μήνας για κάθε ζώδιο



Καλό μήνα σε όλους και καλές γιορτές. Μπήκα να ενημερωθώ για το μέλλον μου. Πλέον δεν κάνω βήμα, αν δεν σας συμβουλευτώ.

Α, μα το βλέπω. Απ' όλα θα έχω. Και λεφτά και ρομάντζο. Έχω και από τα δύο σας πληροφορώ.

Λεφτά θα έχω διότι αν αντισταθώ στον πειρασμό να παίξω πόκερ, θα μου μείνουν. Αν παίξεις 0 στο πόκερ, τι θα κερδίσεις? 0 εις το πηλίκον. Ε, μέσα είμαι. Τόσα ακριβώς έχει ο τραπεζικός μου λογαριασμός. Άρα λεφτά μια φορά, δεν πρόκειται να χάσω. Τώρα όσον αφορά για το ρομάντζο, μου χάρισε η αδελφή του άντρα μου 5 τεύχη του περιοδικού (κάπου τα βρήκε σε σχετικώς καλή κατάσταση), γιατί ξέρει ότι είμαι ρετρό.
Άρα έχω και ΡΟΜΑΝΤΖΟ. Μπράβο διαύγεια ο επιστήμων. Όλα μου τα βρήκε.

Keep coming please!
 
Καλό μήνα σε όλους και καλές γιορτές. Μπήκα να ενημερωθώ για το μέλλον μου. Πλέον δεν κάνω βήμα, αν δεν σας συμβουλευτώ.

Α, μα το βλέπω. Απ' όλα θα έχω. Και λεφτά και ρομάντζο. Έχω και από τα δύο σας πληροφορώ.

Λεφτά θα έχω διότι αν αντισταθώ στον πειρασμό να παίξω πόκερ, θα μου μείνουν. Αν παίξεις 0 στο πόκερ, τι θα κερδίσεις? 0 εις το πηλίκον. Ε, μέσα είμαι. Τόσα ακριβώς έχει ο τραπεζικός μου λογαριασμός. Άρα λεφτά μια φορά, δεν πρόκειται να χάσω. Τώρα όσον αφορά για το ρομάντζο, μου χάρισε η αδελφή του άντρα μου 5 τεύχη του περιοδικού (κάπου τα βρήκε σε σχετικώς καλή κατάσταση), γιατί ξέρει ότι είμαι ρετρό.
Άρα έχω και ΡΟΜΑΝΤΖΟ. Μπράβο διαύγεια ο επιστήμων. Όλα μου τα βρήκε.

Keep coming please!
Εγώ θα πέσω λίγο λέει το ζώδιο μου ωωω και θα τσονταρει η οικογένεια από εκείνα που δεν έχει για να κάνω shopping therapy
 
Ωραία! Αν χρειαστεί, να μας δανείσεις.
 
Όντως πρέπει να πετάξω κάποιους ανθρώπους στα σκουπίδια.
 
Πέτυχε ωροσκόπο και σεληνη.
 
Τι να πετύχει? Με τις γενικότητες που λέει. Ο Τοξότης αν πιεί, θα χαλάσει το συκώτι του. Αν δεν πιει, δεν θα το χαλάσει. Είναι επιστημονική αυτή η διάγνωση.
 
Με πέτυχε και στο ζώδιο και στον ωροσκόπο. Αλλά η Τζέλα έχει δίκιο. Γενικότητες! Άμα αγχώνεσαι και υπεραναλύεις τα πάντα, κάποια στιγμή θα σε πιάσει το στομάχι σου. Πολύ σωστά λένε ότι το στομάχι είναι ο δεύτερος εγκέφαλος. Όσο το ζορίζεις με ανησυχίες και φόβους, εκδηλώνεται αρνητικά. Και να τα έλκη και να οι γαστρίτιδες και να οι παλινδρομήσεις.
Οπότε, αδέρφια μην αγχώνεστε! Η ζωή είναι μικρή και καλό είναι να ζούμε την κάθε της στιγμή στο φουλ. Μετά δεν υπάρχει γυρισμός.
 
Με πέτυχε και στο ζώδιο και στον ωροσκόπο. Αλλά η Τζέλα έχει δίκιο. Γενικότητες! Άμα αγχώνεσαι και υπεραναλύεις τα πάντα, κάποια στιγμή θα σε πιάσει το στομάχι σου. Πολύ σωστά λένε ότι το στομάχι είναι ο δεύτερος εγκέφαλος. Όσο το ζορίζεις με ανησυχίες και φόβους, εκδηλώνεται αρνητικά. Και να τα έλκη και να οι γαστρίτιδες και να οι παλινδρομήσεις.
Οπότε, αδέρφια μην αγχώνεστε! Η ζωή είναι μικρή και καλό είναι να ζούμε την κάθε της στιγμή στο φουλ. Μετά δεν υπάρχει γυρισμός.
Εμένα δεν με πετυχε και όντως γενικοτητες, να μας πουν επιστημονικά πορίσματα για το κάθε ζώδιο
 
Εμένα δεν με πέτυχε. Μέχρι τώρα το στομάχι μου χωνεύει και πέτρες χωρίς διαμαρτυρία. Αλλά το περιποιούμαι. Να τα γλυκά, να οι μακαρονάδες, στα ώπα ώπα το έχω. Ο υπόλοιπος elephadas είναι που θέλει γενική επισκευή.

Η κυρία που λέει "δεν θέλω προσοχή" θα είναι, σύμφωνα με όσα γράφει, απόλυτα ικανοποιημένη αν ο σύζυξ την πάρει τηλέφωνο και της πει "Είμαι στης κουμπάρας και κάνουμε άγριο σεξ, κι ο κουμπάρος μαζί ". Αφού θα ξέρει πού είναι και τι κάνει ποιο δικαίωμα θα έχει να διαμαρτυρηθεί?
 
Αλλού γι' αλλου. ΝΟΣΤΑΛΓΙΚΕΣ οι γιορτές? Μα τις μισώ. Δηλαδή δεν μισώ τις γιορτές, με αφήνουν αδιάφορο. Εκείνο που μισώ είναι το εορταστικό πνεύμα που ντε και καλά πρέπει να το συμμερίζεσαι. τραγουδάκια, γιρλαντίτσες, δεντράκια και δεντράρες (και αρχοντοχωριατιές στυλ "το ψηλότερο δέντρο της Ευρώπης"). Και αν ήταν περιορισμένο στα σπίτια των ανθρώπων μπράβο τους και καλές γιορτές να έχουν. Αλλά είναι και στους δημόσιους χώρους, προωθούμενο από πολιτικάντες που δίνουν θεάματα στο πόπολο αντί να μαζέψουν κανένα σκουπίδι ή να βουλώσουν καμιά λακούβα, κι από μαγαζάτορες που θέλουν να τραβήξουν $$ στο μαγαζί τους. Κι έτσι δεν μπορείς να το αποφύγεις. "Νοσταλγικές" σου λέει μετά. Ναι, νοσταλγώ την ησυχία μου .

Και απαντάω μόνο σε όσους ξέρω κι αυτό όχι πάντα.
 
Αλλού γι' αλλου. ΝΟΣΤΑΛΓΙΚΕΣ οι γιορτές? Μα τις μισώ. Δηλαδή δεν μισώ τις γιορτές, με αφήνουν αδιάφορο. Εκείνο που μισώ είναι το εορταστικό πνεύμα που ντε και καλά πρέπει να το συμμερίζεσαι. τραγουδάκια, γιρλαντίτσες, δεντράκια και δεντράρες (και αρχοντοχωριατιές στυλ "το ψηλότερο δέντρο της Ευρώπης"). Και αν ήταν περιορισμένο στα σπίτια των ανθρώπων μπράβο τους και καλές γιορτές να έχουν. Αλλά είναι και στους δημόσιους χώρους, προωθούμενο από πολιτικάντες που δίνουν θεάματα στο πόπολο αντί να μαζέψουν κανένα σκουπίδι ή να βουλώσουν καμιά λακούβα, κι από μαγαζάτορες που θέλουν να τραβήξουν $$ στο μαγαζί τους. Κι έτσι δεν μπορείς να το αποφύγεις. "Νοσταλγικές" σου λέει μετά. Ναι, νοσταλγώ την ησυχία μου .

Και απαντάω μόνο σε όσους ξέρω κι αυτό όχι πάντα.
Eισαι σίγουρος ότι δεν είσαι η μετενσάρκωση του Εμπενιζερ;
 
Πίσω
Μπλουζα