Τι ζώδιο είστε;

Πάντως και στον ωροσκόπο μου έχει βάλει έναν νέο και αδικοχαμένο, τον James Dean. Έφυγε κι αυτός από τροχαίο στα 24. Μήπως προσπαθεί να μου πει κάτι; :| (λατρεύω και τα αεροπλάνα και τα αυτοκίνητα)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλέ ούτε εγώ είχα αλλά από την Τρίτη με τα χιόνια απέκτησα μία. Μες στην κρεβατοκάμαρα μάλιστα!
(τουλάχιστον αυτή δε φορολογείται)
Ύποπτα μας τα λες bajar. Δεν είχες πισίνα μέχρι την Τρίτη, στήνουμε κουβέντα για πουλ μπόις, βλέπεις και τη κρεβατοκάμαρα του Μεταξόπουλου και ξαφνικά...βρίσκεσαι με πισίνα μέσα στην ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ σου.
Τι θα σκεφτόταν κάθε εχέφρων άνθρωπος; Ερωτώ.
 
Ύποπτα μας τα λες bajar. Δεν είχες πισίνα μέχρι την Τρίτη, στήνουμε κουβέντα για πουλ μπόις, βλέπεις και τη κρεβατοκάμαρα του Μεταξόπουλου και ξαφνικά...βρίσκεσαι με πισίνα μέσα στην ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ σου.
Τι θα σκεφτόταν κάθε εχέφρων άνθρωπος; Ερωτώ.
Κοιτάζω και ξανακοιτάζω αυτό που έγραψες και χτυπιέμαι από τα γέλια. Τι να σε κάνω βρε που έχεις πονηρό μυαλό;
Μακάρι η πισίνα στην κρεβατοκάμαρα να ήταν έτσι όπως νομίζεις (γιατί επιτέλους θα εκπληρωνόταν το όνειρο που είχα -και είχες κι εσύ- απ' όταν πρωτοείδαμε τη διαφήμιση με το σαπούνι μαρουλιού. Θυμάσαι; )
Αλλά δυστυχώς η κρεβατοκάμαρα ολόκληρη έγινε πισίνα που λέει ο λόγος, λόγω του ταβανιού μου που στάζει μετά τα χιόνια της Τρίτης. :eek:Πάντως κι αν δεν προσλάβω pool boy, κάποιο boy θα έρθει να δει τη ζημιά ούτως ή άλλως...
(Ορίστε, ήθελες δεν ήθελες μου κόλλησες κι εμένα το πονηρό σκεπτικό)
 
Φρανκ Σινάτρα! Μου αρέσει! Μου αρέσει πάρα πολύ!
 
Μόνο αυτό μου έρχεται αυτόματα στο μυαλό :)

Κάτσε να σου βάλω και ένα λατρεμένο μου (ανάμεσα στα υπόλοιπά του, γιατί αδύνατον να τα βάλω όλα, δεν θα τελειώνω).

The world we knew
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πως ξελογιαζουμε;;
 

Συνημμένα

  • IMG_20210220_120419.png
    IMG_20210220_120419.png
    915,5 KB · Προβολές: 10
Δεν μπορούσα να μην το βαλω :D υπερτελειο
 

Συνημμένα

  • IMG_20210220_140452.png
    IMG_20210220_140452.png
    1,6 MB · Προβολές: 11
Δεν μπορούσα να μην το βαλω :D υπερτελειο
Πού τα βρίσκεις βρε Αριάδνη όλα αυτά;
Την καημένη την Τζιοκόντα. Της άλλαξαν τα φώτα. Η δικιά μου πού είναι όμως ; έχει δύο στο Ζυγό. Υποθέτω ότι η μια από τις δυο προοριζόταν για την Παρθένο. Θα προτιμήσω την κοπελίτσα στο θρόνο με το σιθρού φουστανάκι. Αθώα φαίνεται....
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αυτο είναι σίγουρα του παρθενου. Καλά ή μόνα Λιζα του δίδυμου είναι τελείως όμως ταιριαστή
Και ένα πολύ καλό!! Μόνο 80' προσωπικοτητες
 
Α, εγώ είμαι UFO!!!! :D Μου θυμίζει ένα παλιό ποίημα στο ανθολόγιο. Οι τελευταίοι στίχοι του είναι.

Αστροναύτισσα κινάω στο φεγγάρι για να πάω,
κι αφού εκεί τα σιγυρίσω πάλι θα γυρίσω πίσω.
 
Στα παρθενακια βγήκε ή κούκλα τσακι και πάλι θα μου κάνουν παραπονα :p τι σας φταιω όμως και γω.
 
Στο καινούργιο πάντως του ποστ 513 εγώ είμαι κλασική περίπτωση: Halloween. Δεν πέφτει από τη μόδα, είναι ταιριαστό στις περισσότερες ηλικίες, χειμώνα καλοκαίρι το χεις πρόχειρο να ξεντροπιάζεσαι. Α, είμαι πολύ ευχαριστημένη.
Στη περίπτωση των παρθένων είναι κουκλάκι.
 
Mπαχαρ και δομνικι ορίστε κουκλακι σας πέφτει, οκ δεν είναι πολυ φιλικό κουκλακι αλλά τι να κανουμε :D
 
Mπαχαρ και δομνικι ορίστε κουκλακι σας πέφτει, οκ δεν είναι πολυ φιλικό κουκλακι αλλά τι να κανουμε :D
και να φανταστείς ότι οι κούκλες δεν ήταν το πιο αγαπημένο μου παιγνίδι....
 
Δεν ξέρω τίποτα για τον Χάρτη Ποττερ ούτε τον ξανθό κύριο που έχω στο ζώδιο μου.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210220_140542.png
    IMG_20210220_140542.png
    1,6 MB · Προβολές: 10
Πίσω
Μπλουζα