Τι ζώδιο είστε;

Συγγνώμη κορίτσια! Είστε γεννημένες δεκαετία του '90? Αμ, τώρα καταλαβαίνω γιατί μια μέρα που μπήκα σε λεωφορείο, σηκώθηκε μια μικρή και μου λέει "παρακαλώ, καθίστε"!!!!!
 
Συγγνώμη κορίτσια! Είστε γεννημένες δεκαετία του '90? Αμ, τώρα καταλαβαίνω γιατί μια μέρα που μπήκα σε λεωφορείο, σηκώθηκε μια μικρή και μου λέει "παρακαλώ, καθίστε"!!!!!
Έλα βρε Τζέλα, έχουμε συναντηθεί και το ανακαλύπτω τώρα; Εγώ ήμουν η μικρή στο λεωφορείο αλλά δεν το είπα σε εσένα αλλά στη μικροκαμωμένη γιαγιά που ίσα που φαινόταν από πίσω σου. Είπαμε είμαι τέρας ευγενείας αλλά σιγά μην έδινα τη θέση μου σε άνθρωπο που γεννήθηκε το '89! :D
 
Το 90 γεννημένες; Τι λέτε ρε κορίτσια πως περνούν τα χρόνια.
Θα μπορούσατε να είστε και παιδιά μου, λέμε τώρα.
 
Το 90 γεννημένες; Τι λέτε ρε κορίτσια πως περνούν τα χρόνια.
Θα μπορούσατε να είστε και παιδιά μου, λέμε τώρα.
Μην είσαι τόσο μετριόφρων βρε. Άκου παιδιά σου! Αφού συνομήλικες είμαστε! Του '90 κι εσύ (δυο χρόνια πάνω ή κατω δεν έχει σημασία, πάντως στο club των νέων, ωραίων και μοιραίων).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Στο κλαμπ των νέων ανήκει και ο ελέφαντας διότι ξέρει όλο τον Χάρυ Ποττερ απ έξω και ανακατωτα μα είστε μεταγραφες για άλλο φορουμ
 
Αναρωτιέμαι τι θα σκέφτονται τα νέα μέλη του φόρουμ που θα μας διαβάζουν σε καμιά δεκαριά χρόνια....
 
Friends ! :pρειτσελ , ε ναι ξεκάθαρα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210222_182903.png
    IMG_20210222_182903.png
    769,8 KB · Προβολές: 4
Τελευταία επεξεργασία:
Φοβερό! Το δικό μου " ζητείται ψεύτης" χα χα
 

Συνημμένα

  • IMG_20210222_183703.png
    IMG_20210222_183703.png
    952,8 KB · Προβολές: 7
Γιατι, ο Σκορπιος που τον πηρε ο κατηφορος; :)
 
Γιε μου που πας;
 

Συνημμένα

  • IMG_20210222_193039.png
    IMG_20210222_193039.png
    862,8 KB · Προβολές: 6
Ε, ναι! Μια ζωή την έχουμε! (κι αν δεν την γλεντήσουμε, τι θα καταλάβουμε, τι θα καζαντίσουμε!)
 
Γιατί μου έβαλε τον σπαγκοραμμένο δεν κατάλαβα. Φημίζομαι για τη γενναιοδωρία μου συνήθως.
 
Μην είσαι τόσο μετριόφρων βρε. Άκου παιδιά σου! Αφού συνομήλικες είμαστε! Του '90 κι εσύ (δυο χρόνια πάνω ή κατω δεν έχει σημασία, πάντως στο club των νέων, ωραίων και μοιραίων).
Χμμ αφού δεν είμαι 90 ακόμα, δε πάθαμε και κάτι σοβαρό ε;
Το 90 ήμουν 19 και ναι και νεα, μοιραία και ωραία.
 
Δεν τον θέλω τον Νταφυ Ντακ! Θέλω την καντυ !
 

Συνημμένα

  • IMG_20210222_183609.png
    IMG_20210222_183609.png
    571,9 KB · Προβολές: 3
Να πάρω εγώ τον Ντάφυ Ντακ που τον συμπαθώ κιόλας; (μου αρέσουν όλα τα μαύρα ζωάκια). Μου έχει βάλει ένα Πίκατσου που ούτε ξέρω τι είναι (υποψιάζομαι πόκεμον αλλά δεν έχω ιδέα τι ακριβώς κάνουν αυτά). Η άλλη επιλογή μου θα ήταν ο Μπαγκς Μπάνυ. Ωραίος τύπος!
 
Μαρσουπιλαμί! Είναι αυτό το ακαθόριστο ζωάκι που δεν ξέρεις αν είναι γάτα, σκύλος, λεοπάρδαλη, λιοντάρι ή πίθηκος? Δε μου αρέσει. Ήθελα να είμαι η Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια. :)
 
Πίσω
Μπλουζα