Τι ζώδιο είστε;

Τι να πούμε κι εμείς που είμαστε στα αζήτητα...
(αλλά, τα σιγανά ποτάμια να φοβάσαι, λέει ο σοφός λαός)
Και όμως είστε στο τοπ 7 , ο δίδυμος στα αζητητα τελείως
 
Και όμως είστε στο τοπ 7 , ο δίδυμος στα αζητητα τελείως

Για σταθείτε! Στα τοπ 5 πιο σέξι είμαι! Στα τοπ 7 πιο σέξι δεν είμαι! Δηλαδή, πώς εξηγείται αυτό επιστημονικά? Όχι, πρέπει να μου δώσετε μια εξήγηση!
 
Για σταθείτε! Στα τοπ 5 πιο σέξι είμαι! Στα τοπ 7 πιο σέξι δεν είμαι! Δηλαδή, πώς εξηγείται αυτό επιστημονικά? Όχι, πρέπει να μου δώσετε μια εξήγηση!
Σηκώνω τα χέρια μου ψηλα :shocked:
 
Είναι όπως στα παλιά τα παραμύθια η στάνταρ φράση όταν κάποιος ήθελε να σκαρφαλώσει κάπου χρησιμοποιώντας τη ζώνη του. "Την κρεμάει μονή, δεν έφτανε. Την κρεμάει διπλή, έφτανε και περίσσευε". Αν εξηγηθεί επιστημονικά αυτό θα εξηγηθεί και το μυστήριο των σέξυ ζωδίων.
 
Για σταθείτε! Στα τοπ 5 πιο σέξι είμαι! Στα τοπ 7 πιο σέξι δεν είμαι! Δηλαδή, πώς εξηγείται αυτό επιστημονικά? Όχι, πρέπει να μου δώσετε μια εξήγηση!
Ε είναι από τα ανεξήγητα. Εδώ παύει να είναι λογική επιστήμη η αστρολογία όπου όλα έχουν μια αιτία και όλα εξηγούνται και μπαίνει ο παράγοντας μεταφυσικό, ανεξήγητο και η κρυστάλινη σφαίρα.
Από παντού σε έχουμε πιασμένη Τζελάσο δε θα σε αφήσουμε να μας αμφισβητήσεις εμάς τους αστρολόγους.
 
Ναι αλλά αναβαθμίζεται ο παρθενος δηλ.ο ελέφαντας, ή μπαχαρ και ή δομνικι και οι σκορπιοί έρχονται πρώτοι πρώτοι. . Τι να πω και εγώ τζελασο που είμαι the least sexy Zodiac ενώ πηγάζει από μέσα μου ο αισθησιασμος:fafoutis:. :icon_lol: Ασε λοιπόν να κλαίνε οι χηρες.
 
Υπαρχει εξηγηση για το φαινομενο: Πως ξερουμε οτι η λογικη ειναι παντα λογικη; :D
 
Υπάρχει αυτό στον Αρχοντα των Δαχτυλιδιών? Νόμιζα ότι αφορούσε χαρακτήρες του LotR.
Όσο για τα σέξυ ζώδια, το ποιο θεωρεί ο καθένας σέξυ είναι προσωπική άποψη. Είναι κάτι σαν την ομορφιά.
 
O Σκορπιος που το μυστηριο κυλαει στο αιμα του, πεμπτος και καταϊδρωμενος; :oops:

 
Είμαι ανάστατος. Μόλις έμαθα ότι The New Moon in Pisces activates [my] solar house of commitment. Μια χαρά ήταν απενεργοποιημένο το ηλιακό μου σπίτι του commitment (ό,τι κι αν είναι αυτό), τι θέλει η Νέα Σελήνη (που βρωμάει και ψαρίλας) ν' ανακατεύεται? Εγώ πειράζω το δικό της solar house?
 
Είμαι ανάστατος. Μόλις έμαθα ότι The New Moon in Pisces activates [my] solar house of commitment. Μια χαρά ήταν απενεργοποιημένο το ηλιακό μου σπίτι του commitment (ό,τι κι αν είναι αυτό), τι θέλει η Νέα Σελήνη (που βρωμάει και ψαρίλας) ν' ανακατεύεται? Εγώ πειράζω το δικό της solar house?
Από που τα μαθες όλα αυτά;
 
Χα χα χα, να δω τον ελέφαντα να χορεύει πολ ντανσιγκ και τι στον κοσμο
 

Συνημμένα

  • IMG_20210312_185752.png
    IMG_20210312_185752.png
    636,7 KB · Προβολές: 5
Είμαι ανάστατος. Μόλις έμαθα ότι The New Moon in Pisces activates [my] solar house of commitment. Μια χαρά ήταν απενεργοποιημένο το ηλιακό μου σπίτι του commitment (ό,τι κι αν είναι αυτό), τι θέλει η Νέα Σελήνη (που βρωμάει και ψαρίλας) ν' ανακατεύεται? Εγώ πειράζω το δικό της solar house?

Α, μα σε βρίσκω πολύ ενημερωμένο! Μπράβο μόρφωση!
 
Χα χα χα, να δω τον ελέφαντα να χορεύει πολ ντανσιγκ και τι στον κοσμο

Εγώ θα είμαι δισεκατομμυριούχος? Ας γελάσω! Είναι το μόνο που δεν πρόκειται να μου συμβεί ποτέ! Κι όταν λέμε "ποτέ", μη μου αρχίσετε δεν υπάρχει το "πάντα" και το "ποτέ".... ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ!!!!!
 
Χα χα χα, να δω τον ελέφαντα να χορεύει πολ ντανσιγκ και τι στον κοσμο
Για pole dancing δεν ξέρω, ότι θα χορεύω το έχω σίγουρο, όσο μπορώ κι όσο με βαστάνε τα πόδια μου. Αλλά δε θα με χάλαγε να έχω και κάτι λίγα από της Τζέλας κι ακόμη περισσότερο δε θα με χάλαγε να έχω και του Καρκίνου. Φαντάζομαι σε 10 χρόνια θα έχουμε βγει από τα σπίτια μας και θα γίνονται συναυλίες. :D

elephada, αν άφησες τα πανεπιστημιακά και το 'ριξες στην αστρολογία, κανόνισε μη μείνω άστεγη: έχω φούρνο κάτω από το σπίτι μου...
 
Από που τα μαθες όλα αυτά;
Από το site με τα μυστηριώδη ζώδια που μας έστειλες. Αν πας προς τοι τέλος της σελίδας έχει ωροσκόπιο και για μένα διαβάζω:

Tomorrow's horoscope for Virgo (August 23 - September 22)​


The New Moon in Pisces activates your solar house of commitment.
(Αυτό με αναστάτωσε)
Sometimes you have to believe in the miracle before it happens.
(Αυτό δεν το κάνω ποτέ, διότι αν πιστέψω και δεν γίνει θα μείνω μπουκάλα σαν τους οπαδούς του πρώην προέδρου Τραμπ που περίμεναν να γίνει η Δευτέρα Παρουσία του κι αυτός έπαιζε γκολφ. Ας γίνει πρώτα το θαύμα κι άμα μ' αρέσει το πιστεύω. Άμα είναι άχρηστο θαύμα, σκασίλα μου.)
You might be wondering when you'll meet that special someone, but the truth is that they are out there wondering when they will meet you, too.
(Για να μη λέτε ότι ψάχνω για το σπέσιαλ χαρέμι μου, σας θυμίζω ότι εδώ και λίγα χρόνια το "they" χρησιμοποιείται για γενική αντωνυμία 3ου ενικού. Κάποτε γράφανε he/she αλλά πρώτον είναι άβολο και δεύτερον δεν καλύπτει τους nonbinary μια που λέει ότι μόνο δύο φύλα υπάρχουν, ο HE και η SHE. Π.χ. ο Jason Αντιγόνη (τι κάνει αυτός η ψυχή? Καιρό έχω να διαβάσω γι' αυτό) τι είναι?
Don't give up or think that you'll never find each other. Instead, remain hopeful and optimistic.
Ναι, σιγά μην περιμένω πότε θα βρει το δρόμο. Καλύτερα να προπονηθώ στο pole dancing και ό,τι ήθελε προκύψει.
Χα χα χα, να δω τον ελέφαντα να χορεύει πολ ντανσιγκ και τι στον κοσμο
Κωλώνω νομίζεις? Αλλά πρέπει να με αντέχει το pole, όχι αυτά τα αθύρματα που κάνουν μόνο για ανορεξικούς νάνους. Δος μοι πα στω και ταν πυγάν κινάσω.
 
Χαχα δεν εχω ξανακούσει πιο χαριτωμένα και επιστημονικά βεβαίως βεβαίως να λένε το θα κουνήσω τον πωπωπω... Έκανες λογοπαίγνιο με το γνωστό ρητό του Αρχιμήδη ε;
 
Για να δουμε
 
Πίσω
Μπλουζα