Τι ζώδιο είστε;

Αποκλείεται να είναι στους καλύτερους εραστες οι Λέοντες και οι Ζυγοί. Οι λέοντες θαυμάζουν πάρα πολύ τον εαυτό τους και οι ζυγοί είναι αναποφάσιστοι!
Eνω ο δίδυμος διαπρέπει στον τομέα αυτο:shocked:
Α για τους Λέοντες έχω ακούσει τα καλύτερα
 
Eνω ο δίδυμος διαπρέπει στον τομέα αυτο:shocked:
Α για τους Λέοντες έχω ακούσει τα καλύτερα

Δεν θα μιλήσω... Δε θα μιλήσω... Τζελίτσα μη μιλήσεις... :D Μα δε μπορώ, θα σκάσω. Έτσι είναι Μαίρη μου. Έτσι είναι!
 
Α για τους Λέοντες έχω ακούσει τα καλύτερα
Τους λέοντες δεν τους το 'χω καθόλου. Βαθιά αντιπαθείς και εγωκεντρικοί. Αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία (δεν θα μπορούσα άλλωστε με τόσο αντιπαθητικούς τύπους) είμαι βέβαιη ότι παίρνουν κάτω από την βάση :thanks:
@TZELASO: Δίδυμος να φανταστώ;
 
Τους λέοντες δεν τους το 'χω καθόλου. Βαθιά αντιπαθείς και εγωκεντρικοί. Αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία (δεν θα μπορούσα άλλωστε με τόσο αντιπαθητικούς τύπους) είμαι βέβαιη ότι παίρνουν κάτω από την βάση :thanks:
@TZELASO: Δίδυμος να φανταστώ;
Έχω ακούσει ότι είναι το πιο ερωτικό ζώδιο με τον Σκορπιό και τον Τοξότη. Καλά άλλο εγωκεντρικός και άλλο καλός στο σεξ;)
 
Οπα όπα παιδιά. Καταφανώς ο άνθρωπος που έχει γράψει το άρθρο για ζώδια και σεξ δεν έχει ιδέα. Θα σας τα πω εγώ, να ξέρετε που θα πέσετε. Με ευχαριστείτε μετά..

Κριος: Καταπληκτικός εραστής!! Του εαυτού του βέβαια, αλλά τι σημασία έχει;

Ταύρος: Αχαχαχαχαχαχα.. Βαριέται που ζει παιδιά ο Ταύρος, τι σεξ μου λέτε τώρα; άντε τον πρώτο μήνα έτσι λόγω ενθουσιασμού

Δίδυμοι: Στο σεξ είναι ακριβώς ότι σιχαίνεται. ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΟΣ!!!

Καρκίνος: Όχι, καμία σχέση με σεξ ο Καρκίνος. Αλλά δεν έχει σημασία διότι ο ίδιος θεωρεί τον εαυτό του μέγα εραστή, οι άλλοι φοβούνται να του πουν την αλήθεια μην τον πληγώσουν, κι όλοι ευχαριστημένοι. ¨οχι όλοι δηλαδή, αλλά τέλοσπάντων

Λέων: Βαρεμάρα, πλήξη, μονοτονία.

Παρθένος: Ικανός για το καλυτερο και για το χειρότερο. Θα το ρισκάρεις;;;

Ζυγός:
Ο Ζυγός αν έχει την τύχη να έχει κάποιον να του δείξει πως γίνεται τα πάει συμπαθητικά. Απο μόνος του δε μπορεί να καταλάβει πως γίνεται.

Σκορπιός: Σε έχει γδύσει με τα μάτια μόλις σε δει. Μέσα σε τρία λεπτα έχει σκεφτεί κάθε σεξουαλική πιθανότητα μαζί σου σε τέτοιο σημείο που πριν καν το πρώτο φιλί σε έχει βαρεθεί.

Τοξότης: Αχαχαχχαχαχχα και πάλι. Αυτά τα παιχνίδια για μεγάλα παιδιά δεν τα κατέχει ο Τοξότης. Άντε κανά κρυφτό ή κανα πλέιστεισον

Αιγόκερως: Δε μπορούμε να ξέρουμε διότι οι μαρτυρίες των ανθρώπων που πηγαίνουν με έναν Αιγόκερω θεωρούνται αναξιόπιστες.

Υδροχόος: Τον ενδιαφέρει μόνο το μέρος, όχι η πράξη. Είναι αρκετά εξτριμ το μέρος να το βάλει στο βιογραφικό του; Καλώς. Δεν είναι; Δε μπαίνει καν στον κόπο.

Ιχθύς: Αδέξιος εραστής, αγχώδης τύπος, δεν έχει εμπιστοσύνη στον εαυτό του κι αυτό βγαίνει προς τα έξω.

Χαρτομαντείες-ταρώ-κληρονομικό χάρισμα η Karapiperim
 
@karapiperim καταπληκτική η ανάλυσή σου! Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα! Μπράβο και πάλι :bow:

Θυμάστε κάτι παμπάλαιες εκπομπές για τα ζώδια που έκανε η Θεοδώρα Ντάκου;
 
Τους λέοντες δεν τους το 'χω καθόλου. Βαθιά αντιπαθείς και εγωκεντρικοί. Αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία (δεν θα μπορούσα άλλωστε με τόσο αντιπαθητικούς τύπους) είμαι βέβαιη ότι παίρνουν κάτω από την βάση :thanks:
@TZELASO: Δίδυμος να φανταστώ;

Άστο παιδί μου, μην είσαι βέβαιη για τίποτα σ'αυτή τη ζωή! :D :D

Εγώ Τοξότης, ο σύζυγος Δίδυμος. :)
 
Οπα όπα παιδιά. Καταφανώς ο άνθρωπος που έχει γράψει το άρθρο για ζώδια και σεξ δεν έχει ιδέα. Θα σας τα πω εγώ, να ξέρετε που θα πέσετε. Με ευχαριστείτε μετά..

Κριος: Καταπληκτικός εραστής!! Του εαυτού του βέβαια, αλλά τι σημασία έχει;

Ταύρος: Αχαχαχαχαχαχα.. Βαριέται που ζει παιδιά ο Ταύρος, τι σεξ μου λέτε τώρα; άντε τον πρώτο μήνα έτσι λόγω ενθουσιασμού

Δίδυμοι: Στο σεξ είναι ακριβώς ότι σιχαίνεται. ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΟΣ!!!

Καρκίνος: Όχι, καμία σχέση με σεξ ο Καρκίνος. Αλλά δεν έχει σημασία διότι ο ίδιος θεωρεί τον εαυτό του μέγα εραστή, οι άλλοι φοβούνται να του πουν την αλήθεια μην τον πληγώσουν, κι όλοι ευχαριστημένοι. ¨οχι όλοι δηλαδή, αλλά τέλοσπάντων

Λέων: Βαρεμάρα, πλήξη, μονοτονία.

Παρθένος: Ικανός για το καλυτερο και για το χειρότερο. Θα το ρισκάρεις;;;

Ζυγός: Ο Ζυγός αν έχει την τύχη να έχει κάποιον να του δείξει πως γίνεται τα πάει συμπαθητικά. Απο μόνος του δε μπορεί να καταλάβει πως γίνεται.

Σκορπιός: Σε έχει γδύσει με τα μάτια μόλις σε δει. Μέσα σε τρία λεπτα έχει σκεφτεί κάθε σεξουαλική πιθανότητα μαζί σου σε τέτοιο σημείο που πριν καν το πρώτο φιλί σε έχει βαρεθεί.

Τοξότης: Αχαχαχχαχαχχα και πάλι. Αυτά τα παιχνίδια για μεγάλα παιδιά δεν τα κατέχει ο Τοξότης. Άντε κανά κρυφτό ή κανα πλέιστεισον

Αιγόκερως: Δε μπορούμε να ξέρουμε διότι οι μαρτυρίες των ανθρώπων που πηγαίνουν με έναν Αιγόκερω θεωρούνται αναξιόπιστες.

Υδροχόος: Τον ενδιαφέρει μόνο το μέρος, όχι η πράξη. Είναι αρκετά εξτριμ το μέρος να το βάλει στο βιογραφικό του; Καλώς. Δεν είναι; Δε μπαίνει καν στον κόπο.

Ιχθύς: Αδέξιος εραστής, αγχώδης τύπος, δεν έχει εμπιστοσύνη στον εαυτό του κι αυτό βγαίνει προς τα έξω.

Χαρτομαντείες-ταρώ-κληρονομικό χάρισμα η Karapiperim

Μα τι να σας πουν εσάς κυρία μου! Είστε μπροστά έτη φωτός! :D :D
 
Το άρθρο μας έχει χαντακώσει (ως συνήθως) αλλά θα συμφωνήσω με τη Domniki για τους Λέοντες.
Συμφωνώ όμως και με τη Τζέλα που χτυπιέται να μη μιλήσει.
Αλλά και με το Μαράκι συμφωνώ, κάτι θα ξέρει.
Πιο πολύ όμως συμφωνώ με τη karapiperim. Α, όλα κι όλα, το κορίτσι ξέρει απόλυτα τι λέει. Για πες, πότε μπορείς να μου κλείσεις ένα ραντεβού;
 
Με πόσα φεύγει? Φτάνει πενηντάρικο ή θέλει παραπάνω?
Επειδή είσαστε φίλες αγαπημένες θα ανεβάσω σε επόμενο ποστ πως θα ρίξετε στο κρεβάτι σας κάθε ζώδιο. ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
Τώρα αν θέλετε συναστρίες και ανάλυση χαρτών θα πρέπει να γράψετε από 100 φορές έκαστη σε διάφορα θέματα του φόρουμ
«ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ Ο ΝΙΚΟΣ Ο ΚΑΖΗΣ!!!!»
 
Επειδή είσαστε φίλες αγαπημένες θα ανεβάσω σε επόμενο ποστ πως θα ρίξετε στο κρεβάτι σας κάθε ζώδιο. ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
Τώρα αν θέλετε συναστρίες και ανάλυση χαρτών θα πρέπει να γράψετε από 100 φορές έκαστη σε διάφορα θέματα του φόρουμ
«ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ Ο ΝΙΚΟΣ Ο ΚΑΖΗΣ!!!!»
Ο Νίκος Καζής πού κολλάει; :icon_lol:
Τι ζώδιο είσαι; Δεν το έχεις αναφέρει !!!
 
Επειδή είσαστε φίλες αγαπημένες θα ανεβάσω σε επόμενο ποστ πως θα ρίξετε στο κρεβάτι σας κάθε ζώδιο. ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
Τώρα αν θέλετε συναστρίες και ανάλυση χαρτών θα πρέπει να γράψετε από 100 φορές έκαστη σε διάφορα θέματα του φόρουμ
«ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ Ο ΝΙΚΟΣ Ο ΚΑΖΗΣ!!!!»
Μα 100 φορές κι εσύ? Δεν φτάνουν 50? Βρε τι πάθαμε!
 
Ο Νίκος Καζής πού κολλάει; :icon_lol:
Τι ζώδιο είσαι; Δεν το έχεις αναφέρει !!!
Ο Νίκος είχε τη δική του ιστορία. Η Karapiperim την έγραψε στο φόρουμ με μπογιά.
Ταύρος είμαι πάντως :)

Μα 100 φορές κι εσύ? Δεν φτάνουν 50? Βρε τι πάθαμε!
Άντε να κλείσουμε στις 50. Άντε επειδη είσαστε εσείς. Άντε και με πετύχατε στα κέφια μου απόψε, χαρίζει το κατάστημα!!!!
 
Ο Νίκος είχε τη δική του ιστορία. Η Karapiperim την έγραψε στο φόρουμ με μπογιά.
Ταύρος είμαι πάντως :)


Άντε να κλείσουμε στις 50. Άντε επειδη είσαστε εσείς. Άντε και με πετύχατε στα κέφια μου απόψε, χαρίζει το κατάστημα!!!!
Αν το βάλω σαν υπογραφή μου, ώστε να εμφανίζεται σε όλα τα ποστ μου; :happyjump:
 
Μα 100 φορές κι εσύ? Δεν φτάνουν 50? Βρε τι πάθαμε!
Έλα μωρέ σιγά το δύσκολο! Θα γράψουμε μια σειρά τι κούκλος Χριστέ μου ο Νίκος Καζής αραιά αραιά και για τις επόμενες 99 σειρές θα γράψουμε κάτω από το "τι" τι,τι τι τι. Μετά κου κου κου κου. Μετά κλος κλος κλος. Ε, τα υπόλοιπα θα τα γράψουμε την επόμενη μέρα. Μην κουραστούμε.
Αλλά σοβαρά τώρα μήπως συμφέρει καλύτερα η φοντανιέρα μπροστά σου για να φύγει το συννεφο;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα