Τι ζώδιο είστε;

Περιμένω πως και πως τα σχόλια του ελέφαντας για τα ερωτικά των παρθένων, με τον δικό του ξεχωριστό τρόπο αν δηλ.ευσταθει παραπάνω το κειμενο
 
Κοίτα πώς έχουν τα πράγματα: ένας Κριός ενδιαφέρεται για μένα κι εγώ ενδιαφέρομαι για αυτόν, αλλά το άρθρο δε λέει πως ταιριάζουμε άρα μάλλον πρέπει να ενδώσω στο λιοντάρι που με θέλει εδώ και τρία χρόνια :).
 
Εν τω μεταξύ γελάω με την περιγραφή του σεξουαλικού στυλ του Παρθένου. Ποιος είναι ρομαντικός; Άμα μου 'ρθει ο άλλος να μου διαβάσει ποίηση για να με ρίξει, θα χτυπιέμαι κάτω από τα γέλια.

@bettina Είχε πουθενά Κριό με Κριό; δεν το πρόσεξα. Εκτός κι αν το προτείνεις εσύ. Αλλά το φαντάζεσαι; Θα κάνουν το σπίτι Κούγκι!

Και καλά η ποίηση. Η κολλητή μου, βέρα Παρθένος, ήταν ένα βράδυ με ένα φλερτ (προ αμνημονεύτων ετών), και της λέει αυτός σε κάποια στιγμή: "Κοίτα τι όμορφος που είναι ο ουρανός! Τι ωραία που είναι τα αστέρια!" Και του απαντάει η κολλητή μου: "Ε, τι τα κοιτάς συνέχεια? Δεν πρόκειται να φύγουν από εκεί! Εκεί θα μείνουν!!!!!" Τον έστειλε για τακούνια τον άνθρωπο!
 
Και καλά η ποίηση. Η κολλητή μου, βέρα Παρθένος, ήταν ένα βράδυ με ένα φλερτ (προ αμνημονεύτων ετών), και της λέει αυτός σε κάποια στιγμή: "Κοίτα τι όμορφος που είναι ο ουρανός! Τι ωραία που είναι τα αστέρια!" Και του απαντάει η κολλητή μου: "Ε, τι τα κοιτάς συνέχεια? Δεν πρόκειται να φύγουν από εκεί! Εκεί θα μείνουν!!!!!" Τον έστειλε για τακούνια τον άνθρωπο!
OK, τη λάτρεψα!
 
Τώρα θα γίνουμε λιγουλακι ακαταλληλοι
Τώρα μάλιστα, τα πιάσαμε τα λεφτά μας.
Με τους 5 συμβατούς δεν είχα ποτέ σχέση, ούτε καν φιλική.
Επίσης το site δεν αναφέρει τίποτα σχετικά με την μανία των Παρθένων για καθαριότητα!!!
Αδιάβαστος ο συγγραφέας του άρθρου!

@bettina μην περιμένεις από τα ζώδια να σου πουν τι θα κάνεις! Είναι προφανές: ΠΟΤΕ μην χάνεις χρόνο με αυτούς που δεν ενδιαφέρονται γιατί το μοναδικό πράγμα που δεν έχουμε για πέταμα είναι ο χρόνος!!!!
 
Και καλά η ποίηση. Η κολλητή μου, βέρα Παρθένος, ήταν ένα βράδυ με ένα φλερτ (προ αμνημονεύτων ετών), και της λέει αυτός σε κάποια στιγμή: "Κοίτα τι όμορφος που είναι ο ουρανός! Τι ωραία που είναι τα αστέρια!" Και του απαντάει η κολλητή μου: "Ε, τι τα κοιτάς συνέχεια? Δεν πρόκειται να φύγουν από εκεί! Εκεί θα μείνουν!!!!!" Τον έστειλε για τακούνια τον άνθρωπο!
Aυτα τα λόγια τα ρομαντικά είναι μόνο για διδυμακια
 
Ποια τηλενουβέλα βραζιλιάνικη είμαστε , εγώ η Μαρία της γειτονιάς, μια παρακατιανη
 
Ωχ είμαι η Roberta του Rebelde που δε μ' αρέσει καθόλου:biglaugh: :confused::
images


Ας ήμουν τουλάχιστον το πρωτότυπο, η Marizza:
93d3d6fab76a6d674de11ea5e3258ae8.jpg
 
Ωχ είμαι η Roberta του Rebelde που δε μ' αρέσει καθόλου:biglaugh: :confused::
images


Ας ήμουν τουλάχιστον το πρωτότυπο, η Marizza:
93d3d6fab76a6d674de11ea5e3258ae8.jpg
Θα μπορούσε να σου βγει και η Σοράγια Μοντενέγκρο η η Ρούμπι, πάλι καλα:). Ποια έχει την Ρούμπι; Οι θηλυκές λιονταρινες νομιζω! Ω στους σκορπιους έπεσε η σφετεριστρια
 
Ποιες είναι όλες αυτές βρε κορίτσια; Και εγώ γιατί δεν είμαι μία αλλά ένα ολόκληρο τσούρμο παιδιά; (αν κατάλαβα καλά). Ήμουν που ήμουν άσχετη με τα βραζιλιάνικα, τώρα μπερδεύτηκα τελείως.
 
Ποιες είναι όλες αυτές βρε κορίτσια; Και εγώ γιατί δεν είμαι μία αλλά ένα ολόκληρο τσούρμο παιδιά; (αν κατάλαβα καλά). Ήμουν που ήμουν άσχετη με τα βραζιλιάνικα, τώρα μπερδεύτηκα τελείως.
Bajar μου άρχισε να βλέπεις την Ρούμπι που έχει ανέβει , να μπεις στο πνεύμα της τηλενουβέλας κατευθείαν. Αν έρθεις και στην πατρίδα θα σου κάνω σεμινάριο ειδικό. Όντως εσύ ποια είσαι;
 
Ο elephadas έλειπε σε ταξιδάκι-αστραπή στη Νέα Υόρκη γιατί το ελληνικό διαβατήριο λήγει οσονούπω και έπρεπε να πάει να καταθέσει χαρτιά στο προξενείο να τα στείλουν στο ελλάντα κι σε κανα μήνα θα πρέπει να ξαναπάει να πάρει το καινούργιο. Τώρα μόλις γύρισα. Κι ώσπου να διαβάσω τα ακατάλληλα ζώδια μπήκαν φρεσκότερες βραζιλιάνικες σαπουνόπερες. Αλλά δεν έχω ιδέα από αυτά. Οπότε γυρνάω στα κρεββατικά θέματα.

(1) Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι ανοιχτοί στο σεξ.
Και μετά αφού ανοιχτούν στο σεξ πρέπει να διαλέξουν άλλο ζώδιο γιατί το παλιό τους χάλασε.
(2) Θα γοητεύσετε έναν Παρθένο με δώρα
Μ' αρέσει που κατα τ' άλλα "Οι Παρθένοι είναι γλυκείς, ρομαντικοί". Εμένα ένα ζώδιο που λέει ¨Για να σου κάτσω(*) θέλω δώρο" δεν μου φαίνεται ούτε γλυκό ούτε ρομαντικό, αλλά κάτι που αρχίζει απο "π" και τελειώνει σε "άνα" και δεν εννοώ "παραμάνα".

(*) Διότι λέει κατ' ευφημισμόν "γοητεύσετε" αλλά άλλο πράγμα που αρχίζει από γάμμα εννοεί, όπως κάνει σαφέστατο ο τίτλος που μιλάει για ταιριάσματα στο κρεββάτι.
 
Μ' αρέσει που κατα τ' άλλα "Οι Παρθένοι είναι γλυκείς, ρομαντικοί". Εμένα ένα ζώδιο που λέει ¨Για να σου κάτσω(*) θέλω δώρο" δεν μου φαίνεται ούτε γλυκό ούτε ρομαντικό, αλλά κάτι που αρχίζει απο "π" και τελειώνει σε "άνα" και δεν εννοώ "παραμάνα".
Παρμεζάνα!! Α, όχι, αυτό είναι αλμυρό.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορίτσια, εγώ τι να πω για τις βραζιλιανόπερες? Δεν έχω δει ποτέ ούτε μία. Πάμε για φρέσκα.
 
Eιμαι μέσα χαχα επιτελους

Μπουχουχου!!!!! Δεν είμαι ανάμεσα στα τέσσερα καλύτερα ζώδια! Πώς θα προχωρήσω εγώ τώρα? Πώς θα αντέξω να βγάλω τη μέρα? Ευτυχώς που είναι Παρασκευή και μετά θα πάω σπίτι μου να μαζέψω τα κομμάτια μου. Ευτυχώς, είναι ο άντρας μου μέσα στα τέσσερα καλύτερα. Εγώ εντελώς χάπατο. Αφήστε τα. :cry::cry:
 
Μπουχουχου!!!!! Δεν είμαι ανάμεσα στα τέσσερα καλύτερα ζώδια! Πώς θα προχωρήσω εγώ τώρα? Πώς θα αντέξω να βγάλω τη μέρα? Ευτυχώς που είναι Παρασκευή και μετά θα πάω σπίτι μου να μαζέψω τα κομμάτια μου. Ευτυχώς, είναι ο άντρας μου μέσα στα τέσσερα καλύτερα. Εγώ εντελώς χάπατο. Αφήστε τα. :cry::cry:
Oυτε εγώ το ξερά πως είμαι...κρυφό ταλέντο:fafoutis:
 
Eιμαι μέσα χαχα επιτελους
Αποκλείεται να είναι στους καλύτερους εραστες οι Λέοντες και οι Ζυγοί. Οι λέοντες θαυμάζουν πάρα πολύ τον εαυτό τους και οι ζυγοί είναι αναποφάσιστοι!
 
Πίσω
Μπλουζα