Τι ζώδιο είστε;

Μπα πιο πολύ φοβάμαι μήπως πέσω από την άκρη ενός μπαλκονιού ή τις κατσαρίδες πάρα την προδοσία. Η κατσαρίδα είναι πραγματική απειλή.

Ωπ Δομινίκη τώρα είδα ότι μοιραζόμαστε τον ίδιο φόβο. Και δεν έχουμε το ίδιο ζώδιο.
Τι να πεις.


Αριάδνη και γω στο 1% ανήκω! Σπάνιοι άνθρωποι είμαστε. Για να δούμε και οι υπόλοιποι. Θα είναι το ίδιο σπάνιοι με μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:
:D :D Κι εγώ είμαι άλλο 1%. Μετά από μένα, έσπασε το καλούπι. :D Ήθελα να' ξερα αν δώσω άλλες απαντήσεις, θα βγει πάλι το 1% ?????
Λες και ολοι οι άλλοι να βγουν το 1 τοις εκατό πω πω
 

Κοίτα να δεις φίλε μου! Η μέντα είναι το μόνο που δε μου αρέσει. ΚΑΘΟΛΟΥ!!! Ούτε σε καραμέλα, ούτε σε γλυκό, τίποτις. Αυτά τα περιβόητα σοκολατάκια, τα After Eight, που έφερνε κάποτε η μαμά μου από την Αγγλία, ούτε να τα μυρίσω. Τα έτρωγε όλα ο αδελφός μου που τα λάτρευε. Εγώ κάτι σε σοκολάτα, βανίλια, κανέλα ναι. Εκεί πέφτω με τα μούτρα.
 

Μπα πιο πολύ φοβάμαι μήπως πέσω από την άκρη ενός μπαλκονιού ή τις κατσαρίδες πάρα την προδοσία. Η κατσαρίδα είναι πραγματική απειλή.

Ωπ Δομινίκη τώρα είδα ότι μοιραζόμαστε τον ίδιο φόβο. Και δεν έχουμε το ίδιο ζώδιο.
Τι να πεις.
E, μα! Οι κατσαρίδες είναι πραγματικός φόβος! Δεν παίζουμε μ'αυτά τα θέματα!
 
Είμαι το 1 τοις εκατό του πληθυσμού
Είμαι στο 0,1% του πληθυσμού, λέει! Μάλλον παραείμαι σπάνια προσωπικότητα. Δεν μπορώ να καταλάβω όμως από πού το συμπέρανε. Όπου έβαζε λουλουδάκια και ηλιοβασιλέματα έκανα κλικ. Να φταίει που διάλεξα ως φόβο μου τον κλόουν; (γιατί αυτό ναι, με φοβίζει, όχι οι κατσαρίδες. Για τις κατσαρίδες υπάρχει κι αροξόλ υπάρχει και παντόφλα, δίνεις μια και ησυχάζεις. Για τον κλόουν όμως; )

Όσο για τις καραμέλες, δεν τρώω καραμέλες. Λέει ότι είμαι βανίλια. Θα ήθελα λεμόνι. Αριάδνη αλλάζουμε;
 
Εγώ δυστυχώς τρώω ΚΑΙ καραμέλες. Οι σοκολάτα μ αρέσουν οπότε οκ. Αν έβαζε καφέ ακόμα καλύτερα.
 
@αριαδνη Ως Λέων = Το όνομα μου είναι και καραμελιτσος Κανέλα! :fafoutis:

Εμενα με βρήκε σωστά.

Η αλήθεια είναι ότι λατρεύω την μυρωδιά και την γεύση της κανέλας. Μου αρέσει πολύ να την προσθέτω σε φαγητά και γλυκίσματα. Επίσης η αγαπημένη μου τσίχλα είναι πάντα με γεύση κανέλα.

@Bajar και εγώ είμαι στο 0.1% του πληθυσμού άρα είμαι σπάνια προσωπικότητα (για κανέλα).

Ναι τώρα πια είμαι σίγουρος ότι στην προηγούμενη ζωή μου ήμουν.. Κανέλα Αϊνστάιν !!! :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Είμαι στο 0,1% του πληθυσμού, λέει! Μάλλον παραείμαι σπάνια προσωπικότητα. Δεν μπορώ να καταλάβω όμως από πού το συμπέρανε. Όπου έβαζε λουλουδάκια και ηλιοβασιλέματα έκανα κλικ. Να φταίει που διάλεξα ως φόβο μου τον κλόουν; (γιατί αυτό ναι, με φοβίζει, όχι οι κατσαρίδες. Για τις κατσαρίδες υπάρχει κι αροξόλ υπάρχει και παντόφλα, δίνεις μια και ησυχάζεις. Για τον κλόουν όμως; )

Όσο για τις καραμέλες, δεν τρώω καραμέλες. Λέει ότι είμαι βανίλια. Θα ήθελα λεμόνι. Αριάδνη αλλάζουμε;
Αχ και με κανέλα και με λεμόνι μου αρέσουν
 
Είμαι στο 0,1% του πληθυσμού, λέει! Μάλλον παραείμαι σπάνια προσωπικότητα. Δεν μπορώ να καταλάβω όμως από πού το συμπέρανε. Όπου έβαζε λουλουδάκια και ηλιοβασιλέματα έκανα κλικ. Να φταίει που διάλεξα ως φόβο μου τον κλόουν; (γιατί αυτό ναι, με φοβίζει, όχι οι κατσαρίδες. Για τις κατσαρίδες υπάρχει κι αροξόλ υπάρχει και παντόφλα, δίνεις μια και ησυχάζεις. Για τον κλόουν όμως; )

Όσο για τις καραμέλες, δεν τρώω καραμέλες. Λέει ότι είμαι βανίλια. Θα ήθελα λεμόνι. Αριάδνη αλλάζουμε;
Η πιθανοτητα να εμφανιστει ενας κλόου στο σπιτι σου τη νυχτα ειναι μηδαμινη! Σε αντιθεση με μια κατσαρ...... ούτε να πω την λεξη!!!!!
 
Εγώ πρέπει να είμαι πολύυυυ σπάνιος διότι σε πολλές δεν μου άρεσε καμία από τις επιλογές και διάλεξα με αμπεμπαμπλομ. Και μου είπε:

2% of the population: You are a charismatic superstar!

Καλά, charismatic superstar είμαι, το ομολογώ, αλλά λίγο υπερβολικό ποσοστό για ΚΑΙ charismatic ΚΑΙ superstars δεν είναι το 2%?
 
Η πιθανοτητα να εμφανιστει ενας κλόου στο σπιτι σου τη νυχτα ειναι μηδαμινη! Σε αντιθεση με μια κατσαρ...... ούτε να πω την λεξη!!!!!
Εγω παντως δε βρισκω τιποτα κακο στο να εμφανιστει ενας κλοουν στο σπιτι μου. Οταν ημουν παιδακι εβλεπα στην τηλεοραση τον Μποζο και συνηθισα. :D
 
Aντρας ειναι αυτος του Νοεμβριου; Σαν γυναικα με γενια μου φαινεται. Ε, ρε τι με βρηκε!
Εμενα μ' αρεσουν οι αντρες με ωραιο χαμογελο γι' αυτο θα παρω το αγορι του Μαϊου.
 
Aντρας ειναι αυτος του Νοεμβριου; Σαν γυναικα με γενια μου φαινεται. Ε, ρε τι με βρηκε!
Εμενα μ' αρεσουν οι αντρες με ωραιο χαμογελο γι' αυτο θα παρω το αγορι του Μαϊου.
Μπάμπι ξανασκεψου το
 
Aντρας ειναι αυτος του Νοεμβριου; Σαν γυναικα με γενια μου φαινεται. Ε, ρε τι με βρηκε!
Εμενα μ' αρεσουν οι αντρες με ωραιο χαμογελο γι' αυτο θα παρω το αγορι του Μαϊου.

Θα δείξω τη φωτό του Νοεμβρίου στον άντρα μου. Πολύ θα το εκτιμήσει..... και θα ξεκαρδιστεί, γιατί πιστεύει ότι είναι ο πιο ωραίος. Να άντρας, θα του πω.
 
Πίσω
Μπλουζα