Τι ζώδιο είστε;

Μεγάλο λουλούδι. Δηλαδή; Ντάλια; Ήλιος; Ορτανσία; Αυτά τα μεγάλα όλο φιγούρα είναι κι από άρωμα τίποτα. Άσε, δε θέλω. Προτιμώ το ελληνικό μου όνομα.



Κλάφτα Χαράλαμπε.... στο -10%
Μη σκας Domniki! Είμαστε τόσο τέλειοι που δεν έχουμε ανάγκη να φλερτάρουμε γιατί σκοτώνονται όλοι οι άλλοι για να μας φλερτάρουν. :)
 
Και που λέτε διαβάζω το site Π****Θεμα και βλέπω στην κάτω μεριά το παρακάτω άρθρο..


Ώπα λέω αυτό είναι ότι πρέπει να το ποσταρω για τα κορίτσια!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μη σκας Domniki! Είμαστε τόσο τέλειοι που δεν έχουμε ανάγκη να φλερτάρουμε γιατί σκοτώνονται όλοι οι άλλοι για να μας φλερτάρουν. :)
Αυτό δεν το είχα σκεφτεί!!! :headbangdude:

Όσο για το δώρο του Αγίου Βαλεντίνου.... ένα κουτί σοκολατάκια θα ήταν αρκετό!
 
Εμένα μου βγήκε μεγάλο κατσίκι. Με είπαν τράγο δηλαδή. Με άλλα λόγια. Ή μήπως γκιόσα;
Α-Ι-Σ-Χ-Ο-Σ.
Από τα δώρα μου βγήκαν τα εσώρουχα ΟΚ είμαι ικανοποιημένη μ αρέσουν. Αλλά μου βγήκε και εισιτήρια θεάτρου. Στην φάση αφραγκίας που είμαι τώρα θα προτιμούσα άρωμα. Χωρίς αρώματα δεν ζω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και που λέτε διαβάζω το site Π****Θεμα και βλέπω στην κάτω μεριά το παρακάτω άρθρο..


Ώπα λέω αυτό είναι ότι πρέπει να το ποσταρω για τα κορίτσια!

Εμένα κλασικά ταξίδι. Πάντα στον Τοξότη βάζουν ότι θέλει ταξίδι. Χριστούγεννα είναι? Ταξίδι. Πάσχα είναι? Ταξίδι. Με κάθε ευκαιρία, μας λένε ότι ο Τοξότης θέλει ταξίδι. Ε, λοιπόν, σας πληροφορώ ότι θέλει και πολλά-πολλά άλλα πράγματα. Α μα πια!
 
Nαι, βεβαια, αλλα τοτε τι να πουμε και εμεις οι Σκορπιοι; :cool:

Απιθανο το δωρο με τα εισιτηρια για αστυνομικη παρασταση....Εφυγα!

Ε, ναι. Απ'ότι έχεις αναφέρει εδώ Βιβή, αυτό είναι το στοιχείο σου. Κι αυτό οπωσδήποτε, δεν είναι μείον σου.
 
Και που λέτε διαβάζω το site Π****Θεμα και βλέπω στην κάτω μεριά το παρακάτω άρθρο..


Ώπα λέω αυτό είναι ότι πρέπει να το ποσταρω για τα κορίτσια!
Ευχαριστούμε Always που μας σκέφτεσαι always!:)
Βέβαια το άρθρο είναι όλο κλισέ και το δικό μου δώρο δεν θα αποτελούσε εξαίρεση. Ατζέντα! Βρε μανία να θέλουν να οργανωθώ! Εμένα πάλι μ' αρέσει όπως είμαι, ανοργάνωτη. Θες να μου κάνεις δώρο; στείλε με ένα ταξίδι σαν τον Τοξότη. Στείλε με και για μασάζ, όπως τον Αιγόκερω. Εν ανάγκη πάρε μου μια Ferragamo Gancio σαν του Ταύρου, όχι δε θα πω. Αλλά ατζέντα δε θέλω!
 
Χαχαχα! Καλό αυτό! Ριμόκι Τάκα είμαι εγώ.
Πάντως θα πρέπει να χει την κατάληξη κο οπωσδήποτε. Κο είναι το παιδί στα ιαπωνικά. Τα ονόματα προέρχονται από τις εποχές, από εικόνες που έχουν οι γονείς όταν κυοφορείται το παιδί κ.λ.π. Η φίλη μου λέγεται Νατσούκο επειδή έχει γεννηθεί Ιούνιο και νατσού είναι το καλοκαίρι. Υπάρχει σαν κοινό όνομα το Μιγιόκο (σαν το δικό μας Ελένη ένα πράγμα), το οποίο σημαίνει παιδί μιας ευγενούς νύχτας, εξυψώνοντας έτσι τον έρωτα. (Αυτή ήταν άλλη φίλη). Παρά πολλά ονόματα έχουν κατάληξη κο.
 
Ζιμόκι! (προσωπικά μου θυμίζει μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες καφέ στην Ιταλία, την Gimoka).
Ευτυχώς που έχω μικρό όνομα, γιατί φαντάσου να με λέγανε πχ. Αφροξυλάνθη, θα ήθελα μισή ώρα να βρω τις συλλαβές και άλλες δύο για να το προφέρω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα