Τι ζώδιο είστε;

Είδα τον άντρα του Σεπτέμβρη. Ένας ακόμη λόγος για να μην παντρευτώ....




Μια πρόταση μου φτάνει (και μια λέξη μη σου πω):
Τελειότης!

Καλά, ο δικός σου είναι ο καλύτερος. Τεφαρίκι!!!
 
Αφού έβαλες τι είδους άντρα ταιριάζει σε γυναίκες πρέπει να βάλεις και το αντίστροφο. Για να δούμε τι ψάρια πιάνουν και οι άντρες.
 
Ωχ κρυφτε το από τον άντρα μου μην τυχόν το δει! Είμαι Σκορπιός και είναι Αιγόκερως. Έτσι και το πάρει χαμπάρι ποιος αντέχει την γκρίνια του.
Ααα για μια στιγμή. Είναι ο ωροσκόπος μου Αιγόκερως, οπότε αυτομάτως πέφτω από το 1.000%, πόσο ζυγίζει ο ωροσκόπος ξέρουμε; 50%; 30%, 20% πόσο;
 
:)Ωχ κρυφτε το από τον άντρα μου μην τυχόν το δει! Είμαι Σκορπιός και είναι Αιγόκερως. Έτσι και το πάρει χαμπάρι ποιος αντέχει την γκρίνια του.
Ααα για μια στιγμή. Είναι ο ωροσκόπος μου Αιγόκερως, οπότε αυτομάτως πέφτω από το 1.000%, πόσο ζυγίζει ο ωροσκόπος ξέρουμε; 50%; 30%, 20% πόσο;
Χαχα! Φοβερό αποτέλεσμα.Εμένα πάλι αγία με είχε την άλλη φορά τώρα αλλά λέει
 
78% δεν είναι κι άσχημα. Θα το δείξω στο διευθυντή μου που νομίζει ότι είμαι το αγγελούδι του γραφείου...:diablotin:
 
Βρε άστον να κοιμάται. Τον μπελά σου ψάχνεις; Γιατί αυτός τι ζώδιο είναι; (που να ξέρεις θα πεις και το ζώδιο των διευθυντή)
 
Βρε άστον να κοιμάται. Τον μπελά σου ψάχνεις; Γιατί αυτός τι ζώδιο είναι; (που να ξέρεις θα πεις και το ζώδιο των διευθυντή)
Φυσικά και ξέρω! Υδροχόος. Ίσως γι' αυτό να συνεννοούμαστε (και να τον φέρνω με τα νερά μου.... :devil_smile:* )

* πρέπει να προστεθεί ένα emoticon με ανθρωπάκι που τρίβει χαιρέκακα τα χέρια του ;)
 
Καλά, ήμουν σίγουρη ότι ο Τοξότης θα ήταν μέσα στο 100%! Διότι όπως έχει αποφανθεί και προηγούμενο κουίζ, είμαι μάνα στην κλεψιά. Άρα , λογικά μπορώ να μπερδευτώ και με άλλες απατεωνιές. Όχι, παίζουμε!

Αλλά, βλέπω ότι ο Σκορπιός μας ξεπερνάει όλους. Δηλαδή, μεγάλο ταλέντο στην παρανομία. Και τον έχω ωροσκόπο μου. Αμ, εγώ το έχω πει. Αν χρειαστεί, έχω την δυνατότητα να ξεκινήσω μια νέα καριέρα. Λίγο το'χετε?
 
Με 89 τοις εκατό, 79 και 100 δεν είμαστε απλά εις την παρανομία αλλά criminals minds :diablotin:πως ήταν ο Ντέξτερ ένα πράγμα. Πολύ μας τα μασάνε οι ερευνες
 
Ελεύθερο φτερό. Λογικά το τραγούδι μου είναι το "είμαι φτερό στον άνεμο, με δίχως κληρονόμους και τη ζωή μου περπατώ με τους δικούς μου νόμους..."
 
Πίσω
Μπλουζα