Τι ζώδιο είστε;

Να πάρω εγώ τον Ντάφυ Ντακ που τον συμπαθώ κιόλας; (μου αρέσουν όλα τα μαύρα ζωάκια). Μου έχει βάλει ένα Πίκατσου που ούτε ξέρω τι είναι (υποψιάζομαι πόκεμον αλλά δεν έχω ιδέα τι ακριβώς κάνουν αυτά). Η άλλη επιλογή μου θα ήταν ο Μπαγκς Μπάνυ. Ωραίος τύπος!

Α, ο Πίκατσου είναι ένα όντως πόκεμον. Αλλά είναι το πιο γλυκούλι και καλό από αυτά. Να και κάτι που ήξερα.
 
Ποιος είναι αυτός ο Τονυ; Να τον δω πρώτα Α εσείς οι σκορπιοί σας ζηλεύω! Πηρατε τον καλυτερο:pγαμπρο!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210223_120136.png
    IMG_20210223_120136.png
    566,2 KB · Προβολές: 7
Ποιος είναι αυτός ο Τονυ; Να τον δω πρώτα Α εσείς οι σκορπιοί σας ζηλεύω! Πηρατε τον καλυτερο:pγαμπρο!

Αριάδνη, θα αρχίσω να ανησυχώ! :D :D :p

Εμένα τώρα αυτό το anzel τι είναι? Αγόρι ή κορίτσι? Όχι, για να ξέρω, γιατί είναι και πολύ αργά για ν' αλλάξω προτιμήσεις!
 
Ποιος είναι αυτός ο Τονυ; Να τον δω πρώτα Α εσείς οι σκορπιοί σας ζηλεύω! Πηρατε τον καλυτερο γαμπρο!
Γιατι, ολους τους αλλους τους ξερεις; Απο ολες τις ταινιες μονο τον Τιτανικο εχω δει και ουτε που θυμαμαι ποιος ηταν ο Τζακ.
Βαλε κανενα κουιζακι με παλιες ασπρομαυρες να ευχαριστηθει το φυλλοκαρδι μας! :)
 
Μόνο τον πρωταγωνιστικό ρόλο θέλω τίποτα άλλο!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210223_121647.png
    IMG_20210223_121647.png
    752 KB · Προβολές: 4
Γιατι, ολους τους αλλους τους ξερεις; Απο ολες τις ταινιες μονο τον Τιτανικο εχω δει και ουτε που θυμαμαι ποιος ηταν ο Τζακ.
Βαλε κανενα κουιζακι με παλιες ασπρομαυρες να ευχαριστηθει το φυλλοκαρδι μας! :)
Oτι μπορώ κάνω!! Έχει και ελληνικές ασπρομαυρες μεσα
 
Μόνο τον πρωταγωνιστικό ρόλο θέλω τίποτα άλλο!
Μάλλον ο τύπος του κουίζ με γνωρίζει. Δε λέει για ειδικά εφέ εικόνας ή ήχου αλλά τα καταφέρνω και με τα δύο με σοβαρή προτίμηση στο δεύτερο.
Όσο για τους γαμπρούς, δεν υπάρχει περίπτωση να βγω με βρυκόλακκα. Είμαι από μόνη μου βρυκόλακκας γιατί κοιμάμαι τρεις το πρωί καθημερινά.
Και για το τελευταίο κουίζ των ταινιών, κανονικά θα έπρεπε να έχω θυμώσει που μου έβγαλε τον Νευρικό Εραστή αλλά ομολογώ ότι έχω απορρίψει πολύ κόσμο για όλους αυτούς τους λόγους που λέει. Αν και περίμενα να μου έβγαζε αυτήν του Αιγόκερω (μέχρι και avatar την έχω κάνει!)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μάλλον ο τύπος του κουίζ με γνωρίζει. Δε λέει για ειδικά εφέ εικόνας ή ήχου αλλά τα καταφέρνω και με τα δύο με σοβαρή προτίμηση στο δεύτερο.
Όσο για τους γαμπρούς, δεν υπάρχει περίπτωση να βγω με βρυκόλακκα. Είμαι από μόνη μου βρυκόλακκας γιατί κοιμάμαι τρεις πρωί καθημερινά.
Please να πάρω τον Εντουαρντ Καλλεν , δεν θέλω τίποτα άλλο!
 
Oτι μπορώ κάνω!! Έχει και ελληνικές ασπρομαυρες μεσα

Δε μ'αρέσει ο Πι! Εγώ ήθελα να είμαι ο Βίτο Κορλεόνε! Μάλιστα! Αρχηγός μαφιόζικης οικογένειας! Σίγουρη δουλειά με μέλλον!
 
Δε μ'αρέσει ο Πι! Εγώ ήθελα να είμαι ο Βίτο Κορλεόνε! Μάλιστα! Αρχηγός μαφιόζικης οικογένειας! Σίγουρη δουλειά με μέλλον!
Χα χα χα! :fafoutis: εμένα λεοναρντο στο πιασε με αν μπορείς , μου αρέσει πολύ αυτή ή ταινία
 
Εμενα με εβγαλε σχεδιαστη στις ταινιες και ελπιζω να εννοει μοδας που το εχω σπουδασει. Οσο θυμαμαι εκεινα τα ρουχα που φοραγε η Αλικη στο Δολωμα με πιανει ζηλεια τρελη που δεν τα σχεδιασα εγω. :)
Στο αλλο το κουιζ τωρα, ποιος Μονομαχος ειναι αυτος; Και σιγα μην κατσω να δω τετοια ταινια!
 
Εμενα με εβγαλε σχεδιαστη στις ταινιες και ελπιζω να εννοει μοδας που το εχω σπουδασει. Οσο θυμαμαι εκεινα τα ρουχα που φοραγε η Αλικη στο Δολωμα με πιανει ζηλεια τρελη που δεν τα σχεδιασα εγω. :)
Στο αλλο το κουιζ τωρα, ποιος Μονομαχος ειναι αυτος; Και σιγα μην κατσω να δω τετοια ταινια!
Πολύ γνωστή ταινία μπαμπι και δεν είναι κακη θα έλεγα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210223_140829.png
    IMG_20210223_140829.png
    887,5 KB · Προβολές: 1
Ποιος είναι αυτός ο Τονυ; Να τον δω πρώτα Α εσείς οι σκορπιοί σας ζηλεύω! Πηρατε τον καλυτερο:pγαμπρο!
Δεν έχω δει το 50shades of grey δεν με ενδιαφέρει η ταινία. Εγώ θα ήθελα τον Κίλι των Ιχθύων ο οποίος είναι ναι μεν νάνος στην ταινία αλλά αγαπάει φλογερά με πάθος και στο τέλος πεθαίνει για την αγάπη του πολεμώντας επίσης με πάθος. Ο ηθοποιός που υποδύεται τον Κίλι είναι από τους "καινούργιους" με στόφα από τους "παλιούς" (έχει παίξει και σε αρκετά έργα εποχής και θα ενσαρκώσει και τον Λεονάρντο Ντα Βιντσι), και έχει φοβερό eye contact στις ερωτικές σκηνές. Δεν χρειάζεται να κάνει πολλά, το ερωτικό πάθος φαίνεται στο βλέμμα του. Πολλά υποσχόμενο βλέμμα και ασε τον άλλο να κρεμιεται από τον πολυέλαιο για επίδειξη. Νομίζω για το βλέμμα του και μονο θα ταίριαζε στον Σκορπιό.

Στα άλλα κουίζ με έβγαλε σχεδιαστή που μου ταιριάζει και έχω σπουδάσει κάτι παρεμφερές και έχω βγει και Μονομάχος που είναι μέσα στις αγαπημένες μου ταινίες και ναι ισχύουν τα όσα λέει για τον Σκορπιό. Άμα τα χω χάσει όλα γιατί να μην φάω ζωντανό τον άλλο και ας πεθάνω;
 
Ενταξει παιδια, για να το λετε, μπορει να ειναι καλος ο Μονομαχος, αλλα νομιζω πως ειναι εξω απο τα δικα μου τα νερα.
Παω να βαλω ασπρομαυρο. :D
 
Ενταξει παιδια, για να το λετε, μπορει να ειναι καλος ο Μονομαχος, αλλα νομιζω πως ειναι εξω απο τα δικα μου τα νερα.
Παω να βαλω ασπρομαυρο. :D
Για σύγχρονη ειναι πολύ καλή.
 
Εντάξει, ο Μονομάχος είναι καλή ταινία αλλά εγώ έχω ένα πρόβλημα με τις καινούριες ταινίες γενικώτερα. Η μεγάλη δόση βίας που περιέχουν. Δεν την μπορώ. Είναι εντελώς έξω από τα γούστα μου, δεν θέλω με τίποτα να βλέπω τέτοιου είδους θεάματα. Ξέρω πώς είναι η πραγματικότητα αλλά δεν θέλω να την δω σε ταινία. Θέλω να δω μια ταινία που θα με ταξιδέψει, που θα ονειρευτώ μαζί της, που θα περάσω καλά βλέποντάς τη.
 
Εντάξει, ο Μονομάχος είναι καλή ταινία αλλά εγώ έχω ένα πρόβλημα με τις καινούριες ταινίες γενικώτερα. Η μεγάλη δόση βίας που περιέχουν. Δεν την μπορώ. Είναι εντελώς έξω από τα γούστα μου, δεν θέλω με τίποτα να βλέπω τέτοιου είδους θεάματα. Ξέρω πώς είναι η πραγματικότητα αλλά δεν θέλω να την δω σε ταινία. Θέλω να δω μια ταινία που θα με ταξιδέψει, που θα ονειρευτώ μαζί της, που θα περάσω καλά βλέποντάς τη.
Για αυτό είπα για σύγχρονη πάντα είναι καλή γιατι υπάρχουν και πολλοί πολλοί χειροτερες
 
Για αυτό είπα για σύγχρονη πάντα είναι καλή γιατι υπάρχουν και πολλοί πολλοί χειροτερες

Μα το πρόβλημα με τις νεώτερες ταινίες, είναι ότι ακόμα και ταινίες τύπου "Ζορρό" είναι τρομερά βίαιες. Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό το πράγμα. Είναι σαν να έχουν εξαντλήσει όλες τις υπόλοιπες ιδέες και το μόνο που τους μένει είναι να δείξουν όσο πιο πολύ αίμα και διαστροφή μπορούν.
 
Μα το πρόβλημα με τις νεώτερες ταινίες, είναι ότι ακόμα και ταινίες τύπου "Ζορρό" είναι τρομερά βίαιες. Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό το πράγμα. Είναι σαν να έχουν εξαντλήσει όλες τις υπόλοιπες ιδέες και το μόνο που τους μένει είναι να δείξουν όσο πιο πολύ αίμα και διαστροφή μπορούν.
Το ξέρω τζελα τι να γίνει εδώ έχω ρομάντικες ταινιες
 

Συνημμένα

  • IMG_20210223_185009.png
    IMG_20210223_185009.png
    507,3 KB · Προβολές: 7
Πίσω
Μπλουζα