Τι ζώδιο είστε;

Τρωγονται τα καινοτόμα απορρυπαντικά? Διότι μόνο σε φαγητά και κυρίως γλυκά δεν μπορώ να αντισταθώ. Θα γυρίσω ΗΠΑ καμια δεκαριά κιλά βαρύτερος. Δεν θα κουμπώνει η ζώνη ασφαλείας του αεροπλάνου.
 
Τρωγονται τα καινοτόμα απορρυπαντικά? Διότι μόνο σε φαγητά και κυρίως γλυκά δεν μπορώ να αντισταθώ. Θα γυρίσω ΗΠΑ καμια δεκαριά κιλά βαρύτερος. Δεν θα κουμπώνει η ζώνη ασφαλείας του αεροπλάνου.
Ααα ήρθες στα πάτρια εδάφη; Δεν το χα καταλάβει. Σου εύχομαι να περάσεις όμορφες διακοπές με οικογένεια και φίλους.
Όσο για τη διατροφή... Δίαιτα back to America τώρα. Οσο μπορεί κάποιος να κάνει δίαιτα στην Αμερική.
 
Ααα ήρθες στα πάτρια εδάφη; Δεν το χα καταλάβει.
Θέλεις να πεις ότι δεν ανήγγειλαν στις 30 Ιουνίου οι ειδήσεις όλων των καναλιών και Τα Χρονικά της Ημέρας στο ραδιόφωνο και τα Ελληνικά Επίκαιρα πριν τις ταινίες "Αφίχθη σήμερον προερχόμενος εξ Ηνωμένων Πολιτειών ο επιφανής ομογενής κύριος elephadas δια σχετικώς μακράν παραμονήν εις γνωστόν παραθαλάσσιον θέρετρον της Ευβοίας, συνδυασμένην με ολιγοήμερον επίσκεψιν εις τα ορεινά της Ευρυτανίας"? Αίσχος!

Δυστυχώς Τρίτη πετάω για ΗΠες και Τετάρτη πίσω στο κάτεργο.
 
Θέλεις να πεις ότι δεν ανήγγειλαν στις 30 Ιουνίου οι ειδήσεις όλων των καναλιών και Τα Χρονικά της Ημέρας στο ραδιόφωνο και τα Ελληνικά Επίκαιρα πριν τις ταινίες "Αφίχθη σήμερον προερχόμενος εξ Ηνωμένων Πολιτειών ο επιφανής ομογενής κύριος elephadas δια σχετικώς μακράν παραμονήν εις γνωστόν παραθαλάσσιον θέρετρον της Ευβοίας, συνδυασμένην με ολιγοήμερον επίσκεψιν εις τα ορεινά της Ευρυτανίας"? Αίσχος!

Δυστυχώς Τρίτη πετάω για ΗΠες και Τετάρτη πίσω στο κάτεργο.
Μόνο για έναν ονόματι elon musk μίλησαν πως ήρθε στην Μύκονο
 
Καλά για πόσες ημέρες ήρθες;;;
4 βδομαδούλες. Τόση άδεια έχω.

Παρόλο που σύμφωνα με τη διάσημη φωτό ο κύριος Μόσχος τείνει προς ελεφαντιαίο σχημα, διαδοσεις πως ήταν ο elephadas υπό ψευδώνυμο δεν αληθεύουν.
 
4 βδομαδούλες. Τόση άδεια έχω.

Παρόλο που σύμφωνα με τη διάσημη φωτό ο κύριος Μόσχος τείνει προς ελεφαντιαίο σχημα, διαδοσεις πως ήταν ο elephadas υπό ψευδώνυμο δεν αληθεύουν.
Έφυγες εσύ και ο Ελον , ήρθε ο Σαρκοζί στην Ναύπακτο και βγάζει σελφι με τους Ναυπακτιωτες

20220722_190652.jpg
 
Εγώ που δεν χορταίνω με τίποτε κανένα από τα τρία είμαι φαίνεται πανζωδιαστής

("Ζυγούς" αλλά "Δίδυμος" και "Ιχθύς". Έχει μπλέξει τους αριθμούς του ο συντάκτης)
 
Εγώ που δεν χορταίνω με τίποτε κανένα από τα τρία είμαι φαίνεται πανζωδιαστής

("Ζυγούς" αλλά "Δίδυμος" και "Ιχθύς". Έχει μπλέξει τους αριθμούς του ο συντάκτης)
Να σου πω δεν σε είχα να παίζεις σε αυτήν την πίστα , του ύπνου εννοω :D αλλά στις άλλες δυο
 
Και τα άλλα δυο καλά είναι....
Υπάρχουν και καλύτερα πχ.τα μπιτσομπαρα :cool:τα βιβλία της Κρίστι και η μελέτη Ελλήνων αρχαίων φιλοσόφων και φυσικά οι ταινιαρες του 50' και του 60'
 
Υπάρχουν και καλύτερα πχ.τα μπιτσομπαρα :cool:τα βιβλία της Κρίστι και η μελέτη Ελλήνων αρχαίων φιλοσόφων και φυσικά οι ταινιαρες του 50' και του 60'
Θέμα γούστου είναι, προσωπικά τα μπιτσόμπαρα μου φέρνουν απίστευτο πονοκέφαλο, ενώ τα άλλα τρία που αναφέρθηκαν πιο πάνω τον διώχνουν :D
 
Πίσω
Μπλουζα