Τι ζώδιο είστε;

Εγώ δεν είμαι ρατσιστής ή μάλλον ζωδιαστής. Απεχθάνομαι εξ ίσου και τα 12 ζώδια. Κι αν αύριο προσθέσουν 13ο, θα το απεχθάνομαι κι αυτό
 
Οι εγωιστες που γραφει για μενα, ειναι το λιγοτερο. Κυριως δεν αντεχω τους ηλιθιους που επηρεαζονται απο ο,τι σερβιρουν τα καναλια και ακομα δεν εχουν αντιληφθει οτι στην εποχη που ζουμε το μαυρο παρουσιαζεται ασπρο και αντιστροφως.
Εγώ τι να πω που λέει τους τεμπέληδες και αν ανοίξεις τον Μπαμπινιώτη για την τεμπελιά, θα δεις το όνομά μου. :rolleyes:
 
Όχι και super shy εμείς οι Βίργκοι. Απλώς δεν καταδεχόμαστε να κάνουμε το πρώτο βήμα. Αφού είμαστε τέλειοι, τι ανάγκη έχουμε?
 
Όλη την ώρα; (!!!) Δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλοι Σκορπιοί αλλά εγώ έχω και δουλειές να κάνω.
Επίσης τι εννοεί στο ζώδιό του Ζυγού; η απάντηση στο ερώτημα "κάθε πότε;" είναι τοίχο-τοίχο.
Τοίχο , τοίχο δηλ.ορμαει αβιαστα :mpazo:οποτε πας τοίχο τοιχο
 
Όλη την ώρα; (!!!) Δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλοι Σκορπιοί αλλά εγώ έχω και δουλειές να κάνω.
Επίσης τι εννοεί στο ζώδιό του Ζυγού; η απάντηση στο ερώτημα "κάθε πότε;" είναι τοίχο-τοίχο.
Μάλλον οι Σκορπιοί έχουν πάρα πολύ ελεύθερο χρόνο, ή το σεξ είναι το επάγγελμα τους ή και τα δύο
 
Για εμένα μόνο τις γιορτές. Καλά τα λέει και βγάλε.
 
Όλη την ώρα; (!!!) Δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλοι Σκορπιοί αλλά εγώ έχω και δουλειές να κάνω.

Εννοει (για τους ανδρες) πως το σκεφτονται συνεχεια,κανουν πολυ γρηγορα το ''σεναριο'' στο μυαλο τους,δεν χρειαζονται και πολλα για να ξεκινησουν αρκει μια μικρη αφορμη μιας και το αιτιο υπαρχει.
Ειναι σαν να τριγυρνας την φωτια στο φυτιλι, ε δεν θελει και πολυ να αναψει και στην τελικη ''διατι να το κρυψωμεν αλλωστε'' αυτο μας συντηρει (μαζι με τις σκεψεις για εκδικηση) μας κραταει σε εγρηγορση.
 
Ναι, το ξέρω, γι' αυτό πρόσθεσα το "Κι αν αύριο", για να μη μου ξεφύγει κανένα ζώδιο τωρινό ή μελλούμενο.
 
Στον ύπνο με πέτυχε. Δηλαδή πέτυχε το τι θα ήθελα να κάνω, αλλά μ' αφήνει το κάτεργο? Ααααχ πότε θα πάρω σύνταξη!
 
Πίσω
Μπλουζα