Το κοπή το Πίτα, Central Office, Αθήνα 2011

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
alkis21 είπε:
Φώτη μια πληροφορία σε παρακαλώ, όταν σε απαγάγουμε σε ποιον να απευθυνθούμε για να ζητήσουμε τη συλλογή σου για λύτρα;
LOL !!!

Μόνο εγώ ξέρω που είναι και δεν θα μιλήσω :D
 
Κατά τις 15:00-16:00 θα βόσκω στην Game-On, που είναι πέντε λεπτά μακριά. Όσοι πιστοί προσέλθετε.
 
27. teo 214 (αυτο το 214 τι σημαινει ?)
Τι σημαίνει το 214? Λοιπόν όταν πρωτάρχισα να κάνω register σε διάφορα site για να μην βάλω ημερομηνία γέννησης διπλα στο nick name σκέφτηκα τον αριθμό της σειράς μου στον στρατο και έτσι μου έμεινε συνήθεια .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά, να επαναλάβω οτι η Παρασκευή, για μένα, θα είναι μια πολύ "δυνατή" μέρα, λόγω του ότι το Σάββατο, ξεκινάνε επίσημα οι ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ...

Θα μπω στο μαγαζί πριν και μετά το κλείσιμο για να τοποθετήσω διαφημιστικά, αφίσες κλπ....

Θέλω όσο τίποτα να έρθω, but...
 
Παρακαλώ, όποιος μπορεί, να μου αποστείλει σε προσωπικό μήνυμα τον αριθμό του κινητού του, σε περίπτωση που δεν είμαι στην ώρα μου στο σημείο συνάντησης. Προς το παρόν, έχω μόνο του Rygar!
 
λεω γω παλι..μετα θα παιχτει κατι και που?

και η καθαυτω τελετη που θα λαβει χωρα(ακριβης διευθυνση )

μπας και γινει κανα μαγικο.

ευχαριστω δημοσιως τους συντροφΟΙ ,που μου εδωσαν τα φωτα να σωσω χιλιαδες φωτο

και χιλιαδες σιντια απο τον κατεστραμμενο σκληρο δισκο.
 
Don το μαγαζι ειναι το cafe/bar ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ στο Θησειο. Βγαινοντας απο το σταθμο του Θησειου, ανεβαινεις ολη την ανηφορα μεχρι εκει που θα δεις την αλανα με τα τραπεζια αριστερα και δεξια στη γωνια ενα νεοκλασσικο 2οροφο - αυτο ειναι το μαγαζι. Η ακριβης διευθυνση ειναι Αποστόλου Παύλου 33 και Ακάμαντος 1.

Walker δεν υπαρχει λογος για αγχος - ελα στο μαγαζι ανεβα στον 2ο οροφο (νομιζω) - θα μας δεις και θα μας ακουσεις ;)
 
Τι ωραία που έχω και εγώ παρένθεση () στις συμμετοχές :) :)

Υ.Γ.

Να έρθω με κανένα κουτί Caprice παραμάσχαλα; Αναρωτιέμαι ...
 
DINO είπε:
Παιδιά, να επαναλάβω οτι η Παρασκευή, για μένα, θα είναι μια πολύ "δυνατή" μέρα, λόγω του ότι το Σάββατο, ξεκινάνε επίσημα οι ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ...Θα μπω στο μαγαζί πριν και μετά το κλείσιμο για να τοποθετήσω διαφημιστικά, αφίσες κλπ....

Θέλω όσο τίποτα να έρθω, but...
Ελα το Βραδυ, εκει θα είμαστε, η στην Καλλιπάτειρα
 
Δυστυχώς μου προέκυψε μια υποχρέωση για το βράδυ. Θα δώσω το παρόν αλλά θα πρέπει να φύγω κατά τις 8, λογικά ούτε την πίτα δεν θα προλάβω... :(
 
Γκουχ,γκουυυυχχχ !!!!! ::)
 
Αναβολή σχεδίων λόγω της δουλειάς μου!

Το έμαθα σήμερα.

Εξάλλου, ποτέ δεν έχω καταφέρει να παραβρεθώ σε πίτα των Retromaniacs, γιατί να χαλάσει η παράδοση;

Καλά να περάσετε!
 
αντε μια μερα ακομα....

επιτελους θα ερθω σε συναντηση.
 
Saulot, λογικα θα τα πουμε αυριο αδερφε.. ;)
 
29. Stratulator (εχει αγχος για το αν θα μας αναγνωρισει...κατσε να δεις τι θα παθεις)

Δεν εχω γι'αυτο αγχος,ρε παιδια. Για το αν θα φτασει για ολους η πιτσ... Εεε,η πιτα,ειχα!...
 
Λοιπόν, να σας θυμίσω ότι όρος για τη κλήρωση εντός των παρευρισκομένων του GBA που προσφέρω είναι να εξαιρεθεί ο νικητής του φλουριού (και της Α-600).

Εκτός αν είναι ο Saulot, ο οποίος θα συμμετέχει κανονικά και στην δεύτερη κλήρωση, αλλά με τον επιπρόσθετο όρο να κάνει μια καλή χορευτική disco φιγούρα!!!!! :p

Γιώργη ή/και sircleag (Βάγγους Νο2 ) θα οργανώσετε εσείς τα καθέκαστα;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα