Τώρα με το Brexit...

freaktmp

Expert
Αντιδράσεις
4.769
Ηρθε χωρις απροοπτα και επιπλεον αφαιμάξεις. :vampy:

Αυτο που ειχα ξεχασει (τα ατιμα τα γεραματα :fafoutis: ) να αναφερω ειναι οτι ηρθε με το Global Shipping Program. Δεν ξερω αν αυτο παιζει καποιο ρολο.

Always Somewhere

RetroNuts
Αντιδράσεις
2.422
Ψεκασε το και με λίγο απολυμαντικό για να είσαι και σίγουρος. Ευτυχώς εμείς εδώ ήμαστε καθαροί και δεν έχουμε τέτοια θέματα οποτε δεν χρειάζεται ανησυχία (Άλλωστε Εγγλέζοι ήμαστε και εμείς για αυτό και γίναμε "κολλητήρια" με τον Εγγλεζο κορόνα.. ) :fafoutis::p

Τελευταία επεξεργασία:

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
1.466
Ακόμα δε μας είπες τί πήρες όμως. Πήρες κάτι, το πλήρωσες, το απολύμανες, αλλά τί; Μη μας κρατάς σε αγωνία! Αν και σίγουρα θα κανεις review αν είναι κάτι από τα γνωστά μπιχλιμπίδια σου.

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
1.466
Ααααα το'χεις βάλει αλλού! Ε πού να φανταστώ ρε. Εσύ βάζεις κάθε μερα και ένα διαφορετικό απόχτημα. Θελουμε ευρετήριο αποχτημάτων μονο για πάρτη σου. Θα βάλουμε το Blue Max να φτιάξει ένα στη hobby basic.

freaktmp

Expert
Αντιδράσεις
4.769
Εγω εχω ενα bookmark που μου δειχνει τα νεα post. Οταν θελω να μπω στο forum το παταω, ανοιγω οτι με ενδιαφερει σε tabs και παταω mark forums read για να καθαρισει τα υπολοιπα.

Ετσι καθε φορα που μπαινω βλεπω ολα τα νεα post και ειναι αδυνατο να μου ξεφυγει κατι.

Βεβαιως το forum μας δινει πολλους διαφορετικους τροπους να αντιμετωπισουμε το προβλημα. Μπορεις πχ να κανεις follow αυτους που σε ενδιαφερουν. Δεν ειμαι σιγουρος πως ακριβως δουλευει, γιατι δεν μου εχει χρειαστει.

Για να δεις παλιοτερα πραγματα που μπορει να σου εχουν ξεφυγει χωρις να ψαχνεις ολα τα υποφορουμ, μπορεις να μπεις πχ στο προφιλ μου και να πατησεις Postings > find > find all threads και θα σου δειξει ολα τα threads που εχω ξεκινησει.

Τωρα δεν εχεις καμια δικαιολογία και την επομενη εβδομαδα θα εχουμε διαγώνισμα. :eek: Θα εξεταστείς εφ' ολης της υλης. :anim_roll::icon_lol::biglaugh:

Μπλουζα