ΦΑΝΤΑΖΙΟ

elephadas είπε:
Και λίγο Καρβέλα, παρακαλώ...

bambinella 100 είπε:
Ειπαμε, βρε παιδια, να με τιμωρησετε, αλλα οχι κι ετσι. :)
Έτσι, έτσι πρέπει, δεν έχω ησυχάσει ακόμα. Μιας και ο Ελέφαντας ζήτησε Καρβέλα, σκέφτηκα να σου δώσω ένα τελειωτικό χτύπημα, τιμωρία εκ μέρους και του Ζαχαρία Ρόχα και όλων των μακρυμάλληδων. :) Μετά υπόσχομαι να σταματήσω, για να μη χαλάσω αυτό το ωραίο θέμα . Πάρε λοιπόν, δεν είναι ταιριαστό ζευγάρι; :diablotin:

pic1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απο ταινια τρομου σιγουρα η φωτογραφια. :)
 
perlastar είπε:
Γιατί άπλυτος ο άνθρωπος; Μόνο επειδή είναι μακρυμάλλης;
018.gif
Αυτή θα είναι η τιμωρία σου
tease.gif
bambinella 100 είπε:
Ειπαμε, βρε παιδια, να με τιμωρησετε, αλλα οχι κι ετσι.
tinysmile_grin_t.png
bambinella 100 είπε:
Απο ταινια τρομου σιγουρα η φωτογραφια.
tinysmile_grin_t.png
Υπάρχουν και πολύ χειρότερα

rock n roll nightmare 3.jpg

ΥΓ: Believe it or not, η φωτό στην παρούσα ανάρτηση είναι πράγματι από ταινία τρόμου (κυριολεκτικώς τε και μεταφορικώς)...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αισυμνήτης είπε:
ΥΓ: Believe it or not, η φωτό στην παρούσα ανάρτηση είναι πράγματι από ταινία τρόμου (κυριολεκτικώς τε και μεταφορικώς)...
Εγω το πιστευω ανετα!
 
Ηταν παντα μια πολυ ωραια γυναικα η Καιτη Παπανικα και εδω τη βλεπουμε σε μια πολυ αποκαλυπτικη και ερεθιστικη για τους ανδρες εμφανιση.

Οταν σε μια συνεντευξη τη ρωτησαν τι εφταιξε και χωρισε απο το συζυγο της, Θεοδωρο Κατσαδραμη, η Καιτη απαντησε πως η ιδια δεν αντεχε αλλο το κερατο.

Βεβαια, μια τετοια γυναικα δυσκολα την κερατωνει κανεις και μαλιστα πολλες φορες, αλλα εδω μαλλον ισχυουν το "Αβυσσος η ανθρωπινη ψυχη" και το "Εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεμε".
 
Μπα? Δεν την είχα συνηθίσει σε τέτοιες εμφανίσεις την Κ.Π.

Μου κάνει εντύπωση η έλλειψη κάθε αναφοράς στην κινηματογραφική της δραστηριότητα η οποία το 1978 ήδη αριθμούσε, όπως βλέπω στο cine.gr, 34 ταινίες. Δεν ήταν ταινίες - σταθμός στην ιστορία του Ελληνικού κινηματογράφου και δεν ξέρω σε πόσες ήταν η βασική πρωταγωνίστρια αλλά οι ρόλοι της γενικά ήταν σημαντικοί, δεν ήταν απλή κομπάρσα.
 
Πολύ όμορφη και ερωτική η Καίτη Παπανίκα στο εξώφυλλο αυτό.
 
bambinella 100 είπε:
Ηταν παντα μια πολυ ωραια γυναικα η Καιτη Παπανικα και εδω τη βλεπουμε σε μια πολυ αποκαλυπτικη και ερεθιστικη για τους ανδρες εμφανιση.
Συμφωνώ μαζί σου bambinella. Εχω την εντυπωση οτι τετοιες ερεθιστικες εμφανισεις τα χρονια εκεινα μπορουσε να κανει σε λιγα περιοδικα και ενα απο αυτα ηταν το ΦΑΝΤΑΖΙΟ, αρκετα τολμηρο απο καποιο χρονικο σημειο και μετά.
 
Η Ελενη Θεοφιλου ειχε ξεχωριστη ομορφια. Μεσογειακη και ζεστη. Και το μαυρακι πιο περα σκετη γλυκα ειναι.

Μονο για το Χρηστο Νεγκα δεν μπορω να καταλαβω πως εγινε ζεν πρεμιε. :)
 
Διότι εσείς οι γυναίκες έχετε περίεργα γούστα (εξαιρούνται οι κυρίες-μέλη του ρετρομάνιαξ φυσικά, των οποίων και μόνο η συμμετοχή στο φόρουμ αποτελεί εγγύηση καλού γούστου). Ήταν και ζουμπάς. Ίσως γοήτευε το συνοφρυωμένο ύφος?

Πάντως είναι λίγο δρακουλιάρικη η φωτό. Δείτε τα ρούχα του Χ.Ν. το "προστατευτικό" αγριο ύφος και τα ανοιχτά πόδια του. Όλα λένε "Έλα Δράκουλα αν τολμάς και θα δείς τι θα σου κάνω". Μετά η μαύρη γάτα μπροστά, το ελαφρώς βρυκολακίστικο μακιγιάζ της Ε. Θ., και ως αποκορύφωση ο ηλιόλουστος τοίχος με τη σκιά που μπορεί να διαβαστεί, αν αγνοήσουμε τα σκαλιά με τα κάγκελα, σαν δέντρο σε ομίχλη, με τη σκιά του Νέγκα να παίζει τον ύποπτο που τον περιμένεις από μπρος και σου έρχεται από πίσω ύπουλα. Αγριεύεσαι ή δεν αγριεύεσαι?
 
Μωρέ Σταρ Ελλάς έγινε...να γινόταν και ηθοποιός καλά θα ήταν...
 
Πίσω
Μπλουζα