Φιλμογραφία Marilyn Monroe

H Ana de Armas?

Την είδα πρόσφατα στο Knives out και ξέρω ότι ετοιμάζεται για το ρόλο της Μέριλιν.
 
Φυσικα δεν ειναι η Μονροε. Διαφορετικο στομα και μυτη χοιρινη. Αν ειναι καμια απο τις πολυ καινουργιες, εμενα ξεχαστε με!
 
Και η ελια δυο δαχτυλα πιο πανω απο της Μαιριλυν!

Την Αna de Armas δεν την ηξερα και αναγκαστηκα να την ψαξω. Πρεπει να εχει δικιο η @NIOBH καθοτι η Ana ειναι χοντρομουρα και μικροσαγονη οπως ακριβως και η δεσποινις της φωτογραφιας αλα Μαιριλυν που περασε και δεν ακουμπησε.
 
Είναι ή κόρη του πρισλει και όμως αν την έβλεπες θα έλεγες πως είναι ή Μονροε herself σίγουρα δεν θα πήγαινε αλλου ο νους σου! Εγώ νόμιζα αυτό τουλάχιστον! Αστέρια εσείς το καταλαβετε! Την Αννα δεν την ξερω
 
Τελευταία επεξεργασία:
Είναι ή κόρη του πρισλει και όμως αν την έβλεπες θα έλεγες πως είναι ή Μονροε herself σίγουρα δεν θα πήγαινε αλλου ο νους σου! Εγώ νόμιζα αυτό τουλάχιστον! Αστέρια εσείς το καταλαβετε! Την Αννα δεν την ξερω
Συγγνωμη κιολας που επιμενω, αλλα ειναι σιγουρα η Λιζα - Μαρι; Η κορη του Ελβις εχει σαγονι, ενω η κοπελα της φωτογραφιας, οχι.
Οπωσδηποτε θα μου φαινοταν πολυ πιθανοτερη η απαντηση της Νιοβης.
 
Στο ινστα ναι αυτό λέει μπαμπι ότι είναι ή Λιζα Μάρι Πρισλευ σε μία ομάδα που έχουν για την Μονροε( τώρα αν λένε ψέματα, ψέματα λέω αλλά δεν νομίζω) πάω να δω αυτήν που λετε!

Ναι χωρίς αμφιβολία είναι ή Λιζα Μάρι Πρισλευ αν πληκτρολογήσετε,lisa maria prisley as mairylin θα βρείτε φωτό! Και αυτή που εχω
 

Συνημμένα

  • IMG_20200111_202249.png
    IMG_20200111_202249.png
    1,2 MB · Προβολές: 1
Καλως. Για εναν περιεργο λογο, στην πρωτη φωτογραφια της συρρικνωθηκε το πηγουνι, πραγμα που δεν συμβαινει σε ολες τις φωτογραφιες που μου εβγαλε στο google, εξ ου και το μπερδεμα.
 
Ή μιρα σορβινο πάλι δεν της πολυεμοιαζε διόλου της Μονροε! Δεν θυμάμαι μία ηθοποιό από αυτές που την έχουν κανει να της έμοιαζε πραγματικα! Barbara Niven , ουδεμία σχεση
 

Συνημμένα

  • IMG_20200112_221656.png
    IMG_20200112_221656.png
    325,3 KB · Προβολές: 2
  • IMG_20200112_222154.png
    IMG_20200112_222154.png
    1,4 MB · Προβολές: 1
Κανουν το ιδιο χτενισμα, βαζουν κοκκινο κραγιον και μια ελια στο μαγουλο και νομιζουν πως γινονται Μαιριλυν!
Αμ, δε! Χρειαζεται κατι παραπανω.
 
Κανουν το ιδιο χτενισμα, βαζουν κοκκινο κραγιον και μια ελια στο μαγουλο και νομιζουν πως γινονται Μαιριλυν!
Αμ, δε! Χρειαζεται κατι παραπανω.

Κατά καιρούς βλέπω και μερικές δικές μας φαμους περσονες να το παίζουν Μέριλιν σε φωτογραφίσεις και γελάω..
 
Τελευταία επεξεργασία:
θυμάμαι που μας μάθαιναν στα αγγλικά ότι οι ελιές στις γυναίκες λέγονται beauty spots ενώ στους άντρες ugly spots. Aς πούμε ο Lemmy που είχε τεράστιες ελιές θεωρούνταν και καλά σύμβολο του σεξ, το ίδιο και η Marilyn.Go figure,
 
θυμάμαι που μας μάθαιναν στα αγγλικά ότι οι ελιές στις γυναίκες λέγονται beauty spots ενώ στους άντρες ugly spots. Aς πούμε ο Lemmy που είχε τεράστιες ελιές θεωρούνταν και καλά σύμβολο του σεξ, το ίδιο και η Marilyn.Go figure,
Διαφωνω με τον τροπο σκεψης των Αγγλων. Ας πουμε, οι ελια της Τζιντζερ Ροτζερς και η ελια της Ντινας Τριαντη θα μπορουσαν ανετα να χαρακτηριστουν εντελως ugly spots. Αντιθετα, η ελια του Ροτζερ Μουρ και ιδιως αυτη που εχει στο μαγουλο ο Ρομπερτ ντε Νιρο ειναι καραbeauty spots!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ειδατε ποσο δικιο εχω που λεω οτι οι ελιες στον αντρα πρεπει να λεγονται beauty spots;
Εδω βλεπουμε την ομορφια σε ολο της το μεγαλειο.
 
H Μαιρυλιν στο face app ωραία θα γεραζε αν ήτανε ετσι φυσικά
 

Συνημμένα

  • IMG_20200115_215825.png
    IMG_20200115_215825.png
    807,1 KB · Προβολές: 2
Blue monday με Μαιρυλιν! Βιτρίνα από μαγαζί της πόλης μου! Ωραία δεν είναι καλογουστη!
 

Συνημμένα

  • IMG_20200120_180606.jpg
    IMG_20200120_180606.jpg
    1,8 MB · Προβολές: 0
  • IMG_20200120_183057.jpg
    IMG_20200120_183057.jpg
    2 MB · Προβολές: 0
Δεν μπορεί να είχε τόσο γαλανά μάτια ή Μαιρυλιν νομίζω πως έχει πέσει πολύ επεξεργασία
 

Συνημμένα

  • IMG_20200123_111411.png
    IMG_20200123_111411.png
    1,3 MB · Προβολές: 4
Καλα, αυτο το χρωμα ματιων θα το ζηλευε και η Λιζ Ταιηλορ.
 
Η ΠΡΩΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΡΝΟ ΤΗΣ ΜAIRILYN MONROE
Το τελευταίο διάστημα όλοι οι θαυμαστές της Marilyn Monroe αναρωτιούνται αν το film είναι αυθεντικό που εμφανίζει το
παγκόσμιο σύμβολο σε «τολμηρές» σκηνές.
Στο φως βγαίνουν πληροφορίες για ταινία πορνό που είχε γυρίσει η σέξι Marilyn Monroe που ήταν η πιο μεγάλη σταρ των 60′s, η οποία στα πρώτα της βήματα γύρισε ταινία πορνό.
Η Marilyn Monroe γύρισε αισθησιακή ταινία το 1948 σε ηλικία μικρότερη των 21 ετών. Το πρωτότυπο της ταινίας ανακαλύφθηκε από μια σουηδέζα φωτογράφο το 1980.
Σύμφωνα με τα αποχαρακτηρισμένα έγγραφα του FBI με τίτλο «Προειδοποίηση: ΠΟΡΝΟ», το 1965 (τρία χρόνια μετά το θάνατο της Marilyn Monroe) ο Joe star Di Maggio, παντρεμένος με την Monroe για μόλις 9 μήνες, ήταν ο μόνος κάτοχος ενός αντιγράφου αυτής της πορνοταινίας.
Στον Di Maggio προσφέρθηκαν 25.000 δολάρια για την αγορά της ταινίας, αλλά ο ιδιοκτήτης αρνήθηκε. Αργότερα εμφανίστηκε άλλο ένα αντίγραφο της ταινίας σε μια ισπανική συλλογή.
Τα χρόνια πέρασαν και κάποιοι εκφράζουν φόβους για πλαστότητα της παραγωγής μια που όπως υποστηρίζουν η εικονιζόμενη δεν μοιάζει πολύ με την Μέρλιν.
Το 2008 άγνωστος είχε αγοράσει για 1,5 εκ. δολάρια, ταινία 16mm, στην οποία η πρωταγωνίστρια έκανε στοματικό έρωτα.
Για να δείτε το επίμαχο βίντεο πατήστε εδώ!
 
Δεν είναι ή Μαιρυλιν σίγουρα, άνθρακες ο θησαυρος
 
Πίσω
Μπλουζα