Φωτό από τον χώρο σας

phil_vr είπε:
pitsunami: Αυτο αλυσοπριονο ειναι που εχεις μεσα στην σακουλα, επανω στην ντουλαπα στην τριτη φωτο (και αλλο ενα λιγο πιο κατω)?!?!
Πλακα θα εχει να ειναι κανενα αλυσοπριονο-controller για να παιξεις massacre-hero!!!!
Είναι για ps2 resident evil 4! Για τρελές σφαγές! :D :D
 
Freakin' amazing...

Ωρα ωρα ειναι να δουμε καμια κατανα σε μορφη controller για το wii..

Η ακομα κανενα σπαθι του 21' για το παιχνιδι "Armato-lyte!" για το wii με ηρωα τον κολοκοτρωνη!

Εκει να δεις οποιον παρει ο χαρος!! Γιουργια!!!
 
Χα χα χα!!! Ωραίος ο phil_vr!

Και μια και το'φερε η κουβέντα...

residentevil4jt3.jpg


RESI 4 RULES! :headbangdude:
 
Μπορώ να βάλω μία με το Χριστουγεννιάτικό μου δέντρο;;;;

 


Ρετρό είναι... ειδικά οι μπάλλες κλείνουν φέτος 50 χρόνια!!!
:D
 
Σήμερα πήρα τα Amstradάκια μου από τον :bow: Pontium :bow: σε αγνώριστη κατάσταση. Πιό καινούρια και από καινούρια. Δεν ξέρω τι χάρισμα έχει αυτό το παιδί, είναι απλά μάγος. Πήρε ένα ταλαίπωρο 6128 με τελειωμένο drive, δεν πατιούνταν πλήκτρα, λείπαν ελατήρια, και τώρα δουλεύει 187% άψογα. Είναι τέτοια η χαρά μου που θέλω να την μοιραστώ με όλους τους Amstradάκηδες. Δεν μοιράζομαι τίποτα με Spectrumάκηδες :D . Αν και σε λίγο καιρό θα έχω τον δικό μου +2. Ιδού ο καινούριος μου χώρος:

cpcsnd6.jpg


MP3 RULES!!!!

mp3uh1.jpg


Αυτός είναι πάγκος χαμηλής τεχνολογίας.

hheldssd4.jpg


Η συλλογή μου είναι μοιρασμένη σε Αθήνα και Σπάρτη. Όταν πάω κάτω, θα πάρω φωτογραφία τα άλλα 2 μου A6128 και την A600.
 
(ηταν αδύνατον να μη κάνω Login για να απαντήσω σε αυτό το άθλιο υποκείμενο)

Δε μου λες κύριε, επειδή είμαι άσχετος, το Α6128 έχει σχέση με Α600; Επειδή ίσως να θέλω να πάρω κι εγώ, να παρω το νουμερο 6128 που είναι μεγαλύτερο από το 600;

:tease: :D :tease: :D :tease: :D :tease: :D :tease: :D :tease: :D :tease: :D
 
Ζηλέψαμε, ζηλέψαμε;

Βαρέθηκα να γράφω τη λέξη Amstrad.

Ζηλέψαμε για τα 4 Amstrad

Amstrad

Amstrad

Amstrad

Amstrad.

Είναι πολλά τα Amstrad Rygar
 
Ασε τον Maxouli τον Rygar...αυτός ασχολείται μόνο με δαγκωμένα (ενίοτε και σκουλικιασμένα) μήλα! (πρόσεχε μην σου κάτσει στο λαιμό! Μήλο του Αδάμ λέμε...όχι του Σαγώνια! χεχεχεχε)
 
Για πάρτη σας..... όλη η Ataro-Acorno-συλλογή....

p7031151.jpg


Έχουν προστεθεί 4 Α3010, 1 Α3020 & 1 A4000. The rest you already know....Atari RULES!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:bow: :bow: :bow:

....φτάσανε μέχρι το σαλόνι!!!!
 
Turri, μήπως ήρθε η ώρα να πάρω την ντουλάπα που λέγαμε??? Εχω κρατήσει και έναν καλό Α3020 για σένα...
 
Ωρέ falcon030gr μας ισοπέδωσες...:dribble:
 
falcon030gr είπε:
Turri, μήπως ήρθε η ώρα να πάρω την ντουλάπα που λέγαμε??? Εχω κρατήσει και έναν καλό Α3020 για σένα...
Πρέπει να περάσω οπωσδήποτε για καφέ..... :sealed:
 
Ημαρτον falcon030gr!

Φανταζομαι οτι το σπιτι σου ειναι ενας ναος των υπολογιστων! :rofl:

Γιατι αραγε δεν μπορω να συμμεριστω το δεος των υπολοιπων?

Μα ποτε βρισκεις την ωρα να ασχοληθεις μ'αυτα τα μηχανηματα?
 
Πίσω
Μπλουζα