ΧΒΟΧ360 vs PS3

Είναι εκπληκτικό και άξιο λόγου πως ένα μηχάνημα με τόσες δυνατότητες όπως το PS3 συγκρίνεται με κάτι όπως το 360. Νύχτα με την μέρα έπρεπε να ήταν και όμως το 360 όπως όλα δείχνουν μέχρι τώρα είναι μπροστά. έχω PS3 εδώ και 2 μήνες και δεν ξέρω τι να πω απλά η Sony έκανε κάποιο πολύ μεγάλο λάθος η έστησε έτσι το παιχνίδι ώστε όπου να 'ναι να πατήσει τα Νίτρο και να εξαφανιστεί.Το δεύτερο είναι κάτι που πίστευα και γι' αυτό ήθελα ένα PS3. Περιμένω και ελπίζω να δικαιωθώ...
 
Ενα σοβαρό μειονέκτημα για το PS3 είναι ότι τσιπάκι γιοκ τουλάχιστον ακόμα...

παρολα αυτά θέλω ο Αγιος Βασίλης να μου φέρει ένα...
 
Dr Malcolm Betruger είπε:
Ενα σοβαρό μειονέκτημα για το PS3 είναι ότι τσιπάκι γιοκ τουλάχιστον ακόμα...
παρολα αυτά θέλω ο Αγιος Βασίλης να μου φέρει ένα...
θα το θεωρουσα πλεονεκτημα:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
ουτε τσιπακι αλλα ουτε και παιχνιδια...θα ελεγα εγω :D
 
Φωτο τραβηγμενη το 1974.

Ποιος ειναι;

tdrb3jtn2v5nu4ukoew1.jpg
 
Μυρμηγκοφαγε είμαι και εγώ κάτοχος PS3 αλλά λόγω του ότι είσαι περισσότερο μέσα στα πράγματα προσπάθησε να μας δώσεις λίγο κουραγιο με πραγματικά στοιχειά όσο αφορά τις διαφορές γιατί μέχρι τώρα εχω απογοητευτεί και μάλιστα πάρα πολύ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση πληθώρα με υπέροχα παιχνίδια ίσως και με καλύτερα γραφικά απ' ότι στο PS3? και πιο ακριβό και πιο χάλια σε δυνατότητες και με δύσκολο προγραμματισμό και με λίγα παιχνίδια....Σίγουρα κάτι παίζει και αυτό περιμένω...δεν είναι δυνατόν τέτοια ήττα έτσι απλά. Ας μας πει κάποιος με πραγματικά στοιχειά τι συμβαίνει.
 
Mπα καθολου μεσα στα πραγματα δεν ειμαι μαλλον ενα πασαλειμα πληροφοριων εχω κανει.

Καλυτερα θα μας τα πουν οι 360αδες του G.R.M.

Αυτο που θα σου πω εγω γιατι σε βλεπω απογοτηευμενο ειναι να ευχαριστηθεις οτι παιχνιδακια εχει το ps3 και ολα τα αλλα ειναι λεπτομερειες. :D
 
Περιμένετεεεεεεεεε......

Αλλάζει ο χρόνοοοοοοςςςς........

@AARDVARK : Η φωτό είναι πολύ "καθαρή" για να είναι του '74 :confused:
 
Κι εσύ τέκνο μου..... Turricus!!! :D

stabum0.gif
 
Wally είπε:
ουτε τσιπακι αλλα ουτε και παιχνιδια...θα ελεγα εγω :D
παιχνίδια υπάρχουν. οχι να αγοράσεις-να κατεβάσεις, για όποιον θέλει, αλλά είναι άχρηστα χωρίς τσιπάκι.
 
plintiriopiaton είπε:
Μυρμηγκοφαγε είμαι και εγώ κάτοχος PS3 αλλά λόγω του ότι είσαι περισσότερο μέσα στα πράγματα προσπάθησε να μας δώσεις λίγο κουραγιο με πραγματικά στοιχειά όσο αφορά τις διαφορές γιατί μέχρι τώρα εχω απογοητευτεί και μάλιστα πάρα πολύ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση πληθώρα με υπέροχα παιχνίδια ίσως και με καλύτερα γραφικά απ' ότι στο PS3? και πιο ακριβό και πιο χάλια σε δυνατότητες και με δύσκολο προγραμματισμό και με λίγα παιχνίδια....Σίγουρα κάτι παίζει και αυτό περιμένω...δεν είναι δυνατόν τέτοια ήττα έτσι απλά. Ας μας πει κάποιος με πραγματικά στοιχειά τι συμβαίνει.
Έδωσες μόνος σου απάντηση!!!! :D :D:D:D
 
Βρε'σεις γραψτε τιποτα θελω να πιασω τα 2000 σημερα. :D
 
Ειμαι.

Φχαρστο.

Να'σαι καλα. :D
 
Μακαρι να βγω ψευτης, καθως ο καθε ανταγωνισμος ειναι υγιεις και ωφελει τον καταναλωτη, αλλα το PS3 θα ειναι η ταφοπλακα της Sony στις κονσολες.

Τουλαχιστον ετσι δειχνουν τα πραγματα καθε μερα που περνα εδω. Το XBOX360 ειναι κυριολεκτικα παντου. Απο τεραστιες οθονες και αφισες μεχρι σε λεωφορεια και τρενα, παντου βλεπεις διαφημισεις. Το πιο καλο ειναι οτι τα Burger King εχουν λανσαρει μια σειρα 3 παιχνιδιων που τα προσφερουν με καθε αγορα απο το menu τους. Και ειναι αποκλειστικα μονο για 360.

Τα Virgin δινουν εκπτωτικα κουπονια οταν φτασεις καποιο ποσο σε αγορες CD κλπ. απο το καταστημα, που μπορεις να τα χρησιμοποιησεις για αγορες -10%και -25% με καθε αγορα παιχνιδιου XBOX360.

Αν αυτα δεν ειναι promotion τοτε τι ειναι? Εδω ολα θυμιζουν εποχες που το PS1 αρχιζε να καθαριζει τον καθε ανταγωνισμο με τα Dreamcast.

Τουλαχιστον η Nintendo εχει σταθερο χαρακτηρα και σαρωτικες πωλησεις με παιχνιδια για μικροτερες ηλικιες και πιο fun-orientation με το wii. Τι κανει η Sony κυριολεκτικα μου αφηνει ερωτηματικα.

Το μονο νεο που ειδα απο την Sony εδω, ειναι οτι εβγαλε ολα τα Greatest Hits του PS2(!) στα ραφια των μεγαλων καταστηματων με μια τιμη 19.99$.

Χμ.. σαν να θυμιζει ξεπουλημα, και ας ξεφορτωθουμε οτι μπορουμε πριν παμε για φουντο!


..
 
Αν αυτα δεν ειναι promotion τοτε τι ειναι? Εδω ολα θυμιζουν εποχες που το PS1 αρχιζε να καθαριζει τον καθε ανταγωνισμο με τα Dreamcast.
Μια βολτα απο Ιαπωνια μερια θα σου δειξει την ακριβως αντιθετη εικονα :biglaugh:

Επισης το ιδιο εγινε και την εποχη του PS2 vs XBOX (η απο καταβολης κοσμου πιο αποτυχημενη σε οικονομικα μεγεθη κονσολα). Τα πραγματα αλλαζουν ξανα και ξανα, ποιος ξερει ισως στο αμεσο μελλον μια νεα (και φθηνοτερη) εκδοση του PS3 να το καθιερωσει ως το απαραιτητο οικιακο media center ή ισως και να φαληρισει τη SONY μεχρι του χρονου :diablotin:
 
telamonas.stokos είπε:
ή ισως και να φαληρισει τη SONY μεχρι του χρονου :diablotin:
Το έχω ξαναγράψει αυτό. Για σκεφτήτε να υπάρχει μια μόνο κονσόλα, μία εταιρία, ένας που θα ελέγχει το τι θα βγαίνει στην αγορά και τι όχι, τι θα παίζεις on-line με τους φίλους σου και τι όχι. Δεν έχει σημασία αν θα είναι η Sony, η Μ$ ή η Nintendo, σημασία είναι ότι θα είναι ένας.

Καήκαμε :(

Αλήθεια υπάρχει κανείς που να πιστεύει ότι αυτό δεν θα γίνει το πολύ σε μια δεκαετία?
 
Πίσω
Μπλουζα