1000 post

να τα δεκαχιλιασεις atanasio:)

κερασματακι δεν ειδα οποτε λεω να προσθεσω μια τουρτιτσα,δε θα παει χαμενη ;)

attachment.php


123.jpg
 
Να τα εκατοχιλιασεις :D
 
stayros, RIO, katerinak, Ajax87, ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές!!! :) Κατερίνα, ευχαριστώ για την υπέροχη τούρτα !!! :) Σταύρο, μεταφράζεις τέλεια, Θανάσης λέγομαι.
 
Θαναση ευχαριστουμε για τη συμμετοχη και τη συμπεριφορα που επιδεικνυεις
 
Atanasio, ειναι ενα μελος του φορουμ με εξαιρετικο ηθος και χαιρομαι που τα εχουμε πει τοσες φορες μαζι μεσα απο τις Ελληνικες Ταινιες.

Ευχομαι να εισαι καλα και παντα κοντα μας.
 
Wally, bambinella 100, deathshadow, σας ευχαριστώ πολύ για τα θερμά σας λόγια και ειλικρινά αισθάνομαι πολύ τυχερός που σας έχω γνωρίσει μέσα από το retromaniax. Να είστε όλοι καλά, παιδιά!!! :)
 
Εύχομαι Atanasio απο RetroMasteR να φτάσεις retron00b :)
 
Kambia, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές !! Μόλις τώρα, χάρη στο μήνυμά σου, συνειδητοποίησα ότι πήρα προαγωγή και έγινα RetroMasteR!!
 
Τελευταία και καταϊδρωμένη, να ευχηθώ κι εγώ να συνεχίσεις να μας χαρίζεις τέτοια posts για πολλλύύύυυυ ακόμα! ;)
 
D@redevil, σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου !!
 
Συγχαρητήρια atanasio, εύχομαι να συνεχίσεις έτσι δημιουργικά και με κέφι στο φόρουμ! Να τα δεκαχιλιάσεις :D
 
sunset89, σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια !!!
 
Προχωράμε δυναμικά στο forum!!! Καλή συνέχεια!!!
 
να τα δεκαχιλιασεις καλε μας αθανάσιο :) πάνω απο όλα υγεια :) !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BETTY BOOP και Αριάδνη, σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας !!!
 
atanasio, είναι πραγματικά τιμή μας που βρίσκεσαι ανάμεσά μας!

Οι μνήμες σου, ιδιαίτερα στο τηλεοπτικό κομμάτι, καλύπτουν ερωτηματικά από τα πρώτα χρόνια της Ελληνικής τηλεόρασης και μας βοηθούν στο να δημιουργούμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα για αυτά τα χαμένα διαμάντια...
 
Φίλε μου bernard.c, είναι δική μου η τιμή που βρίσκομαι ανάμεσά σας!!! Η όμορφη παρέα του retromaniax μου έχει δώσει την ευκαιρία να μοιραστώ με πολλή χαρά όλες αυτές τις μνήμες για τις οποίες μιλάς. Σας ευχαριστώ όλους!!
 
Πίσω
Μπλουζα