20η Επέτειος ANT1 - 20 Xρόνια Πορείας

Πήρα τηλέφωνο στον ΑΝΤ1 να ρωτήσω για το "Εύθυμη και χήρα" που είχε γραφτεί πως θα παιχτεί και..."δεν έχουν καμία ενημέρωση"...Κλασσικά όπως πάντα!...
 
Νομίζω δεν θα το βάλουν έχω και είδηση από το troktiko

"Με έναν πρωτότυπο τρόπο θα γιορτάσει ο ΑΝΤ1 τα 20 χρόνια λειτουργίας του. Αν έχετε γεννηθεί στις 31 Δεκεμβρίου του 1989 το κανάλι του Αμαρουσίου θα σας υιοθετήσει για 1 χρόνο. Στα μέσα Νοεμβρίου θα βγει στον αέρα το πρώτο τρέιλερ όπου θα ζητά από νέους που γεννήθηκαν την ίδια χρονιά και την ίδια μέρα με τον ΑΝΤ1 να δηλώσουν συμμετοχή στο νέο πρότζεκτ του σταθμού. Όσοι τυχεροί τεθούν...

στη διάθεση του καναλιού θα έχουν την ευκαιρία να εκπληρώσουν τα όνειρα τους όπως να σπουδάσουν, να ταξιδέψουν στο εξωτερικό ή ακόμα και να βγουν στη τηλεόραση. Κάποιοι από αυτούς που θα θελήσουν ''να έχουν τον ΑΝΤ1 δίπλα τους'' και σύμφωνα με τις δυνατότητες τους θα αξιοποιηθούν σε σειρές του καναλιού ως γκεστ ή ακόμα και σε εκπομπές. Το συγκεκριμένο concept θα στηριχτεί διαφημιστικά από όλο τον όμιλο ΑΝΤ1 και θα είναι η απάντηση στου σταθμού στη καμπάνια του ΜEGA για τα δικά του 20χρονα."

Αντί να βάλουν καμιά επανάληψη σειράς ή εκπομπής έτσι θα γιορτάσουν την 20ετια μη τους πω καμιά βαριά κουβέντα απογευματιάτικα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άργησαν αλλά το πέτυχαν!!! Μην ανοίξω το στόμα μου...
 
Εγώ που είμαι του 89 γενικότερα, αντί να με υιοθετήσουν δε μου δίνουν γραπτή άδεια να κατασκηνώσω πέντε μέρες στο δωμάτιο του αρχείου; Πιο καλά θα ναι.
 
serano915 είπε:
Άργησαν αλλά το πέτυχαν!!! Μην ανοίξω το στόμα μου...
Άντε και το άνοιξες. Τζάμπα θα παέι το σάλιο σου. Οι άνθρωποι είναι απλά ΑΛΛΟΥ.
 
DianaTheSuperstar91 είπε:
"Με έναν πρωτότυπο τρόπο θα γιορτάσει ο ΑΝΤ1 τα 20 χρόνια λειτουργίας του. Αν έχετε γεννηθεί στις 31 Δεκεμβρίου του 1989 το κανάλι του Αμαρουσίου θα σας υιοθετήσει για 1 χρόνο. Στα μέσα Νοεμβρίου θα βγει στον αέρα το πρώτο τρέιλερ όπου θα ζητά από νέους που γεννήθηκαν την ίδια χρονιά και την ίδια μέρα με τον ΑΝΤ1 να δηλώσουν συμμετοχή στο νέο πρότζεκτ του σταθμού. Όσοι τυχεροί τεθούν... στη διάθεση του καναλιού θα έχουν την ευκαιρία να εκπληρώσουν τα όνειρα τους όπως να σπουδάσουν, να ταξιδέψουν στο εξωτερικό ή ακόμα και να βγουν στη τηλεόραση. Κάποιοι από αυτούς που θα θελήσουν ''να έχουν τον ΑΝΤ1 δίπλα τους'' και σύμφωνα με τις δυνατότητες τους θα αξιοποιηθούν σε σειρές του καναλιού ως γκεστ ή ακόμα και σε εκπομπές. Το συγκεκριμένο concept θα στηριχτεί διαφημιστικά από όλο τον όμιλο ΑΝΤ1 και θα είναι η απάντηση στου σταθμού στη καμπάνια του ΜEGA για τα δικά του 20χρονα."
Χαχα, τέτοια ανοησία μόνο οι υπεύθυνοι του ΑΝΤ1 θα σκέφτονταν...
 
sunset89 είπε:
Εγώ που είμαι του 89 γενικότερα, αντί να με υιοθετήσουν δε μου δίνουν γραπτή άδεια να κατασκηνώσω πέντε μέρες στο δωμάτιο του αρχείου; Πιο καλά θα ναι.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ξηρά τροφή να πάρεις μαζί σου!
 
Και καμια σχεση με retro να προσθεσω εγω....
 
sunset89 είπε:
Εγώ που είμαι του 89 γενικότερα, αντί να με υιοθετήσουν δε μου δίνουν γραπτή άδεια να κατασκηνώσω πέντε μέρες στο δωμάτιο του αρχείου; Πιο καλά θα ναι.
Συμφωνώ απολύτως, θα πρότεινα να μην κάνουν τέτοια και τελευταία εβδομάδα του 2009 να παίζουν prime time εκπομπές και σίριαλ να το προτείνουμε στο κανάλι αυτό

Έμαθα ότι παίζει να ξαναβάλουν από την αρχή το Καφέ της Χαράς, καλύτερα να το βάλουν όταν τελειώσω τις Πανελλήνιες, τέλη Ιουνίου κι ας βάλουν κάτι άλλο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DianaTheSuperstar91 είπε:
"Με έναν πρωτότυπο τρόπο θα γιορτάσει ο ΑΝΤ1 τα 20 χρόνια λειτουργίας του. Αν έχετε γεννηθεί στις 31 Δεκεμβρίου του 1989 το κανάλι του Αμαρουσίου θα σας υιοθετήσει για 1 χρόνο.
Δεν με πιάνει για 2 χρόνια και 9 μέρες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DianaTheSuperstar91 είπε:
Έμαθα ότι παίζει να ξαναβάλουν από την αρχή το Καφέ της Χαράς, καλύτερα να το βάλουν όταν τελειώσω τις Πανελλήνιες, τέλη Ιουνίου κι ας βάλουν κάτι άλλο, στον ΑΝΤ1 στα τέτοια τους η επέτειος, έλεος.
Πω πω τι χαρα κι αυτη....
 
ChristosM είπε:
Πω πω τι χαρα κι αυτη....
Άμ το άλλο βλέπω το σήμα 20 χρόνια ΑΝΤ1 πάνω στο DR ROULIS, αυτό είναι ιστορικό σίριαλ της 20ετίας;, έλεος, 6,7% έκανε σε τέταρτο την Τετάρτη και το Mega έσκισε, έλεος, ανοίξτε το αρχείο μη τα πάρω στο κρανίο.

Sunset σου έχω νέο η Λόλα πάει στις 06:00 το πρωί σε επανάληψη, οι προσευχές εισακούστηκαν , αλλά το δυσάρεστο πάλι ο Δάσκαλος σε επανάληψη που τον απολαύσαμε ένα ολόκληρο καλοκαίρι. Και θα ξαναπαιχτεί από την αρχή το Καφέ της Χαράς, εεεε ωραία επέτειο κάνουν, 12000 σίριαλ έχουν και πότε θα τα δούμε, μετά την συντέλεια;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μα δε με αποσχολεί για κανένα από τα δύο σήριαλ.
 
sunset89 είπε:
Μα δε με αποσχολεί για κανένα από τα δύο σήριαλ.
I know αλλά σου το λέω ως δυσάρεστη είδηση, καλά το Mega ξεκινάει τέλειο super πρόγραμμα και εμείς θα βλέπουμε πάλι τον Ποντίκη να τα ξαναφτιάχνει με την Μαρίζα και τον Πώποτα να λέει ΤΑΞΙΣ ΚΑΙ ΗΘΙΚΗ, καλύτερα κλειδώστε τα μετά τις Πανελλήνιες και να τα αρχίσετε 20 Ιουνίου και εκεί. Πλησιάζει η επέτειος και την γράψατε εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
 
DianaTheSuperstar91 είπε:
Άμ το άλλο βλέπω το σήμα 20 χρόνια ΑΝΤ1 πάνω στο DR ROULIS, αυτό είναι ιστορικό σίριαλ της 20ετίας;, έλεος, 6,7% έκανε σε τέταρτο την Τετάρτη και το Mega έσκισε, έλεος, ανοίξτε το αρχείο μη τα πάρω στο κρανίο.
Σοβαρα τοσο χαλια πηγε? Αληθεια υπαρχει καποιο site που να μπορει καποιος να βλεπει τα νουμερα τηλεθεασης της AGB?
 
www.newstime.gr

Στην κατηγορία media. Τα έχει κάθε πρωί. Το εμπιστεύομαι εδώ και πολύ καιρό.
 
DianaTheSuperstar91 είπε:
I know αλλά σου το λέω ως δυσάρεστη είδηση, καλά το Mega ξεκινάει τέλειο super πρόγραμμα και εμείς θα βλέπουμε πάλι τον Ποντίκη να τα ξαναφτιάχνει με την Μαρίζα και τον Πώποτα να λέει ΤΑΞΙΣ ΚΑΙ ΗΘΙΚΗ, καλύτερα κλειδώστε τα μετά τις Πανελλήνιες και να τα αρχίσετε 20 Ιουνίου και εκεί. Πλησιάζει η επέτειος και την γράψατε εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
Μα γιατί απορείτε με το πρόγραμμα? Το Κων/νου και Ελένης παίζεται συνέχεια μια 10ετια τώρα. Συνεχίζουν σταθερά με την ίδια λογική βάζοντας στο παίχνιδι "νέα" σίριαλ! lool
 
Πίσω
Μπλουζα