Atari ST demos

Είναι πολύ παλιό το demo... :D
 
Ετοιμόλογος είσαι ρε αδερφάκι μου. :D
 
Περισσότερο από τον Wally, δε νομίζω!!! :tease:
 
Θα μπορούσε να το κάνει με SPC 512 αλλά ποιος ο λόγος;
 
Turrican είπε:
Αν εννοείς τον AN COOL , γιατί είναι κορυφαίος!!

DINO είπε:
Και για μένα, τα demos του An Cool, πάντα ξεχώριζαν...Χωρίς να έχω γνώσεις Assembly, νομίζω πως κάποια demos του ήταν από τα πιο εντυπωσιακά και γενικά τα demos των Carebears, ήταν σε πολύ καλά επίπεδα...
Υπόψιν ότι συνήθως ο AN Cool προγραμμάτιζε ανεξάρτητα από τους υπόλοιπυς TCB. Προσωπικά από τον Anders μου αρέσει το loading screen στη demo έκδοση toy TCB soundtracker και η 2η οθόνη του M-Demo 3 (με τον zoomer), άντε και το bitbender στο M-Demo 4. Τα υπόλοιπά του είναι αρκετά μέτρια θα έλεγα...
 
Μιας και βλέπω αυτή την ενότητα λίγο ανενεργή και επειδή μόλις πριν λίγο καιρό σας ανακάλυψα δείτε με τι εντυπωσιάζαμε τους

φίλους μας τους pcάδες εκείνη την εποχή.

Είναι απο τα καλύτερα demo που βγήκαν ποτέ σε Atari με πραγματικά κρυστάλλινο ήχο για την εποχή εκείνη.

Και επειδή ενας φίλος μου δεν με πίστευε οτι αυτό ειναι Atari Demo, αλλά σύγχρονη μαιμουδιά θα ανεβάσω και βιντεάκι που τράβηξα

εγω ο ίδιος χθές απο τον Atari μου αφού τον ξέθαψα μετά απο 15-16 χρόνια νάρκης για αναπαλαίωση και για να θυμηθώ τα παλιά

χάρις σε εσάς.
 
Πολύ ποιοτικό αυτό το demo! Τρομερό θα το χαρακτήριζα!
 
O Dino hackeψε τον λογαριασμό του Σπύρου!
 
LoL!!!!!!!!!!!!

Του είπα οτι θα του χαρίσω ST, αν γίνει λίγο πιο διαλακτικός, αλλά αυτός το παράκανε!

Το πήγε πολύ απότομα...
 
δεν φταίει κανείς...εγώ φταίω που είπα τι είδα.... :p

θες να σχολιάσω που έβγαλε από το πατάρι μετά από 15 χρόνια το... (π)αταρι;
 
Ο ήχος πάντως του demo είναι καταπληκτικός. Πάντα, έλεγα ότι το Πατάρι είχε κρυφές δυνατότητες!!
 
ναι απορροφάει την σκόνη στο πατάρι σαν σουίφερ.. :p
 
θες να σχολιάσω που έβγαλε από το πατάρι μετά από 15 χρόνια το... (π)αταρι;
Πάντα, έλεγα ότι το Πατάρι είχε κρυφές δυνατότητες
ναι απορροφάει την σκόνη στο πατάρι σαν σουίφερ

Μπλέξατε τα πατάρια σας! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα