Bibi-bo Μέρος 3ο

Ωωω πολύ εντυπωσιακή η bibi-bo ρόλερ Rapunjel, πολύ ωραία τα τριανταφυλλάκια της!!

Να σας πω και τι άλλο βρήκα σήμερα μήπως ενδιαφέρεται κανείς:

-To κομμωτήριο της bibi-bo στου κουτί του άθιχτο

-Κάτι χαρτονένια σπιτάκια που λέγονται The Party House of bibi-bo κι έχουν μέσα διάφορα πράγματα για πάρτυ (κεράκια, ομπρελίτσες, προσκλήσεις και αυτοκόλλητα, με γραμμένο bibi-bo πάνω). Αυτά υπήρχαν είτε σε ροζ είτε σε κίτρινο χρώμα, με τα γνωστά λουλουδάκια της bibi-bo πάνω (έτσι τα γνώρισα).
 
bibi-bo

gazzy90 χαίρομαι που σου αρέσει η bibi-bo ρόλερ.

Η Ανθισμένη βγήκε στους κήπους για την καθαρή Δευτέρα....

picture.php
 
Αχ να μουν κι εγω με την Ανθισμενη και με την Ρολερ σου στους κηπους, Rapunjel μου! Μας εχει φαει το ψωφοκρυο εδω!!! :)

Gazzy90 εισαι το λαγωνικο μας!!! Ελπιζω αυτα τα παιχνιδια να πεσουν στα σωστα χερια!!! :) Σε ευχαριστουμε! (εγω παιδια ειμαι εκτος συναγωνισμου, οποτε σας αφηνω το πεδιο ελευθερο!)
 
Αναστασία μου όποιος ψάχνει για πόνυ βρίσκει και bibi-bo...και τούμπαλην χεχεχε!!
 
bibi-bo

Λατρεμένη Αναστασία μακάρι να ήσουν. Εύχομαι σύντομα να ζεστάνει και εκεί ο καιρός και να ανθίσει η φύση και να είναι όλα όμορφα!!!

Σου στέλνω την Ανθισμένη φωτογραφία για σου ζεστάνει λίγο την καρδούλα...

picture.php
 
bibi-bo

Η Ανθισμένη πηγαίνει στο γύρισμα του νέου της φωτορομάντζου...

picture.php
 
Καλησπερα!!Ειμαι αρκετο καιρο μελος στο forum αλλα ημουν κυριως παρατηρητης.Μου αρεσουν παρα πολυ οι κουκλες σας και εφτασε η στιγμη με περηφανεια να σας παρουσιασω τη δικη μου συλλογη.Η
bibi-bo
πολυ ταλαιπωρημενη ειναι η πρωτη μου και την ειχα απο τεσσαρων χρονων!! Σκεπτομεν πως τωρα ειμαι τριαντα μου φιανεται πολυ εντυπωσιακο που ανταξε εστω και ετσι!!!

Προβολή συνημμένου 4259

Προβολή συνημμένου 4260

Προβολή συνημμένου 4261

Προβολή συνημμένου 4258
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλωσήρθες veloudir και συγχαρητήρια για τη συλλογή σου, είναι πολύ όμορφοι όλοι, άντρες και γυναίκες ;)

Αχ βρε rapunjel, για χάζεμα είναι οι φωτογραφίες σου, να'σαι καλά! Και τι στυλ αυτή η Ανθισμένη πια! :)
 
Καλωσηρθες veloudir στην παρεα μας! Πολυ ομορφη η συλλογη σου και μαλιστα για να ειναι απο την παιδικη σου ηλικια ειναι πραγματικα εντυπωσιακη! Χρονια ειχα να δω την ΒΙΒΙΒΟ ροκερ, εκεινη στην τελευταια φωτογραφια με τα κοντα μαλλια! Ετσι δεν την λενε ,ή δεν θυμαμαι καλα;
 
bibi-bo

veloudir καλώς ήρθες στον πιο γλυκό κόσμο! Στον κόσμο της bibi-bo.

Πολύ όμορφοι οι Τζον Τζον σου και οι bibi-bo σου. Η bibi-bo ρόκερ σου είναι μοναδική!

Υ.Γ. gazzy90 χαίρομαι που σου αρέσουν οι φωτογραφίες.Η Ανθισμένη είναι μια σταρ του φακού πια!

Μια εμφάνιση 80 από τη Νόρα...

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η Νορα ειναι αντικειμενικα ΣΟΥΠΕΡ θεά ξανθια!!! Και το μαλλι απιθανο εεε!!! Και εχει και βοα στον λαιμο.
 
Καλως ηρθες veloudir, εσυ βλεπω κρατησες και την παιδικη σου κουκλα που σημαινει οτι αξιζει περισσοτερο απο καθε αλλη..!!!

Ακομη ενα 80'ς ΒΙΒΙ ΒΟ ρουχαλακι, πειρατικο θα ελεγα, μιας και δεν ξερω γιατι αλλα μου θυμιζει τετοιο στυλ..!!

picture.php


Εδω ειναι πολυ wild, σχεδον νομιζω οτι παιρνει την θεση του ΤΖΟΝ ΤΖΟΝ ωρες ωρες..!! :D
 
Καλώς μας ήρθες veloudir κι από εμένα! Πολύ όμορφη η συλλογή σου!

Μakisime, ωραίο ρούχο, όντως θυμίζει πειρατές για κάποιο λόγο!

Ας βάλω κι εγώ ένα ακόμα ρουχαλάκι πρώτης γενιάς...

picture.php
 
Ωχχχχ....ουτε αυτο το ειχα ξαναδει..!!! Ποσα φορεματα ειχε πια αυτη η συλλογη της ΒΙΒΙ ΒΟ?? Βαζουμε, βαζουμε ολοι και ολο καινουργια βλεπουμε..!!!!
 
makisimos είπε:
Ποσα φορεματα ειχε πια αυτη η συλλογη της ΒΙΒΙ ΒΟ??
Πολλάαααααα..... ;) Σκέψου ότι κυκλοφορούσε από το 81 μέχρι το 93-94 σχεδόν, οπότε κάνε τους υπολογισμούς σου. Πάντως, έχω την εντύπωση πως ο μεγάλος όγκος των ρούχων βγήκε μέχρι το 86-87 που βγήκαν κ οι πιο σκούρες Bibi-bo, μετά κάπως αραίωσαν... :xm:
 
bibi-bo

Λατρεμένη Αναστασία χαίρομαι που σου άρεσε η Νόρα! ;)
 
θυμαμαι μια φορεσια της bibibo νοικοκυρουλα.

Ειχε ροζ φουστανακι (καπως φουσκωτο) μεχρι το γονατο

Σιελ ποδιτσα και.. μπαντανα στα μαλλια.

Παντοφλίτσες και.. φτερο για ξεσκονισμα

Ηταν η πρωτη φορεσια που της πηρα, αφου την αγορασα. Την εχει κανεις αυτη?

Εκεινη που φορουσε οταν την αγορασα ηταν : μακρια φουστα και μπικινι το πανω μερος σε αποχρωσεις του μπλε (και κοκκινο νομιζω σε ριγες)
 
Αχ αυτη η ΒΙΒΙΒΟ!!! Τι ομορφα ρουχαλακια που εχετε βαλει ολοι σας παιδια!!! :)

Και της Ραπουνζελ, και της Φραουλιτσας και του Μακισιμου! Μου αρεσουν πολυ! Μοναδικο ραψιμο, πολυ πολυ καλοφτιαγμενα και προσεγμενα!!!

Ελατε να βρειτε τωρα κι αυτα που ψαχνει η Λορενα! Ηδη 2 νοικοκυρουλες τις ειχατε ποσταρει.
 
Λορένα μου, δυστυχώς τη φορεσιά που μας λες, στο συγκεκριμένο χρωματικό συνδυασμό δεν την έχω. Ωστόσο, φαντάζομαι πως πρέπει να είναι ίδια πάνω κάτι με τη δική μου νοικοκυρούλα, μιας κ το φόρεμα άμα βγει η ποδιά είναι πολύ φουσκωτό.... :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" /> Το μόνο που έχω είναι.... η ξεσκονίστρα... :p

Αναστασία μου, πολύ χαίρομαι που σου αρέσουν τα ρούχα! :D
 
Eχω μια απορια και οποιος μπορει μου απαντα.Υπαρχουν παπουτσακια στο μεγεθος της bibi-bo ωστε να μπορουμε να συνδιαζουμε σωστα τα ρουχαλακια της?
 
Πίσω
Μπλουζα