Bibi-bo Μέρος 3ο

veloudir είπε:
Eχω μια απορια και οποιος μπορει μου απαντα.Υπαρχουν παπουτσακια στο μεγεθος της bibi-bo ωστε να μπορουμε να συνδιαζουμε σωστα τα ρουχαλακια της?
Τα παπουτσάκια της Sindy Pedigree νομίζω πως έχει αναφερθεί ότι ταιριάζουν. Προσωπικά, χρησιμοποιώ κι ένα-δυο ζευγάρια παπούτσια από Sindy της Hasbro που έχω από μικρή. Είναι λίγο μεγάλα, αλλά κάνουν τη δουλειά τους σχετικά καλά... :p
 
bibi-bo

Λορένα δεν νομίζω ότι έχω τα ρουχαλάκια που ζητάς.

veloudir εκτός από τα αυθεντικά της bibi-bo ,παπούτσια Sindy Pedigree μπορείς να χρησιμοποιήσεις ακόμη ή και από τη γερμανική κούκλα Petra.

Η Ανθισμένη με ένα καθημερινό ντύσιμο...

picture.php
 
bibi-bo

vassoftr στα μαλλιά της Ανθισμένης έχει γίνει προσθετική και έχει αποκτήσει μια πλούσια κόμη. Τα καινούργια μαλλιά είναι που λάμπουν...
 
Kαλησπερα

σας παρουσιαζω τη bibi-bo μου με χειροποιητο ρουχο απο μενα το οποιο πιστευω της προσδιδει αρκετο στυλ!!
 
bibi-bo

veloudir είναι πολύ όμορφη και μου αρέσει πολύ το χειροποίητο ρουχαλάκι!

Άλλη μια φωτογραφία της Νόρας...

picture.php
 
Γλυκυτατη η Ανθισμενη, με τα φιογκακια της!

Φοβερη δουλεια στο χειροποιητο ρουχαλακι της veloudir!

Τωρα για την Νορα μοντελο, με σουπερ φωτισμο, μαλλια 80's, και καλσον. τα λογια ειναι περιττα! Υπεροχη :)
 
Πωπω ναι, πολύ μοντέλο η Νόρα!! Και πολύ ωραίο το styling ;)
 
Το καλσόν είναι πολύ ιδιαίτερο, το ίδιο και το χρώμα της μπλούζας "νυχτερίδας"... Αλλα και το νυχάκι.... πρώτο!
 
bibi-bo

Λατρεμένη Αναστασία ,πολυαγαπημένη μου mytinyworld,gazzy90,vassoftr χαίρομαι που σας αρέσει η Νόρα.

Άλλη μια φωτογραφία της Νόρας με χρυσή μπλούζα,φούστα 80 και καπέλο και εσάρπα από μαύρο γουνάκι κι αυτά δεκαετίας 80!

picture.php
 
Απιθανη εμφανιση Rapunjel αυτη η Νορα!!!! :D :D:D

Ειναι μια χρυση αριστοκρατισσα κυρια!!! Ε ρε δοξες!!! :) Πολυ χλιδη, αχ ευχαριστηθηκε το ματι μου χρυσαφια!!! :flower:
 
Ιδου 2 ντουλαπες που επεσαν στα χερια μου μεσα σε μια μερα..!! Την μια την βρηκα σε ενα μαγαζι και την αλλη μου την χαρισε η αγαπημενη φιλη Λευκη..!!! :D

picture.php


picture.php


album.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με γειεεεεες Μακισιμο!!!!! :)

Στην πρωτη η ΒΙΒΙΒΟ θα βαζει τα ρουχα της, και στην δευτερη τους εραστες της!!! :D :eek:

Η ντουλαπα ειναι σαν την ξενη γλωσσα. Παντα χρειαζεται μια δευτερη :D
 
Πολύ ωραίο το φορεματάκι που έφτιαξες veloudir, Μοιάζει πολύ με αυτά της πρώτης περιόδου. Πολύ όμορφη η bibi-bo σου. Αν χρειάζεσαι χεράκια κυρίως αριστερά, νομίζω πως μπορώ να βοηθήσω. Μακισιμε με γεία είναι υπέροχες αυτές οι ντουλάπες, ειδικά όταν έχουνε ρουχαλάκια μέσα. ;) Μπράβο στη φίλη Λευκη. :thumbup: Αναστασία έγραψες… χεχε πολύ καλό.. :clap:
 
Γενικά δεν γραφώ εδω γιατί δεν έχω τι να πω! :eek:

Αλλα παρακολουθούμε ανελλιπώς της φωτογραφίες της θεάς bibi-bo και όπως πάντα λάμπει …. :D

Για της bibi-bo σου rapunjel δεν χρειάζεται να πω τίποτα ξέρεις ότι είμαστε FUN!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bibi-bo

Λατρεμένη Αναστασία και El_Greco_Fanatic χαίρομαι που σας άρεσε η Νόρα!

Άλλη μία εμφάνιση της Νόρας ως κυρία...

picture.php
 
Σε ευχαριστω πολυ bibi-bo. Θα ηταν σωτηριο για μενα να εβρισκα χερακια για την κουκλα μου και οποιαδηποτε βοηθεια ειναι πολυτιμη!!!
 
Καλησπερα παιδια

πολυ στεναχωριεμαι που δεν σας συναντω on line ωστε να μπορεσω να επικοινωνησω αμμεσα μαζι σας.Rapunjel απορω που βρισκεις καθε φορα καινουργια κομματια και ντυνεις τις bibi-bo σου. Μπραβο σου!!Καθε φορα πραγματικα τις χαζευω.Makisime εχεις καποιο ρανταρ και ανιχνευεις τις εναπομεινασες bibi-bo και τα accessories και συνεχως μας παρουσιαζεις καινουργια? Πρεπει να σου πω πως σε ζηλευω λιγακι.Εγω μονο στο ebay βλεπω καποια πραγματα που ειναι τοσο ακριβα ωστε ειναι γελοιο ακομη και να μπω στην διαδικασια να αγορασω.Λοιπον σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη διοτι τελειωσα το πρωτο μου συνολο της bibi-bo πλεγμενο με βελονακι.Voila!! το καλοκαιρακι!!!
 
Εξαιρετική δουλειά! Συγχαρητήρια!! Πρέπει να αγαπάς πολύ αυτή την κούκλα για να κάνεις τέτοια ωραία προικιά!! Μια συμβουλίτσα μόνο! Επειδή το φόρεμα είναι τόσο κομψό και ρομαντικό λόγω του πλεκτού, η πλαστική ψεύτικη τσάντα μειώνει κάπως το σύνολο, παρόλο που ταιριάζει χρωματικά! Σκέφτομαι πως ένα πλεκτό πουγκάκι θα ταίριαζε άψογα με την παραμυθένια αμφίεσή της!!
 
Πίσω
Μπλουζα