Bibi-bo Μέρος 3ο

bibi-bo

Juanita σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Απλά πιστεύω ότι βγαίνει η αγάπη που τους έχω!

Η bibi-bo ρόλλερ φωτογραφισμένη ειδικά για σένα!

picture.php
 
Εκ-πλη-κτι-κη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
bibi-bo

vassoftr χαίρομαι που σου αρέσει! Άλλη μια φωτογραφία της bibi-bo ρόλερ.

picture.php
 
Το μαλλί της είναι πολύ εντυπωσιακό!
 
Ανεπαναληπτη κουκλα η ΒΙΒΙΒΟ ρολλερ... φανταστικα τα ρουχα, τα μαλλια και οι φωτογραφιες!!! :) :D
 
bibi-bo

vassoftr,λατρεμένη Αναστασία χαίρομαι που σας αρέσει. Η bibi-bo ρόλερ είναι εντυπωσιακή και το μακρύ μαλλί την κάνει πιο εντυπωσιακή!

Μια bibi-bo της Β΄περιόδου,πολύ αγαπημένη μου,στα μπλέ με τζιν μπουφανάκι 80!

picture.php
 
Τι ωραίο τζην τζάκετ! Εκπροσωπεί καθαρά την τότε εποχη!
 
ναι οντως ειναι πολυ ομορφη....αν δν κανω λαθος το μπουφανακι ειναι απο σιντυ ετσι δεν ειναι;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bibi-bo

vassoftr,bibibo 28 το μπουφανάκι είναι δεκαετίας 80.Δε θυμάμαι αν είναι Sindy αλλά το υποθέτω από το σχέδιο και το ράψιμο.

Η Ιωαλιάνα ντυμένη στα ροζ και όχι μόνο,με ένα φόρεμα σύνθεση...

picture.php
 
bibi-bo

vassoftr το φόρεμα της Ιωαλιάνας το σύνθεσα εγώ και ήθελα να βγει γλυκό σαν καραμέλα!

Η Ανθισμένη τέλειωσε τα γυρίσματα του φωτορομάντζου:Γλυκειά σαν καραμέλα και έκατσε να ξαποστάσει λίγο...

picture.php
 
bibi-bo

Τα κορίτσια μετά το τέλος του φωτορομάντζου πήγανε μια βόλτα με το άλογο...πάντως τον Τζον Τζον δεν τον πήρανε μαζί....

picture.php
 
Ονειρική φωτό! Γέλασα με το σχόλιο για το Τζον Τζον!!!
 
Εμ τρεις γυναικες σε ενα αλογο! Πού να τον βαζανε και τον Τζον Τζον!!! Να τον κρεμαγανε στην ουρα; :D

Ποσα κιλα να σηκωσει και το ροζ αλογακι!

Καλα εκανες και τον αφησες να παει με τα ποδια, Rapunjel μου! :) Ολοκληρος μαντραχαλος.

Μια ενδυματολογικη ερωτηση: τα καλσον που φορανε οι κουκλιτσες σου, ειναι ετοιμα ή τα φτιαχνεις εσυ Rapunjel μου; :eek:

Η πρωταγωνιστρια μας ειναι πια ενα αστερακι! Ολο σε χρυσους φοντους ποζαρει! :flower:
 
Και μετά τις τόσες πανέμορφες φωτογραφίες από την αγαπημένη μας ραπουνζέλ, η παιδική μου bibi-bo φωτογραφίζεται με ένα πολύ παλιό ρουχαλάκι, ίσως το παλιό που έχω από τα παιδικά μου χρόνια!

picture.php
 
Η Κουκλιτσα απλα λαμπει! :) Το φουστανι παλι, ειναι σε αριστη κατασταση!!! Φοραγες προστατευτικα γαντια οταν επαιζες με τα ρουχαλακια αυτα Mytinyworld μου; Τα διατηρεις σε αψογη κατασταση! :eek:
 
Υστερα απο 10 μερες που μου εχετε κανει BAN επειδη θεωρουσατε υπερβολικα καλα για να ναι αληθινα για την κουκλα της Ραπουνζελ, και επειδη προφανως ανεφερα θετικους και καλους χαρακτηρισμους συμφωνα φυσικα με τους οποιους, οπως φανηκε στην πορεια σας φανηκαν ψευτικοι και οτι δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.

Χαιρομαι λοιπον που καταφερατε με αυτον τον τροπο να αποδειξετε και σεις οτι αυτη η κουκλα ειναι μια πολυ ασχημη κουκλα! Αφου το να λεω θετικα σχολια γι αυτη ειναι ψεματα, δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.

ποιο ασχημη κουκλα δεν εχω ξαναδει ποτε μου και γι αυτο την κοριδευουνε ολοι στο site. Συνεχιστε λοιπον να λετε ποσο πανεμορφη ειναι αυτη η κουκλα και οταν καποιος μπαινει και τη βλεπει, στην καλυτερη περιπτωση βλεπει εφιαλτες το βραδυ.

Και ξερω φυσικα πως θα σβησετε αμεσως αυτο το σχολιο μιας και πρεπει να μεινουν τα σχολια που την εκθιαζουν και την λενε πανεμορφη...

Και μιας και το site σας φιλοξενει συνεντευξεις σαν του Μαστορακη και σβηνετε και εκει οποια σχολια δεν σας αρεσουν συνεχιστε να στε και εδω τοσο "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ".

Γιατι φυσικα ολες οι αποψεις...ΔΕΝ εχουν θεση εδω μεσα...

Η ανθισμενη πρεπει να ναι πανεμορφη και κουκλα. Οποιος αντικριζει την πραγματικοτητα μην τολμισει να την ξεστομισει θα φαει ΒΑΝ! Ε τι να πω και γω η κουκλα σου ραπουνζελ μου ειναι υπερλαμπρη και καταπληκτικη!! Σου ευχομαι να την δει καποιος και να την αναπαραγει, οπως επιθυμεις. ειδικα αν δει την ανθισμενη θα το κανει σιγουρα...
 
bibi-bo

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld υπέροχη η αγαπημένη μου παιδική σου κουκλίτσα! Το φόρεμα και τα παπούτσια μοναδικά! Χαίρομαι πολύ που βγάζει τόση χαρά!

Υ.Γ. Λατρεμένη τα καλτσόν δεν είναι δικής μου κατασκευής.Είναι bibi-bo και barbie. Λες να αρχίσω να φτιάχνω και εγώ; ;)

vassoftr σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τη φωτογραφία!

Η Ανθισμένη μια κούκλα με προσωπικότητα,μιας και γεννά πάθη και μίση...

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι μισος και παθος να βγαλει κανεις για μια κουκλιτσα Rapunjel μου; :) Αυτο θα σημαινε οτι η ζωη καποιου ειναι αδεια και βαρετη, και καθεται και μισει μια κουκλα. :eek:

Ειπαμε η Ανθισμενη ειναι συμβολο οικολογιας και διασωσης. :) :)

Και ο Σαλβαντορ Νταλί εκανε κατι περίεργα στα εργα του και ο κοσμος δεν τον καταλαβαινε και τον λεγανε σαλεμένο. Εκεινος ομως ητανε απλα ενας ιδιοφυης καλλιτεχνης. :flower: Απο τους αγαπημενους της ανθρωποτητας.

Οταν βλεπω την Ιωαλιανα, την κεντρικη κουκλα που καθεται στο αλογακι, ετσι αναμεσα στις 2 λευκες bibi-bo της Α περιοδου, φαινεται ακομα πιο μαυρισμενη! Και αμεσως σκεφτομαι Καλοκαιρι και Ελλαδα! #)

Για αυτο και καμαρωνω τις 2 μου bibi-bo απο την Β περιοδο! Ειναι κατι σαν την αντιστοιχη Barbie Malibu με στο σταρενιο χρωμα. :)
 
Ραπουνζέλ μου, η ανθισμένη έχει τόση αγάπη γύρω της, που όσο μίσος και να βγάλει κανένας εναντίον της είναι σταγόνα στον ωκεανό! Το μίσος και η κακία φαρμακώνουν αυτόν που τα νιώθει όχι εκείνον που στοχεύουν.

Αναστασία μου, πολύ γέλασα με τα γάντια που λες ότι έπαιζα μικρή! Οχι, δεν φορούσα γάντια, απλά τα καλά τους φορέματα οι κούκλες μου τα φορούσαν μόνο γιορτές, οπότε έχουν παιχτεί λίγο. Τα άλλα, τα καθημερινά που τα έπαιξα πιο πολύ, είναι εμφανώς πιο φθαρμένα, αλλά είναι τόσο καλά ποιοτικά που δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου!

Και μια ακόμα φωτογραφία αφιερωμένη στην αγαπημένη μου ραπουνζέλ!

picture.php
 
Πίσω
Μπλουζα