Bibi-bo Μέρος 5ο

σιγουρα τα θρεντς αυτα φτιαχτηκαν με αγαπη,μερακι και πολυ ψαξιμο γι αυτο και εκτιμουμε απεριοριστα το χρονο και την προσφορα ολων σας!!!!!!!!!!

ειναι κουκλοθησαυρος για ολους μας :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Θα συμφωνήσω με την κατερίνακ σας ευχαριστούμε πολύ για όσα κάνετε, ομορφαίνετε τον κουκλοκόσμο μας και μας χαρίζετε απίστευτες φωτογραφίες και γνώσεις για τα παιχνίδια που μόνο χαρά μας χάριζαν και τότε που ήμασταν παιδιά αλλά και τώρα...
 
makisimo πάρα πολύ ωραία η ARK. Ότι κάνετε για αυτά τα υπέροχα παιχνίδια είναι ωραίο και θέλω και εγώ με τη σειρά μου να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όλους σας που τα κρατάτε μετά τόσα χρόνια επίκαιρα.
 
Σας παρουσιάζω ένα σύνολο της bibi bo rocker που έχω. Θυμίζει έντονα την χρυσή εποχή της disco. Είναι ένα λαμπερό σύνολο .Προσωπικά μου αρέσε πάρα πολύ η πολύχρωμη ζώνη.

ΒΙΒΙ ΒΟ.jpg
 
spirtouli πολύ ωραίο το σύνολο από τους ρόκερς. Έχει πολύ ωραία χρώματα που πάνε πολύ στη bibi-bo. Να το χαίρεσαι!
 
Ευχαριστώ el greco. θεωρώ ότι είναι από τα πιο ωραία σύνολα της bibi bo. Μακάρι να μπορούσα και εγώ να βγάλω καλές φωτογραφίες, αλλά δεν το 'χω.
 
spirtouli βγάζεις πολύ ωραίες και καθαρές φωτογραφίες. Εγώ σε ευχαριστώ που μοιράζεσαι μαζί μας τόσα ωραία πράγματα της αγαπημένης μας κούκλας!
 
Καταβάλω προσπάθειες να βελτιωθώ. :D Πάντως el greco οι δικές σου φωτογραφίες αναδεικνύουν όλη την ομορφιά της κούκλας και εσύ όπως και τα άλλα τα παιδιά με το έργο σας, δεν πρόκειται να αφήσετε μία καθαρά ελληνική και αγαπημένη πολλών κούκλα να χαθεί στη λήθη.
 
spirtouli σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια που ανήκουν όμως σε όλους μας και σε σένα που αγαπάμε τη bibi-bo μας.Οτι κάνουμε είναι από την αγάπη μας για την εθνική μας κούκλα.
 
spirtouli με γεια το νεο συνολο:ειναι πραγματικα πολυ ομορφο!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστουμε πολυ που το μοιραστηκες μαζι μας :thanx2: :thanx2: :thanx2:

ειναι η πρωτη φορα που το βλεπουμε;
 
Happy Valentine's Day... λιγο καθυστερημενα βεβαια...

Αγαπημενα μου ρετροφιλαρακια, επειδη πολυ πικρα εχουμε φαει εδω στο εξωτερικο με αυτα που βλεπουμε στην τηλεοραση, θα ηθελα, εστω και καθυστερημενα κατα 2 μερες να ευχηθω, ετσι για το καλο, Happy Valentine's Day....κι ας με πειτε μπαναλ #)

Καλο κουραγιο να εχουμε και καλη συνεχεια! El Greco Fanatic, καλως μας ξαναηρθες! :)

με αγαπη λοιπον απο την bibi-bo μου

attachment.php


Επισης θα ηθελα, μιας και αυτο το θρεντ ειναι αφιερωμενο στην εθνικη μας κουκλα, να ποσταρω και μια καρτουλα αφιερωμενη εξαιρετικα σε αυτους τους δυσκολους καιρους.

Οχι τιποτε αλλο αλλα η bibi-bo δεν ειναι απλα μια κουκλα, αλλα η ελληνιδα κουκλα κατεξοχην. Δεν μπορει λοιπον να μην καταγραψει αυτα που συμβαινουν και να αφησει το μηνυμα της, με τον απλο, λιγο μελό της τρόπο. :flower:

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να είσαι καλά Αναστασία καλός σας βρήκα και πάλι ;)

WOW στα σίγουρα με έφτιαξες :thanx2: έτσι γιατί την έχουν δει κάπως η εκτός άλλα και κάποιοι από τους εντος Ανθέλληνες άλλα δεν θα τους περάσει :thumbup:
 
Αναστασία μου :bow: έγραψες με τις φωτογραφίες σου. Τι να πρωτοσχολιάσω την κούκλα που είναι πανέμορφη, τα χρώματα στην φωτογραφία για τον βαλεντίνο, το στιχάκι όλα τέλεια. Όσο για τη δεύτερη φωτογραφία συγκλονιστική η μπιμπιμπό σαν την θεά Αφροδίτη που αναδύεται από τη θάλασσα. Χίλιες φορές μπράβο και σε ευχαριστούμε πολύ για τις φωτογραφίες αυτές τις μοναδικές.
 
Αναστασια ειναι πραγματικα υπεροχες και οι 2φωτογραφιες!!!!!!!!!!!!!πολυ ταιριαστη και η επιλογη του ποιηματος του Κωστη Παλαμα με φοντο τη γαλαζια μας θαλασσα με το ηλιοβασιλεμα και την αναδυομενη γαλανοματα κουκλα μας!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια και :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Πολύ ιδιαίτερες,ξεχωριστές και καλλιτεχνικές φωτογραφίες. Αναστασία :bow: :thanx2:

Η δεύτερη με το ποίημα είναι τέλεια και επίκαιρη όσο ποτέ.
 
Αναστασία μου ΤΊ πανέμορφες φωτογραφίες είναι αυτές????? :thanx2: :bow: :bow: :bow: Ειδικα αυτη που σκέφτηκες να φτιάξεις με φοντο το Ελληνικό νησί ..μας συγκινησες..!!!!!:[
 
Αναστασία μου, σ'ευχαριστούμε τόσο πολύ γι'αυτές τις όμορφες εικόνες που μας ταξιδεύουν!!! Είναι ονειρεμένες!! Τι καλά, η bibi-bο μας να γλυκάνει με τη γλυκύτητά της αυτές τις τόσο πικρές στιγμές που ζούμε...
 
Σας ευχαριστω πολυ πολυ!!! Ναι βρε παιδια μου, κι εγω για αυτο τις ποσταρα, κι ας ειναι λιιιιιγο κιτς (απαραιτητη πινελια της δεκαετιας του 80 :D ) να χαμογελασει λιγο ο στομας μας.

Αλλωστε η bibi-bo για αυτο δεν ειχε δημιουργηθει? Για να μας ταξιδευει τοτε και τωρα μακρυα απο τις σκοτουρες. :)
 
Επαγγελματικές οι φωτογραφίες Αναστασία. Μπράβο σου. Αλήθεια ποιο εύρημα σας που αφορά την Bibi bo σας χαροποίησε ιδιαίτερα? Εγώ όταν είχα βρει τα ντραμς μόνο με ένα ευρώ>
 
spirtoulis είπε:
Αλήθεια ποιο εύρημα σας που αφορά την Bibi bo σας χαροποίησε ιδιαίτερα? Εγώ όταν είχα βρει τα ντραμς μόνο με ένα ευρώ>
Δεν πίστευα στα μάτια μου όταν κράταγα στα χέρια μου τη στολή νοσοκόμας στο κουτί της που μόλις είχα αγοράσει 3 ευρώ!!!! :augenrollen:Επίσης την μία και μοναδική ΒΙΒΙ ΒΟ που έχω βρει εγώ μόνη μου σε κουτί (σε μαγαζί) και ήταν η πίτσι και ντόλυ κρυμμένη πίσω από μια σίντυ!! Αυτές τις δύο στιγμές δεν θα τις ξεχάσω ποτέ! :)
 
Πίσω
Μπλουζα