Bibi-bo Μέρος 5ο

Elplatan καλωσόρισες στην παρέα μας και να χαίρεσαι την σπάνια αυτή οικογένεια της μπιμπιμπό, σίγουρα κάποτε θα τη χαρούν τα παιδιά σου. Α και η ώρα η καλή :flower:
 
ELPLATAN καλως ορισες κι απο μενα :) Η ωρα η καλη,καλα στεφανα :)

να χαιρεσαι και τη χαρουμενη οικογενεια bo!!
 
Προβολή συνημμένου 49307

Επιτέλους μπήκε η άνοιξη και η μπιμπιμπό μας αποφάσισε να πάει μια εκδρομή στην εξοχή. Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον μακίσιμο για την πανέμορφη αυτή ανοιξιάτικη φορεσιά που της χάρισε. :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

IMG_1063.jpg
 
Φίλη Amalia πολύ όμορφη η κούκλα σου, η φορεσιά και η φωτογραφία. Να τα χαίρεσαι.

Να ναι καλά κι ο makisimos που σου χάρισε αυτή τη χαριτωμένη φορεσιά.
 
Αμαλία8 , είσαι ταλεντάκι κι εσυ στις φωτογραφήσεις..!!! :bow: :bow: Ειδικά αυτη η πολύχρωμη ανοιξιάτικη φωτό σε αφήνει με ενα χαμόγελο..!!!

Σ ευχαριστουμε πολύ για τις φωτογραφίες αυτές, ομόρφηναν το φόρουμ..!! Έφερες την άνοιξη..!! :flower: :thanx2: :thanx2:
 
Πολυ ομορφη Amalia34 μου!!! Με γεια!!! Αχ την ειχαμε αναγκη μια ανοιξιατικη φωτογραφηση!!! :D
 
Παιδιά, βλέπω καλά???? Η Αναστασία είναι αυτή που γράφειιι????? ΠΟΣΟ μας ΕΛΕΙΨΕΣ..!! :cheers: :cheers: :hurrah: :gdance: :hurrah:
 
:thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:ωραια η ανοιξιατικη φωτογραφια της μπιμπι μπο Αμαλια!!!!!!!!να τη χαιρεσαι :)

τι καλα που επεστρεψες Αναστασια :cheers: :cheers: :cheers:
 
Πω πω βρε KaterinaK μου και Μακισιμακο μου... ετσι χανομαι καμια φορα λογο φορτου υποχρεωσεων, αλλα παντα επιστρεφω ε!!!! :D :hurrah: Να σαν την μπιμπιμπο και τον Τζον Τζον της!!!

attachment.php
 
Αναστασία μου τι φοβερό ζευγάρι ερωτευμένο είναι αυτό? Επαγγελματική θα έλεγα η φωτογραφία σου αυτή, μπράβο :bow: :bow:
 
Αμαλία16, με την φωτογραφία που μας έδειξες κι εσύ σήμερα, εκπλαγήκαμε έχω να πω..!!! ΄Διότι πραγματικά μας ταξιδεψε...δεν ξερω που, δεν ξέρω πως...αλλά τα κατάφερες..!! Γι αυτο περικαλώ να μάθεις τον τρόπο για να σου φαίνονται μεγενθυμένες οι φωτό, όπως της Αναστασίας μας..!! Αν δνε ξερεις πως γινεται , πες μου να σου δειξω..!! :) Είναι πολύ έυκολο/./.!! :)

Πολυαγαπημένη Αναστασία, έχω την εντύπωση απ την φωτογραφία σου, ότι ο Τζον Τζον ξενοκοιτάει..!! Η Bibi-Bo τον κοιτάζει κατάματα...κι αυτός αλλού αρμενίζει..!! :p Σ ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά για τις ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ φωτό σου..!! :thanx2: Eίπαμε...μας φτιάχνεις την διάθεση..!! :)

Τώρα για να ικανοποιηθώ ΠΛΗΡΩΣ , θα ήθελα να δω και μια φωτό απο την αγαπημενη mytiny που μας έχει λείψει κι αυτή ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥ...!! :flower: Το ίδιο και η ΣΟΥΒΛΕΕΕ...!!


Αμαλία7, λες να ξαναβάλω την Bibi-Bo να τις φωνάξει..?? Με την Αναστασία έπιασε..!! :cool:

 


Μήπως να παρακαλέσω και τον
El Greco Fanatic να βάλει Σπιρτούλιδες,Tυχερούληδες,Φιλεναδίτσες,Παταπούφες και Φασουλέτους να φωνάζουν το όνομα της Mytiny και της Σουγλέ, για να εμφανιστούν?? :p Τόσα στόματα είναι..!! Να βάλω κι εγώ το κοπαδι από τα Πόνυ να μουγκρίζουν, να ανοίξουν και τα αγρίμια μου τις μηχανές τους, να φωτίσουμε τους αγκαλίτσες και τους Φωτεινούληδες, να βάλω και τα μωράκια να κλαίνε, το σουπερ μωρό να κουναει το κεφάλι του, τις Happy-happy να κουνανε τα κλειδιά τους,την Λίλι-Λέι να λέει και να ξαναλέει"χτενισέ μου τα μαλλιά", τα πιν-πον να μπαινοβγάζουν τις περούκες τους...εεεεε, δεν μπορεί, θα μας δουν και θα μας ακούσουν..!!!!!! :) :) :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ τα βάζω εσείς θα το αντέξετε είναι πάνω από 4000 στοματά όλα να φωνάζουν που είσαι mytiny, soufle ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!! κάτι σαν γιαπωνέζικη όπερα μου ακούγετε χαχαχαχαχαχα :p :p:p
 
Πω πωωω..... 4000 στόματα..!! :eek: Ευτυχώς που δεν τρώνε..!! :p
 
Ναι με τα αλλοδαπά μαζί κάπου τόσα, αν και έχω σταματήσει το μέτρημα γιατί μπερδεύομαι :p πάντως αν μου έδιναν ένα μικρό παιδικό επίδομα για το καθένα θα ήμουν πλούσιος τώρα :tease: :tease:
 
Μη φωνάζετε βρε παιδιά, εδώ γύρω είμαστε! :D Απλά μας τσάκισε η μαυρίλα που έπεσε πάνω μας και δεν έχουμε όρεξη ούτε να μιλήσουμε... :( Ομως, μετά τις πανέμορφες, λαμπερές φωτογραφίες της Αμαλίας και της Αναστασίας μας :bow: :bow: χαμογέλασε λίγο το χειλάκι μας! :)

ELPLATAN, καλώς ήρθες στην παρέα μας! Να χαίρεσαι την πανέμορφη οικογένεια Βο!

Σπιρτούλη, το λαμπάντα είναι αυτοκόλλητο, ενώ το λαμπάμπα είναι γραμμένο πάνω στο νάυλον. Ισως να κυκλοφόρησαν αργότερα μερικά κομμάτια, το 1989-1990 που ήταν της μόδας το τραγούδι και να κόλλησαν το αυτοκόλλητο με το όνομα αυτό.

El Greco Fanatic, κρύβε λόγια, μην τους έρθει καμιά ιδέα να βάλουν χαράτσι και στις κούκλες μας! :p :eek:

Εδώ γύρω θα είμαι, μακίσιμε, ετοιμάζω φωτογραφία μόνο για σένα! ;)
 
Να είστε καλά βρε παιδιά γέλασα πάρα πολύ και με αυτά που έγραψε ο μακίσιμος και με τον φίλο el greco fanatic. Μytinyworld καλωσήρθες και πάλι μας έλειψες κι εσύ πολύ και περιμένουμε τη φωτογραφία που θα βάλεις. Μακίσιμε δεν ξέρω πώς να τις βάζω τις φωτογραφίες για να είναι μεγαλύτερες.
 
Πω πωωω El Greco Fanatic, εγω θα τρόμαζα στη θέση σου..!! Και μόνο στην απειλή ότι θα βάλεις τα 4000 στόματα σπιρτούλιδων να φωνάξουν την Mytiny, εμφανίστηκε κατευθείαν..!!:tongue:

Φίλη Mytiny, όλα αυτα που συμβαίνουν στην χώρα μας έχουν επηρεάσει όλους μας..!! Και όπως λες κι εσύ, πλέον μας έχει κοπεί και η μιλιά....!!

Και σ ευχαριστούμε πολύ που απάντησες στο κάλεσμά μας (εστω και απειλόντας σε, με ομαδική παράκρουση :p ), είσαι πολύ σημαντικό μέλος-φίλη της παρέας και όταν λείπεις ανησυχούμε..!! :flower:

Πώς να το κάνουμε, πάντα ένα ποστ της πτυχιούχου κουκλομάνας με διδακτορικά, είναι σημαντική-και αναγκαία-συμβολή στις συζητήσεις μας..!!

Όπως είδες ο ρετρολαός σε αναζήτησε και σε κάλεσε στς επάλξεις..!! :D
 
Οι φωτογραφίες όλων, και των παλιών και των νέων μελών είναι πολύ ωραίες. :thanx2: :thanx2: El greco fanatic, απορώ πως χωράς σπίτι σου? :D Χθες παρέλαβα την λαμπαμα bibib bo μου, μου ήρθε όμως μόνο με ένα παπούτσι . :xm: Υπάρχει καμία κούκλα που να της κάνουν τα παπούτσια της bibi bo? Εχω'αλλα σύνολα της bibi bo, μα θα ήθελα ένα πράσινο παπούτσι.
 
Με γεια σου Σπιρτούλη το νέο απόκτημά σου..!! Δηλαδή να περιμένουμε φωτό????:dribble::dribble:
 
Θα σας βάλω φώτο σίγουρα, χωρίς παπούτσια όμως. Μ' ένα παπούτσι θα'ταν η bibi bo Σταχτοπούτα ή να προσποιηθώ ότι τό έχασε πάνω στο χορό της λαμπάμπα? :p
 
Πίσω
Μπλουζα