Bibi-bo Μέρος 5ο

Σπιρτούλη καλύτερα να προσποιηθείς ότι το πούλησε για να πληρώσει τα χαράτσια, διότι η bibi-bo είναι μια Ελληνίδα κούκλα που ζει στην θλιβερή Ελληνική πραγματικότητα..!!Και για του λόγου το αληθές, θυμηθείτε τί γκαρνταρόμπα παρουσιάζαμε πέρισυ και τί φέτος..!! Εμφανεις οι περικοπές και στα ρούχα της bibi-bo..!! :p :D

Aλλά είπαμε, μπήκε η άνοιξη....η Αμαλία5 την έβαλε να τρέχει μέσα στα ανθισμένα λιβάδια...και τώρα που έμαθε πως να βάζει μεγάλες φωτογραφίες, θα μας την ξαναπεράσει κατ αυτον τον τρόπο...!! Εε Αμαλία μου?? Ε?? Εεε??? :sweet_kiss: :cool:
 
attachment.php


Μακίσιμε και Κατερίνα σας ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες για τη μεγέθυνση των φωτογραφιών, κάνω μια δοκιμή ξανά με την ίδια φωτογραφία δηλαδή τη μπιμπιμπό στην εξοχή.

Σπιρτούλη με γεια την κούκλα μπιμπιμπό λαμπάμπα περιμένουμε φωτογραφία.
 
Τι ωραία φωτογραφία Αμαλία. Ελπίζω κάποιος/α από εσάς που βγάζετε ωραίες φωτογραφίες να βάλετε και μία πασχαλινή. :please: :) Makisime,η κρίση έχει και θετική πλευρά, μας βάζει στο τρυπάκι να παίρνουμε σβάρνα τα παλιά μαγαζιά.[edit] off topic [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τα καταφερες Αμαλια :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:ειδες που ηταν ευκολο τελικα; :)

ειναι καταπληκτικη η φωτογραφια σε μεγεθυνση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σπιρτουλη με γεια τη μπιμπι μπο λαμπαμπα!!!!!!!!!να τη χαιρεσαι :)
 
Αμαλια5 :bow: :bow: :bow: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:!!

Τέλεια η φωτογραφία..!! Τώρα μάλιστα,,.!! Μπήκε η άνοιξη..!!!! Σ ευχαριστουμε πολύ για τον κόπο σου..!! Άξιζε όμως έτσι??? :)

[edit] off topic [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] off topic [edit] Αμαλία το φόντο της bib bo τι είναι ?πίνακας?Είναι πολύ ωραίο και ταιριαστό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μytiny: λες?

Αυτό μας έλειπε τώρα να μας φορολογήσουν και τα παιχνίδια [edit] off topic [edit]




Makisime: δεν με τρομάζουν η φωνές τα τόσα μάτια που με κοιτάζουν με ανατριχιάζουν κάτι βράδια :eek: :p

[edit] off topic [edit]

Amalia: εμείς πάμε για χειμώνα επομενως είναι ότι πρέπει μια ωραία ευχάριστη και ανοιξιάτικη φωτογραφία για να παρηγορούμαστε :thanx2:

Spirtouli: με γεια τη bibibo λαμπαμπα :clap: είσαι πολύ τυχερή και ακόμα πιο τυχερή που βρίσκεις ακόμα παιχνίδια με 2 και με 10 euro αυτό το νούμερο έχω να το δω πάνω από 2 χρόνια ;)

Τώρα το πως χωράμε είναι κάπως περίπλοκο , όσο συλλέγαμε σπιρτούληδες και τυχερουλιδες καλά είμαστε όταν μπήκαν στην μέση και τα μεγαλύτερα πάνινα κουκλάκι και όχι μόνο, τότε είναι που άρχισε να στενεύει ο κλοιός γύρο μας , πάντως έτσι και αλλιώς δεν νομίζω ότι μπορώ να συνεχίσω με τέτοιες τιμές άρα θα εξοικονομήσουμε και χώρο :p :p:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σας ευχαριστώ όλους πολύ για τα κοπλιμέντα σας για τη φωτογραφία, σπιρτούλη το φόντο είναι από μια σελίδα ενός παραμυθιού της κόρης μου που λέγεται τα ζώα της αυλής αν παρατηρήσεις πίσω στο κεφάλι της μπιμπιμπό φαίνεται το ένα γράμμα από την επικεφαλίδα του παραμυθιού δυστυχώς αυτό δεν μπόρεσα να το καλύψω κάπως. Είναι αυτό που έλεγε η φίλη μας Αναστασία ότι πάντα στις φωτογραφίες από πίσω κάτι μπορεί να σου ξεφύγει που δεν ταιριάζει με τη φωτογραφία :sealed: . [edit] off topic [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αμαλια,το φοντο που παραμυθιου της μικρης σου ειναι πολυ ταιριαστο με το ανοιξιατικο ρουχο της μπιμπι μπο γι αυτο καλυτερα που δεν το καλυψες :)
 
Παρακαλείται το φρούτο που έκανε καλά καλά την διαφήμισή του στο παιχνιδι που ειχε τελικα σκόπό να πουλήσει και οχι ταχα να κρατησει ως αναμνηση, να αυξήσει την τιμή του παιχνιδιού γιατι με μερικές εκατοντάδες ευρώ δεν πρόκειται να χτισει σπίτι..........!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελικά η αναμνήσεις και τα παιδικά όνειρα μόνο τόσο κοστολογούνται ΔΡΑΚΟΥΜΕΛΙ ????? :tease: :tease: :tease: :tease: :tease:
 
χαχαχ έχω σκασει στα γέλια που τους λες ΔΡΑΚΟΥΜΕΛΟΥΣ..!! :D :points:

Πέραν της πλάκας, είναι θλιβερό αυτό που γίνεται..!! Εντάξει να κάνει την ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ του ότι θα πουλήσει αλλά όχι κατ αυτόν τον τρόπο..!! Να πει ότι θέλει να το πουλήσει΄,όχι ότι μια το πετάει στα σκουπίδια, μετα το θελει για ανάμνηση και αφου ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙ καλά καλά στο φόρουμ που ξέρει ότι είναι όλοι οι υποψήφιοι πελάτες...να το κοτσάρει την άλλη μέρα σε δημοπρασία για εκατοντάδες ευρώ..!!

Κάτι ξέρω και δεν απαντάσω ποτέ στα νέα φρούτα....!! Πάντα η ίδια ιστορία σε επανάληψη..!! Κάτι ήξερα που απέφυγα να καλωσορίσω..!! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μακίσιμε σου βγάζω το καπέλο που το κατάλαβες, εγώ χαμπάρι δεν πήρα και μάλιστα προσπαθούσα κι εγώ όπως και κάποιοι ακόμη να πείσουμε να μην πεταχτεί ένα τόσο σπάνιο παιχνίδι στα σκουπίδια. Κρίμα όμως απογοητεύομαι όταν βλέπω ψευτιές. Και επειδή συγχυστήκαμε και για να σας φτιάξω λίγο τη διάθεση δείτε μια φωτογραφία της μπιμπιμπό πασχαλινή. Άντε και Καλό μας Πάσχα!

attachment.php
 
Eντάξει....ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑΑΑΑ....!!!!

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

Αυτό ήταν, το ρετρομάνιαξ υποδέχεται ενα νέο φωτογραφικό ΤΑΛΕΝΤΟ..!!!!!!!

Αμαλία , πραγματικά αισθάνομαι δικαιωμένος που από την πρώτη μέρα σ έπιασε το μάτι μου ότι είσαι ταλεντάκι..!! Αλλά έκανα λάθος γιατί τελικά είσαι ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ...!!

Μιλάμε αυτη τη φωτογραφία παρακαλείται η ΚΑΜΒΙΑ να την κρατησει για να την βάλει στο καθιερωμένο ημερολόγιο στον μήνα του Πάσχα..!!

ΕΓΡΑΨΕΣ...!!!

 


Καλο Πάσχα να έχουμε , με ΥΓΕΙΑ πάνω απ όλα..!!

 


Amalia34 σ ευχαριστούμε πολύ γι αυτην την υπέροχη φωτογράφηση...Μας έφερες όχι μονο την άνοιξη, αλλά και το Πάσχα..!! Να σαι καλά..!!
:flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αμαλια δεν εχω λογια.. πανεμορφη η πασχαλινη φορεσια της πολυαγαπημενης μας κουκλας!!!!!!!!!!!μας εβαλες ηδη σε μια πασχαλινη ατμοσφαιρα με τη φωτογραφια σου αυτη :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

τι ομορφο που εφτιαξες ολο αυτο το σκηνικο με το κερακι που κραταει στο ενα χερι ενω στα γονατα της καθεται το κουνελακι :)

πολλες ευχες για καλο Πασχα σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ευχαριστούμε για την φωτογραφία σου Αμαλία. Τι ωραία να μπαίνουμε στο πνέυμα του Πάσχα. Εμένα το Πάσχα στο χωριό είναι από τις αγαπημένες μου αναμνήσεις.
 
Πως αλλιώς να τους χαρακτηρίσω τους συγκεκριμένους :tease: :tease: :tease:

Πάντως θα ήθελα να προσθέσω από προσωπική εμπειρία και μόνο ότι υπάρχουν και πολύ καλά παιδιά εκεί έξω που ναι μεν πουλούν άλλα είναι λογικοί και βοηθούν, εμένα πάντως μου έχει τύχη αρκετές φορές και αυτό πρέπει να το αναγνωρίσω!!! Και ας μην το συνεχίσουμε άλλο αλώστε παλιότερα και σωστά κάποιος ανέφερε αυτό (δεν μας βάζουν με το ζόρι να τα αγοράσουμε) τώρα αν έχεις IQ μπανάνα ε τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά :p :p:thumbup: :thumbup: :armed:
 
Φίλη Amalia η φωτογραφία σου είναι σεμνή,ταπεινή και ευλαβική. Ότι πιο όμορφο και ταιριαστό για το Πάσχα. Να χούμε όλοι υγεία και κοντά μας τα αγαπημένα μας πρόσωπα.


 
Έτσι πασχαλινή να γίνεται η ατμόσφαιρα όμορφη φωτογραφία μπράβο Amalia:thumbup:

Πολλές ευχές για καλό Πάσχα πάντα με υγεια #)
 
Kαλά El Greco Fanatic αυτο εννοείται, ξέρουμε καλά όλοι ότι υπάρχουν πολύ καλά παιδιά που όχι μονο βοηθάνε, αλλά ΧΑΡΙΖΟΥΝ κιόλας πράγματα τα οποία θα μπορούσαν να τα μοσχοπουλήσουν..!!

Να θυμηθώ τον φίλο bibi-bo:flower:-ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ κι εσύ....- που μου χάρισε τα Κάστρα και Πολιορκητές, το στρουμφοτηλέφωνο, φωτεινούλη και πόσα άλλα που έψαχνα μανιοδώς?? Και που έχει χαρίσει και σε πολλά άλλα μέλη εδώ μέσα, απ ότι βλέπω κατά καιρόύς, διάφορα σπάνια παιχνίδια..!! Και άλλα φυσικά μέλη, απλά αναφέρω τον bibi-bo επειδή του χρωστάω ΑΙΩΝΙΩΣ τεράααστια χάρη γι αυτα που δώρισε και επειδή θα μπορούσε αν ηθελε απο αυτα να βγάλει ένα σκασμό λεφτά,όπως πολλοί άλλοι,...αλλά δεν το έκανε και προτίμησε να μου τα χαρίσει :flower: ..!!

Τέτοια παιδιά ειναι σημαντικό να τα αναφέρουμε και να τους διαχωρίζουμε από τους υπόλοιπους..!! Διότι σε όλα υπάρχει αυτό που λέγεται "μέτρο" και είναι αυτό που διαχωρίζει τις κατηγορίες των ανθρώπων..!
 
Πίσω
Μπλουζα