Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

Κοντεσίνα Αφροδίτη

(περίληψη προηγουμένου:Η κοντέσα Φωτεινή σώζει την Αφροδίτη και της λέει πως σκέφτηκε ένα σχέδιο.Έρχεται και ο σιορ Διονύσης να το συζητήσουν...)

Υ.Γ.Λατρεμένη Αναστασία ο έρωτας εκείνη την εποχή ήταν δύσκολος.Η πολυαγαπημένη mytinyworld μπορεί να έχει δίκιο...
 
Κοντεσίνα Αφροδίτη

(περίληψη προηγουμένου:Η κοντέσα Φωτεινή λέει στην Αφροδίτη για το σχέδιο της να τους παντρέψει την Κυριακή με το σιορ Διονύση στη Φανερωμένη.Η Αφροδίτη έχει ένα κακό προαίσθημα ότι αυτός ο γάμος δε θα γίνει.Λέει, όταν μένουν μόνοι με το σιορ Διονύση, ότι αν δεν παντρευτούν θα φαρμακωθεί, μιας και δεν αντέχει να είναι ακουσμένη, κι ο σιορ Διονύσης της λέει ότι μαζί θα είναι και στη ζωή και στο θάνατο..)

Υ.Γ.Πολυαγαπημένη mytinyworld ήρθε η σκληρή πεθερά..
 
Πωωωωωωω :( :( :( Τι φαρμακι ηταν αυτο για την καημενη την Αφροδιτη μας....

:cry:

Πολυ ατιμη αυτη η Bubble Cut! Σκετη Cut! Κοβει η γλωσσα της!!!

(Rapunjel μου κι εγω την ζηλεψα και την παρηγγειλα, την ρεπρο φυσικα, και φυσικα nude, γιατι δεν εβγαινα μανα μου δεν εβγαινα, να την παρω ντυμενη :D !!! Το ρουχαλακι της πεθερας ομως ξεπατηκωνεται ;) !)
 
Κοντεσίνα Αφροδίτη

(περίληψη προηγουμένου:Η κοντέσα Τερέζα πηγαίνει στο σπίτι της αδερφής της και απειλεί την Αφροδίτη πως δε θα αφήσει αυτήν τη φτωχιά να πάρει τον πλούσιο γιο της.Μάλιστα της μιλά με πολύ υποτιμητικά λόγια και η Αφροδίτη αποφασίζει να πάει στο μοναστήρι της Φανερωμένης...)

Υ.Γ.Λατρεμένη Αναστασία πολύ φαρμάκι αυτή η πεθερά! Με το καλό να τη δεχτείς την Bubble Cut και αν σου αρέσει πολύ το ρούχο της να κάτσω το καλοκαίρι να στο ράψω!!! :D
 
:cry: :cry: :cry:

Πω πω πικρα!!!!

Ευτυχως ηταν μονο ενα παραμυθι!!! Τον ειδα τον Τζον Τζον, ανεπνεε!!! :)
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

Λατρεμένη Αναστασία μην κλαις! Το σκέφτηκα πως θα στενοχωρεθείς αλλά από τα έργα εποχής μόνο αυτά που έχουν κακό τέλος θυμόμαστε.Τουλάχιστον είναι μαζί αγαπημένοι εκεί που κανείς δεν μπορεί να τους χωρίσει!!!Ήταν άλλη μία μεγάλη αγάπη...

Υ.Γ. Ο Τζον Τζον δεν ανέπνεε... :cry:
 
Γιατίιιιι???? :cry: Εγώ ήθελα happy end.. :(
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld πιστεύω ότι αυτό το τέλος ταίριαζε σε ένα ρομάντζο εποχής.Κι εγώ στενοχωρέθηκα.Μόνο μη μου κλαις.Στο επόμενο θα σου βάλω δύο happy end! ;)
 
Περιμένουμε με αγωνία ένα καινούριο παραμύθι από την παραμυθένια μας Rapunjel....
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

Amalia34 να σαι καλά!Το επόμενο δε θα είναι τόσο παλιάς εποχής.Σε λίγο καιρό θα ξεκινήσει!!! ;)
 
Εγω παντως Rapunjel μου εχω βγαλει εισητηριο, εχω παρει ποπ κορν και κοκακολα και περιμενω!!!! :) Οταν βρεις χρονο, ορεξη και εμπνευση σε αναμενουμε με πολυ αγαπη!
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

Λατρεμένη Αναστασία σε ευχαριστώ!Λίγη υπομονή σε λίγο καιρό θα αρχίσει το επόμενο...μην μου αρχίσεις από τώρα τις κόκα κόλες και τα ποπ κορν και μου φουσκώσεις... ;) Σας επιστρέφω όλη αυτή την μεγάλη αγάπη στο δεκαπλάσιο.Σας ευχαριστώ...από καρδιάς!
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

Τρία νέα κορίτσια,ιδιωτικοί αστυνομικοί λύνουν μυστήρια με την καθοδήγηση του Τζον Τζον...

Υ.Γ.Ευχαριστώ πολύ την Candy4ever για τη μηχανή και τα έπιπλα εξοχής που μου χάρισε!!! :D

Ελπίζω να σας αρέσει η νέα ιστορία... ;)
 
:bow: Υποκλινομαι για το κονσεπτ!!!

Aν μας αρεσει η νεα ιστορια της αγαπημενης Rapunjel;;;;; Απλα τρελά!!!!!! :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: Ευχαριστουμε πολυ και την Candy4ever για την προσφορα των εξοχων σκηνικων!!!! :flower: :flower:

Rapunjel και ξερο ψωμι. :D
 
Πολύ καλό ξεκίνημα, φοβερά σκηνικά και τα κορίτσια μες στα μάτια τον κοιτάνε τον Τζον Τζον.

Μα ποιος είναι τέλος πάντων ο Τζέιμς Μποντ?

Αναμένουμε τη συνέχεια :) ))
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(Περίληψη προηγουμένου:Η Μαρία,η Ιωαλιάνα και η Νόρα είναι ιδιωτικοί αστυνομικοί που με την καθοδήγηση του Τζον Τζον λύνουν διάφορες ιδιωτικές υποθέσεις.Ο Τζον Τζον τους ανακοινώνει τη νέα τους αποστολή...)

Υ.Γ.Λατρεμένη Αναστασία χαίρομαι που σου αρέσει! :D

Amalia34 μου χαίρομαι που σου αρέσει και ο Τζον Τζον έχει το ιδιωτικό γραφείο ντετέκτιβ που δουλεύουνε τα τρία κορίτσια αστυνομικίνες.

Candy4ever ένα μεγάλο ευχαριστώ!!! ;)
 
Πολύ γοητευτική και η νέα πλούσια κυρία, αριστοκράτισσα με τα όλα της!

Αναστασία είσαι στο πρώτο ή στο δεύτερο σακουλάκι με τα ποπ κορν?

Τα κορίτσια αυτά ξεπερνούν σε ομορφιά και τις άγγελοι του τσάρλι έτσι?
 
Οι bibi-bo του Τζον Τζον

(περίληψη προηγουμένου:Το άλλο πρωί οι bibi-bo του Τζον Τζον έχουν ραντεβού με μία κυρία που τους ζήτησε βοήθεια γιατί κινδυνεύει από τον άντρα της.Η κυρία έρχεται αγχωμένη και φοβούμενη για τη ζωή της.Ξαφνικά ακούγεται ένας πυροβολισμός...)

Υ.ΓAmalia34 μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
 
Εμ με τετοιο μαλλι μπλε που εχει ο κυριος!!!! Τι να σου κανει και η γυναικα? Αν τον απατουσε, που μαλλον ειναι ψεματα, δεν θα ειχε και τελειως αδικο! :p

Amalia34 μου εχω τελειωσει τα ποπ κορν και εχω πιασει τα δρακουλινια! :) Εχει πολυ σασπενς το εργο της Rapunjel μας και χρειαζονται!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα