Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

Τα παραμύθια της bibi-bo...

Λατρεμένη Αναστασία να σαι καλά και τα δικά μας παραμύθια θα έχουν πάντα καλό τέλος!

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld να σαι καλά! Η bibi-bo ανήκει σε όλους και μας δίνει τη γλύκα της και εσείς κορίτσια έχετε πάρει όλη τη γλύκα και είστε τόσο ξεχωριστές!
 
δοκιμή σινερομάντζου.
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

Η bibi-bo είναι ορφανή και μεγαλώνει τα τρία της αδερφάκια μόνη της. Δουλεύει σε μια εταιρία στο λογιστήριο που όμως λόγω της οικονομικής κρίσης δεν πάει καλά! Μια μέρα...
 
Καλα τρελλαθηκα!!!!!!!!! :D :D:D:D


Rapunjelμε κουφανες!!!! Η Ανθισμενη σε φωτορομαντζο!!!!!! :D :D:D

Απιθανη ιδεα!!!! Εισαι φοβερη!!!! :cool: :cool:
 
Τα παραμύθια της bibi-bo...

Λατρεμένη Αναστασία ήταν κάτι που είχα υποσχεθεί στην πολυαγαπημένη mytinyworld! Ναι η bibi-bo και σε φωτορομάντζο που μου άρεσαν όταν κυκλοφορούσαν πολύ! Ελπίζω να σου κρατήσει καλή παρέα! ;)
 
Σ'ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου rapunjel για το φωτορομάντζο! Ανυπομονώ να δω τη συνέχεια και θα ήθελα να σου πω τα συγχαρητήριά μου για την μοναδική ιδέα σου να βάλεις λογάκια στις εικόνες! Κανονικό φωτορομάντζο των 1980's, σαν αυτά που διαβάζαμε με λαχτάρα στα περιοδικά της εποχής! :thanx2:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(Περίληψη προηγουμένου: Η bibi-bo απολυμένη τριγυρνά στους δρόμους της Αθήνας. Συναντά τυχαία έναν παλιό συμμαθητή της που της προτείνει να περάσει από την εταιρεία του για να τη βοηθήσει...)

Υ.Γ. Χαίρομαι πολυαγαπημένη mytinyworld που σου αρέσει!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αχ τι κούκλος ο τζον τζον!!!! Θέλω κι εγώ έναν!!! :cry:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld είσαι στο πρόγραμμα αναζήτησης. Ο πρώτος που θα βρω δικός σου!!! ;)
 
Καλα μιλαμε η ιστορια ειναι απολαυστικη!!!!! :D :D:D

Rapunjel μου εισαι φοβερη!!! Μου αρεσει που η Ανθισμενη εχει παει στο ιντερβιου με σεξυ μινι φουστα!!! Εμ τι να κανει κι αυτη η αμοιρη, με τετοιες εργασιακη κριση δεν φτανουν πια ουτε τα διπλωματα, ουτε τα πτυχεια :D :D:D Επισης ειναι φοβερο το wallpaper που εχει ο μιστερ Τζον Τζον στο λαπτοπ του!!! :D

Παρακολουθουμε την σειρα με αγωνια... :eek: o_O:)
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(Περίληψη προηγουμένου:Η bibi-bo προσλαμβάνεται στην εταιρεία του Τζον Τζον ως γραμματέας.Όταν την πλησιάζει αισθάνεται μια ζάλη...)

Υ.Γ.Λατρεμένη Αναστασία προσπαθεί να είναι αρεστή μπας και την πάρουν σε καμιά δουλειά.ο Τζον Τζον διευθύνει τη μεγαλύτερη βιομηχανία παιχνιδιών για αυτό έχει στο λαπτοπ του αυτή την εικόνα!
 
Ωχ αμαν....μπηκε δευτερη γυναικα στην ιστορια... Και μαλιστα ξανθια... :eek: o_Oo_O

Παντως η Ανθισμενη μας πρεπει να παιρνει καλο μισθο: βλεπω χρυσο τηλεφωνο στο γραφειο! :D
 
Αχ αυτή η bibi-bo που κάθεται μόνη της και κάνει δουλειές στη εταιρεία μου θυμίζει εμένα :)

Μόνο που εγώ δεν είμαι στη "μεγαλύτερη εταιρεία" του τομέα μου κι ούτε έχω άντρα αφεντικό, χεχε!!
 
έχω λατρέψει τις ιστορίες σου!!!! Είσαι απίστευτη!! Περιμένω το νέο επεισόδιο!!!
 
bibi-bo με lap top και χρυσό τηλέφωνο!!!Λιώνωωωωωω!
 
Το χρυσό τηλέφωνο κορίτσια θέλει να δείξει το στάτους και τη χλιδή της εταιρίας Τζον τζον company! Ο τύπος το φυσάει το χρήμα! :eek: Μακάρι το κορίτσι μας να κερδίσει την καρδιά του ΚΟΥΚΛΟΥ τζον τζον! :flower:
 
Καλά δεν σας πιστεύω έχω διάβαση τα απίστευτα της τελευταίες μέρες για την bibi-bo:biglaugh:

rapunjel ειλικρινά σου βγάζω το καπέλο εγώ το είπα εσύ θα την δώσεις ζωή μια μέρα!!!


Κάτι σαν τον Geppetto με τον Pinocchio



Αλλα αν άρχισε τα ψέματα και αυτή
:wait2: :wait2:

Μας βλέπω να αναζητάμε την limited edition bibi-bo (BIBI-BΟ LONG NOSE) :tongue:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
El_Greco_Fanatic είπε:

Κάτι σαν τον Geppetto με τον Pinocchio



Αλλα αν άρχισε τα ψέματα και αυτή
:wait2: :wait2:

Μας βλέπω να αναζητάμε την limited edition bibi-bo (BIBI-BΟ LONG NOSE) :tongue:
Είσαι απίστευτος! :worship:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(Περίληψη προηγουμένου: Το επόμενο πρωί εισβάλει στο γραφείο μια άγνωστη γυναίκα και ζητά τον Τζον Τζον. Η bibi-bo της ζητά να της πει τι τον θέλει αλλά εκείνη αρνείται και φεύγει. Η bibi-bo σκέφτεται διάφορα και ζηλεύει! Όταν έρχεται ο Τζον Τζον δεν του λέει τίποτα...)

Υ.Γ. Λατρεμένη Αναστασία η πολυαγαπημένη mytinyworld με κάλυψε για το χρυσό τηλέφωνο! Λες να την αγαπήσει πολυαγαπημένη mytinyworld την bibi-bo μας;

gazzy90 ποτέ δεν ξέρεις.Μπορεί μια μέρα να δουλέψεις στη μεγαλύτερη εταιρεία! ;) Αφού η bibi-bo σου θυμίζει εσένα άρα είσαι γλυκειά σαν εκείνη!

El_Greco_Fanatic μια μέρα να ξανακυκλοφορήσει αυτή η κούκλα αυτό προσπαθώ. Πάντως η bibi-bo ούτε ψεύτρα,ούτε ανήθικη υπήρξε ποτέ και για αυτό αγαπήθηκε τόσο πολύ!!!Το καλό κορίτσι που ονειρεύεται κάθε οικογένεια ήταν!Χαίρομαι πάντως που σου αρέσει το φωτορομάντζο.

leykh,vassoftr χαίρομαι που σας αρέσει επίσης το φωτορομάντζο.

Σας ευχαριστώ όλους!
 
Αμαν με αυτην προσωπικη υποθεση!!! :D Εσκασα επιτελους!!! :eek: Μηπως να ειναι καμια ξαδερφη του; :xm: Μηπως να ειναι η συνυφαδα του;8)

Κι αυτη η χριστιανη ενα κινητο δεν εχει, ενα μειλ, κατι τελος παντως να μιλησουνε!!! :p Θελει σωνει και καλα να του τα πει προσωπικα και σε ωρες γραφειου; :eek: o_Oo_O

Εχει δικιο η Ανθισμενη!!! Αμα θελει να μιλησουνε για προσωπικες υποθεσεις να βρει αλλον τροπο αντι να πηγαινει καθε μετρα σινάμενη κουνάμενη, με το νεκλιζε! Εκει ειναι γραφειο κυρια ξανθια μου, ο κοσμος δουλευει, δεν ειναι μπαρ!!!! :cool:

Οριστε μας :eek:
 
Πίσω
Μπλουζα