Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

και η "αντίζηλος" έχει και πολύ αισθησιακή αμφίεση, ενώ η πρωταγωνίστριά μας σεμνή σεμνή!! Πού είναι τα μίνια του πρώτου interview?? Αααα!!! Δεν θέλω τέτοια! Στο άλλο επεισόδιο, προβλέπω την ΒΙβιΒο μας να εντεπιτίθεται δυναμική και κουκλάρα... να μπεί στο μάτι και του Τζον Τζον και των... προσωπικών υποθέσεων του!!
 
vassoftr είπε:
και η "αντίζηλος" έχει και πολύ αισθησιακή αμφίεση, ενώ η πρωταγωνίστριά μας σεμνή σεμνή!! Πού είναι τα μίνια του πρώτου interview?? Αααα!!! Δεν θέλω τέτοια! Στο άλλο επεισόδιο, προβλέπω την ΒΙβιΒο μας να εντεπιτίθεται δυναμική και κουκλάρα... να μπεί στο μάτι και του Τζον Τζον και των... προσωπικών υποθέσεων του!!
Ετσι ακριβως vassoftr μου!!! :D

Τωρα δηλαδη που πηραμε την δουλεια κοψαμε τα μινια?? Και πως θα την παρουμε την αυξηση?

Και να πεις οτι δεν εχει ρουχα η Ανθισμενη μας? :flower: Και εχει και προσωπικη κομμωτρια και αμπιγιεζ την Rapunjel που σου φτιαχνει κοτσο και περιτεχνο μαλλι στο πι και φι! :D Ε οχι να μας την βγει και η ξανθια με τις προσωπικες της υποθεσεις!!! :eek:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

vassoftr και λατρεμένη Αναστασία λέτε να χρησιμοποιήσει και τέτοια μέσα; ;)

Θα σας εντάξω στην ιστορία... λατρεμένη πες τα. Γραφείο είναι! Αμάν οι κυρίες! Άσε που η bibi-bo δεν δουλεύει με όλες αυτές μπες βγες... :D
 
Εμ πως να δουλεψει το κοριτσι!!!8) Μια το χρυσο τηλεφωνο που χτυπαει, μια που μπαινοβγαινει η κυρατσω με το νεγκλιζε και τις προσωπικες της υποθεσεις, μια που ερχεται και το αφεντικο με δεκα κιλα κολωνια, ειναι κατασταση αυτη!!! Κι αυτος ο χριστιανος με το μπουκαλι την ριχνει και του ηρθε του κοριτσιου μας λιγοθυμια!

Οχι πεστε μου κυριε δικαστα! :D Αυτα τα εργαζομενα νιατα τι να σου κανουνε!!! :eek:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

Λατρεμένη έγραψες!!! Μήπως να γράψεις και εσύ μια ιστοριούλα; ;)
 
Αγαπημένη μου Ραπουνζέλ, η ιστορία σου είναι πανέμορφη και τα σκηνικά ακόμη πιο όμορφα. Η ιστορία σου έχει πολύ ενδιαφέρον και μου αρέσει πολύ γιατί είναι ακριβώς η ιστορία από το σίριαλ "Μαρία η άσχημη"! Μάλιστα σου έχω και μια πρόταση...Επειδή και οι δυο κουκλάρες σου φοράνε αυτά τα υπέροχα βαφτιστικά σταυρουδάκια , εγώ θα σκεφτόμουν στην πορεία να ανακαλύψουν οτι είναι αδερφές..!!


Και μετά να εγκαταλείψουν και οι δυο τον John John και να ζήσουν αγαπημένες..!! Νομίζω έτσι θα κάνεις πιο όμορφο τέλος από την "Μαρία την άσχημη"!!!


Εξάλλου στην τέχνη παρθενογένεση δεν υπάρχει..!!!



Επίσης έχω να τονίσω ότι η Ανθισμένη είναι πάρα πολύ όμορφη σε αυτήν την ιστορία και την βρίσκω και αρκετά ανανεωμένη ή κάνω λάθος; Μάλλον ο έρωτας φταίει..!!! Της έδωσε λάμψη στο πρόσωπό της κι έχει γίνει τόσο κούκλα..!! 'Οσο πάει γίνεται και πιο όμορφη..!! Πού θα πάει πια αυτό; Θα κομπλάρει όλες τις άλλες Βibi Βo του φόρουμ με την ακτινοβολία της!


 
Toy maniac λιγο πιο μικρα αν τα κανεις τα γραμματακια σου και θα θελουμε μικροσκοπιο να τα διαβασουμε!!! :p
 
rapunjel είπε:
(gazzy90 ποτέ δεν ξέρεις.Μπορεί μια μέρα να δουλέψεις στη μεγαλύτερη εταιρεία! ;) Αφού η bibi-bo σου θυμίζει εσένα άρα είσαι γλυκειά σαν εκείνη!
Τι γλυκό το σχόλιό σου Rapunjel, σ'ευχαριστώ #)

Αλλά να σου πω ότι δε μ'ενδιαφέρει η μεγαλύτερη εταιρία, μιας και σ'αυτές πέφτουν κουτσομπολιό, ίντριγκες κτλ. Καλά είμαι εγώ στη μικρή :D Άν και η μπιμπι-μπο στη μεγαλύτερη δουλεύει και δεν έχει καρακάξες συναδέλφους χεχεχε!
 
Αφού προνόησε ο κούκλος #) #) τζον τζον και την κάθισε στο γραφείο του, δεν την άφησε να έρθει σε επαφή με καμιά καρακάξα! ;) Ποιος ξέρει τι θα γίνεται στα παραδίπλα γραφεία! :eek:
 
Οταν λειπει ομως το αφεντικο ερχεται η ξανθια κυρατσω και ενοχλει την πρωταγωνιστρια μας!!! Ειναι εκει μπατε σκυλοι αλεστε!!!

Δεν μπορουνε να βαλουνε ενα χαρτι εξω απο την πορτα "Απαγορευονται αυστηρως οι ξανθιες με τις προσωπικες υποθεσεις και τα μισοφωρια. Επιτρεπονται μονο ξανθιες με μινια που ξερουν να απαντανε σε χρυσο τηλεφωνο."
 
Εμένα πάντως η όλη ιστορία μου θυμίζει την ταινία Μοντέρνα Σταχτοπούτα με την Αλίκη Βουγιουκλάκη...ε rapunjel; :)
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(Περίληψη προηγουμένου: Μία δεύτερη γυναίκα εισβάλει την επόμενη μέρα στο γραφείο του Τζον Τζον και τον ζητάει.Όταν η bibi-bo την ρωτάει τι τον θέλει, εκείνη απαντά ότι είναι προσωπική υπόθεση και φεύγει.Η bibi-bo αποφασίζει να πάρει τηλέφωνο τον Τζον Τζον να τον ρωτήσει ποιες είναι οι κυρίες <<προσωπική υπόθεση>>!)

Υ.Γ.gazzy90 και από κείνη την ταινία έχει πάρει στοιχεία η ιστορία-φωτορομάντζο!

toy_maniac η ιστορία-φωτορομάντζο μοιάζει και με τη Μαρία την άσχημη!

Η Ανθισμένη σου αρέσει πιο πολύ γιατί άλλαξε ακριλικό χρώμα στα χείλη και τα έκανε κατακόκκινα!

Πολυαγαπημένη mytinyworld θα δούμε στα επόμενα επεισόδια και άλλους υπαλλήλους της εταιρείας!

Λατρεμένη Αναστασία γραφείο είναι εταιρεία και μπαίνει κόσμος που σχετίζεται είτε με την εταιρεία,είτε με τον Τζον Τζον.

Χαίρομαι που σας αγγίζει η ιστορία-φωτορομάντζο! ;)
 
Φοβερη ατακα η bibi-bo στον Τζον Τζον!!!! Εμ τι, μονο αυτος θα εχει προσωπικες υποθεσεις;;;;;

Οι τρεις φιλεναδες, ειναι σαν το "Sex and the City"!!! Παντα αχωριστες! :)

Μου αρεσουν πολυ τα φωτορομαντζα της Rapunjel μας, γιατι εχουν παντα καλο τελος και μου θυμιζουν τοτε που τα διαβαζα στα σπιτια οπου πηγαιναμε επισκεψη και δεν υπηρχαν αλλα παιδακια να παιξω. Καθομουνα στον καναπε και χανομουνα!!!

Ποσες φορες τελειωνε η επισκεψη πριν προλαβω να τα τελειωσω κι εγω!

Μια ζωη εφευγα με την απορια!

Τουλαχιστον αυτα της Rapunjel ειναι παντα στην διαθεση μας!!!
 
Θα τρελλαθώ! Η sindy πάει για ποτό με την bibi-bo! Που είσαι hasbro να δεις τα κορίτσια μας!
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

Οι δύο φίλες της bibi-bo είναι η Sindy εκ Αθηνών και η barbie από την Ιταλία. Για δύο πολυαγαπημένες φίλες!!!

Λατρεμένη Αναστασία πάντα τα bibi-boφωτορομάντζα στη διάθεση σου!!!
 
Χιχιχι ο καημένος ο Τζον Τζον πρέπει να έμεινε χάνος!!! Κι εδώ που τα λέμε τι φταίει κι αυτός που έχει πέραση?? ;)

Πάντως οι φιλενάδες πολύ στολισμένες, είχαν να πάνε σε καμιά δεξίωση μετά; :)
 
Ατσα ατάκα η δικιά σου!! Καλά του την έσκασε!! Βλέπω, ακολούθησες τις προτάσεις μας για μετεξέλιξη σε σκληροπηρυνικό θηλυκό!!! Αντε να σούμε τη συνέχεια!
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(Περίληψη προηγουμένου: Το Σάββατο η bibi-bo βγαίνει για καφέ με τις φίλες της. Εκείνες καταλαβαίνουν πως της αρέσει το νέο αφεντικό της. Τη συμβουλεύουν πως θα τον κάνει να την προσέξει και ανανεώνουν το ραντεβού τους την Τρίτη για να πάνε στα μαγαζιά για ψώνια...)

Υ.Γ. gazzy90 σίγουρα δε φταίει ο Τζον Τζον που έχει πέραση. Οι φίλες της bibi-bo είναι καλοντυμένες γιατί είναι πλούσιες και εκκεντρικές.

vassoftr το φωτορομάντζο είναι για να διασκεδάζει όλους μας και οι προτάσεις σας λαμβάνονται σοβαρά υπόψιν! Ευχαριστώ!
 
Χιχιχι η γειτόνισσα Bratz έχει κάνει προσθετική στα χείλη, ε; ;)

Κι αυτά τα μωράκια (αγοράκι με μπλε & κοριτσάκι με ροζ) θυμάμαι ότι τα είχα μικρή!
 
Τι ομορφες που ειναι οι σκηνογραφιες σου Ραπουνζελ μου!!! :)

Πραγματικα σαν να βλεπω εργο!

Αναγνωρισα το ραδιοφωνο και το νερο της Μπαρμπι MyScene Adidas, καλα βρε θηριο δεν εχεις αφησει κουκλα!!! :D

Μου αρεσει επισης πολυ που εχουμε και guest star την γειτονισσα Bratz! Σε μερικα χρονια ακρως συλλεκτικη μιας και η εταιρεια αναγκαστηκε απο την Ματελ, να σταματησει περσι την κυκλοφορια τους μετα το σκανδαλο που εγινε, οταν εγινε γνωστο πως ο σχεδιαστης τους πουλησε το προτζεκτ Bratz στην ΜGA ενω ηταν ακομα ιδιοκτησια της Ματελ. (η Μπαρμπι MyScene, ηταν μια προσπαθεια της Ματελ να αντεξει την πιεση των πωλησεων της Bratz που ειχε βαλθει να φαληρησει την Μπαρμπι. Σας μπερδεψα εεεε :eek: o_Oo_O)

Επιτελους τωρα με την μινι φουστα και το μαλλακι με τρεντυ χτενισμα ραπουνζελικο, σαν να βλεπω λιγο περισσοτερο φως στην υποθεση... :cool:
 
Πίσω
Μπλουζα