Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

Αντε να δούμε την αντίδραση του γόη!
 
Καλά έχω πάθει πλάκα με την ιστορία σου.

Ειναι φαντατική! Και έχει πολύ σασπένς. Περιμενουμε αγωνιοδός να δούμε την μεταμόρφωση της Ανθισμένης σε πανέμορφη κούκλα!

Είνα μια οπτασία, μια όαση στην έρημο της ζωης μας! Αναμένουμε όλοι πως και πως την συνέχεια της μεταμόρφωσης από βάτραχο σε κύκνο!

Πραγματικά σαν παραμύθι ειναι αυτη η μοναδική ονειρώδες και και γεμάτη χρυσόσκονη ιστοριούλα...
 
(Περίληψη προηγουμένου:Την Κυριακή η bibi-bo τρώει μαζί με τα τρία της αδερφάκια αλλά είναι αφηρημένη και σκέφτεται όλο τον Τζον Τζον. Την επόμενη μέρα ντύνεται με ένα μίνι όπως την συμβούλεψαν οι φίλες της και πάει στο γραφείο...)

Υ.Γ.gazzy90 η bratz έχει χειλάρες αλλά μου αρέσουν πολύ αυτές οι κούκλες. Τα δύο από τα τρία αδερφάκια είναι τα διδυμάκια της Beti bo,αδερφή της bibi-bo.

Λατρεμένη Αναστασία έχω κι άλλα. Πράγματι μόνο η κούκλα Petra μου λείπει ακόμη...Σε υπερευχαριστώ για τις πληροφορίες για την κούκλα bratz!

vassoftr θα έρθουν απρόσμενες εξελίξεις!

toy_maniac σε ευχαριστώ.
 
Απιθανη!!!!!!:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Καλα να παθει ο σαρδαναπαλος!!!! :D :D:DΕκει ειναι γραφειο! :angry:

Τις προσωπικες του υποθεσεις να τις φροντιζει υπο το φως των κεριων μετα απο μια ευγενικη προσκληση σε ρομαντικο δειπνο ::)

κι οχι πρωι πρωι, με την τσιμπλα στο ματι, στον χωρο εργασιας!!!! :xm:
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TELEIO!!! Se ligo tha valoume kai to simataki!!

akatallilo001_Top.png1_Top.png
 
πωπω αυτη η ιστορια κοντευει να γινει πιο ακαταλληλη και απο του μακισιμου!

αν και εδω το χαστουκι το δινει η bibibo! αμαν πια με αυτα τα χαστουκια και τα φιλια..

βαλτε και τιποτα διαφορετικο ολοι σας..
 
toy_maniac είπε:
Καλά έχω πάθει πλάκα με την ιστορία σου.Ειναι φαντατική! Και έχει πολύ σασπένς. Περιμενουμε αγωνιοδός να δούμε την μεταμόρφωση της Ανθισμένης σε πανέμορφη κούκλα!

Είνα μια οπτασία, μια όαση στην έρημο της ζωης μας! Αναμένουμε όλοι πως και πως την συνέχεια της μεταμόρφωσης από βάτραχο σε κύκνο!

Πραγματικά σαν παραμύθι ειναι αυτη η μοναδική ονειρώδες και και γεμάτη χρυσόσκονη ιστοριούλα...
toy maniac μου δίνεις την εντύπωση οτι ειρωνεύεσαι! Γιατί σε κατι παλιότερά σου σχόλια για την Ανθισμένη έλεγες το τελείως αντίθετο!

Μην προκαλείς λοιπόν...
 
φιλη καμπια, δεν εχω ειρωνευτει καθολου και γνωριζω πως παλαιοτερα ημουνα καπως αρνητικος απεναντι σε αυτη την κουκλα.

αυτο δεν σημαινει οτι οι ανθρωποι δεν μπορουν να αλλαξουν αποψη...

τωρα το διαλαλω οτι η ανθισμενη ειναι πανεμορφη μοναδικη και ανεπαναληπτη!

τωρα γιατι το βρηκατε περιεργο; Δεν μπορω να καταλαβω... μα δεν ειναι πανεμορφη η κουκλα;

θεωρω πως με τις αισθητικες επεμβασεις που εχει κανει η αγαπημενη ραπουνζελ πραγματικα εχει γινει η πιο ομορφη κουκλα του φορουμ!

δεν προκαλω την αποψη μου λεω...
 
Toy maniac δεν με πείθεις καθόλου. Οπότε σε παρακαλώ καλύτερα να μην το συνεχίσεις.
 
Αγαπητη καμπια αυτο ειναι δικο σου θεμα... εγω λεω απλα οτι βλεπω και νιωθω...
 
toy_maniac είπε:
πωπω αυτη η ιστορια κοντευει να γινει πιο ακαταλληλη και απο του μακισιμου!αν και εδω το χαστουκι το δινει η bibibo! αμαν πια με αυτα τα χαστουκια και τα φιλια..

βαλτε και τιποτα διαφορετικο ολοι σας..
Δωσε και εσυ καμια ιδεα toy_maniac! Μονο αυτα τα παιδια, η Rapunjel και o Makisimos, γραφουνε σεναρια. Και μαλιστα πολυ πρωτοποριακα, κατα την ταπεινη γνωμη μου.

Σαν τι δηλαδη θα ηθελες να δεις σε ενα θρεντ που ονομαζεται "τα παραμυθια της bibibo"?

Tον κακο τον λυκο;8)

Τοτε θα ονομαζοτανε η ΒΙΒΙΒΟ κοκκινοσκουφιτσα.
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(περίληψη προηγούμενου: Η Bibi-bo στολίζει το γραφείο του Τζον Τζον με μια γλάστρα από τριαντάφυλλα. Ο Τζον Τζον πλησιάζει και φιλάει τη bibi-bo νομίζοντας ότι είναι μια κοπέλα όπως αυτές που τον κυνηγούν. Η bibi-bo τότε τον χαστουκίζει και τον βάζει στη θέση του...)

Λατρεμένη Αναστασία και vassoftr χαίρομαι που σας αρέσει.Σηματάκι για ακατάλληλο δε θα χρειαστεί πάντως! ;)
 
Επιτελους ο Τζον Τζον βρηκε τον μαστορα του!!! :D Δεν ειναι ολες παρτσακλές! :eek: Υπαρχουν και σοβαρα και προκομενα κοριτσια στον κοσμο! :)
 
Αναστασια είπε:
Επιτελους ο Τζον Τζον βρηκε τον μαστορα του!!! :D Δεν ειναι ολες παρτσακλές! :eek: Υπαρχουν και σοβαρα και προκομενα κοριτσια στον κοσμο! :)
Χεχε συμφωνώ! Βλέπω έναν όμορφο έρωτα να γεννιέται...αααχ :flower:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(περίληψη προηγουμένου: Το μεσημέρι που σχόλασε η bibi-bo ο Τζον Τζον την ακολούθησε στο δρόμο και της ζήτησε συγνώμη για το φιλί που της είχε δώσει.Εκείνη τον συγχώρεσε με τον όρο να σταματήσει τις προσωπικές υποθέσεις.Ο Τζον τζον δέχεται μιας και η bibi-bo αρχίζει να μπαίνει στην καρδιά του..)

Υ.Γ.Λατρεμένη Αναστασία και gazzy90 ένας έρωτας γεννιέται αλλά μπορεί και περισσότεροι... ;)
 
Ααααααααααα!!! Επιτελους εκτος απο ξανθιες με προσωπικες υποθεσεις, μπαινουν και σοβαρες μωβ-μαλλες! Επισης θελω να πω οτι μου αρεσει και ο Ζαν. Μπλεχτηκα τωρα...ποιον απο τους δυο...

Τον αξεστο μελαχροινο Τζον Τζον ή τον καστανο Ζαν με τους ευγενικους τροπους και το φουξια σακακι;;;

Ιδου το διλημμα. :xm:
 
Αναστασια είπε:
Μπλεχτηκα τωρα...ποιον απο τους δυο...Τον αξεστο μελαχροινο Τζον Τζον ή τον καστανο Ζαν με τους ευγενικους τροπους και το φουξια σακακι;;;

Ιδου το διλημμα. :xm:
Κι εγώ Αναστασία μου αυτό σκέφτομαι.Όμως μερικές φορές τα φαινόμενα απατούν! :xm:
 
O Ζαν είναι πιο φευγάτος, αλλά ο Τζον Τζον έχει την κλασική ομορφιά!
 
Αυτός ο Ζαν είναι σαν τον αδερφό του Παπαμιχαήλ στην αντίστοιχη ταινία!! ;)

Αχ βρε repunjel στείλε τους και στη Ρώμη και πάρε με μαζί σου να σε βοηθήσω με τις φωτογραφίσεις!! :D
 
Χμ... τώρα άντε να ξεμπλέξει η αγαπημένη μας πρωταγωνίστρια! Βλέπω τα αδερφάκια να σφάζονται!!
 
Πίσω
Μπλουζα