Bibi-bo: A' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας rapunjel
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Αμαλία ευχαριστούμε για την ωραία φωτογραφία. Makisime με εξέπληξε το γεγονός , πως έβγαλες τόσες ωραίες φωτογραφίες με κουβέρτα-φόντο.
 
Αμαλια τι ομορφο συνολο ειναι αυτο :flower:

ευχαριστουμε πολυ για τη φωτογραφια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Αμαλία, οι φωτογραφίες σου είναι πανέμορφες! Μας εμπνέουν και μας φτιάχνουν τη διάθεση! Σ'ευχαριστούμε πολύ!

Θα μου επιτρέψετε να αφιερώσω την παρακάτω φωτογραφία της αγαπημένης μας κούκλας στον καλό μας makisimo, μιας και του το υποσχέθηκα! Και με φυσικό φωτισμό που του αρέσει περισσότερο!

attachment.php
 
τι ομορφη που ειναι mytinyworld!!!!!!!!!να τη χαιρεσαι!!!!!!!!!!! :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: για τη φωτογραφια που μοιραστηκες μαζι μας :)

αχ αυτα τα γαλανα της ματια και το γλυκο της προσωπο.. :flower:
 
mytinyworld πολύ όμορφη η bibi-bo star. Να τη χαίρεσαι!
 
Πράγματι πανέμορφη η κούκλα σου αυτή φίλη μου mytinyworld είναι τόσο λαμπερή με το χρυσό αυτό φόρεμα και η φωτογραφία πολύ φωτεινή, :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
mytinyworld είπε:

Μπράβο βρε Mytiny.....ομόρφυνε ο τόπος λέμε..!!! Όπως πάντα οι φωτογραφίες σου τέλειες...!! Για εξώφυλλο δίσκου είναι..!! :)

Σ ευχαριστω πολύ για την αφιέρωση.. :flower: Να σαι καλά..!!

Μέσα στο χρυσό και το πούπουλο η bibi-bo...!!! Βασίλισσα την έχεις..!! :) ::)
 
bibi-bo Μπαχάμες

Η bibi-bo Μπαχάμες σας εύχεται καλό Πάσχα!

attachment.php


attachment.php
 
EL GRECO να χαιρεσαι τη bibi-bo Μπαχάμες!!!!!!!!!!!! ειναι πανεμορφη :) :) :)

πολυ ωραιο το πασχαλινο σκηνικο!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστουμε πολυ για τις φωτογραφιες!!!!!!!!!!!!!!

καλο Πασχα σε ολους με υγεια!!!!!!
 
Φίλε μου ελ γκρέκο δεν έχω λόγια για την μπιμπιμπό μπαχάμες και τι τελειο το πασχαλινο ντεκόρ και τα λουλούδια είναι μια φωτογραφία πανέμορφη, ελπίζω να τη βάλεισ στο άλμπουμ σου για να μπορούμε να τη βλέπουμε όποτε θέλουμε ,τι ωραια και τα ρουχα της αλλά και τα σκουλαρίκια, να τη χαιρεσαι και Καλο Πάσχα σε όλους σας!
 
ΕL GRECO Έγραψες..!!!!!!!! Από τις πιο όμορφες φωτογραφίες..!!!!!! Καλό Πάσχα να έχεις...!! :flower:

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :thanx2: :thanx2:
 
Σας έπιασε καλλιτεχνικός οίστρος με τις πασχαλινές φωτογραφίες :D

Πολύ όμορφες EL GRECO
 
Φανταστικό το σκηνικό el greco, τιαριάζει και με το σύνολο πολύ. Καλό Πάσχα.
 
Φίλη Amalia,katerinak, makisimo, Kambia, spirtouli σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και για την ευγένειά σας. Καλό Πάσχα να έχουμε όλοι με υγεία!
 
Kambia είπε:
Σας έπιασε καλλιτεχνικός οίστρος με τις πασχαλινές φωτογραφίες :D Πολύ όμορφες EL GRECO
Μα βρε KAMBIA μου πραγματικά, τί καλλιτεχνικός οίστρος είναι αυτός που μας έπιασε όλους μας..!!!! Ειδικά τις τελευταίες μέρες, πέφτουν οι φωτογραφίες βροχή..!!!!!

Και μιλάμε φωτογραφίες αριστουργηματα, όχι αστεία..!! :flower:
 
Kambia μου μήπως θα μπορούσες να προσθέσεις και τη μπιμπιμπό Μπαχάμες του ελ γκρέκο στον κατάλογο της μπιμπιμπό? Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων :thanx2: :thanx2:
 
@ Amalia 34. Έτοιμη η νέα προσθήκη :)

@ Makisimos. Kαι να συνεχίσετε. :flower:
 
Αυτή είναι η bibi-bo Λιμπερτά που δεν την έχουμε ξαναδεί.

attachment.php


attachment.php
 
Πίσω
Μπλουζα