Bibi-bo: A' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας rapunjel
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
με γεια το νεο σου αποκτημα EL GRECO!!!!!!πολυ ωραια η φορεσια "Λιμπερτά" :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

ευχαριστουμε πολυ για τις φωτογραφιες

φανταζομαι οτι η Kambia θα την προσθεσει καποια στιγμη στον καταλογο της bibi-bo :)
 
Με γεια το καινούργιο σύνολο, Ελ γκρέκο. 'Εχει ένα αέρα κοσμοπολίτικο.
 
Μόλις προστέθηκε και στο ημερολόγιο ;)

Mε γεια το απόκτημα EL GRECO
 
Φίλες katerinak,spirtouli και Kambia σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Kambia ευχαριστώ και για την προσθήκη στο ημερολόγιο. Αν μπορούσες θα ήθελα να προσθέσεις και τη bibi-bo Γουίμπλεντον στο ημερολόγιο. Είναι στη σελίδα 86 αυτού του θρεντ.

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.
 
Φίλε μου ελ γκρέκο πανέμορφη η φορεσιά λιμπερτά και η κουκλίτσα σου λάμπει. Να τη χαίρεσαι και σε ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη φωτογραφία :)
 
EL GRECO είπε:
Kambia ευχαριστώ και για την προσθήκη στο ημερολόγιο. Αν μπορούσες θα ήθελα να προσθέσεις και τη bibi-bo Γουίμπλεντον στο ημερολόγιο. Είναι στη σελίδα 86 αυτού του θρεντ.Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.
Έτοιμο και αυτό ;)

Aν καμιά φορά ξεχνάω να περάσω κάποια ενδυμασία στο ημερολόγιο ή στον κατάλογο στείλτε μου πμ :)
 
Kambia, αν καμια φορά ξεχνάς να περνάς καμιά ενδυμασία στο ημερολόγιο, προτείνω να βάζουμε την bibi-bo αυτοπροσώπως να σου κάνει ban.... χαχαχχαχαχ :P :P

EL GRECO φίλε μου....η συλλογή σου μεγαλώνει και σιγουρα αυτο ειναι για το καλό της ιστορίας της ΒΙΒΙ ΒΟ, γιατι πραγματικά εσυ εισαι προστάτης της, και μοιράζεσαι κάθε νεο σου απόκτημα με εμάς..!!

Σ ευχαριστούμε πολύ που βοηθάς τόσο πολύ και το φόρουμ και όλους εμάς που μαθαίνουμε τόσες πληροφορίες από σενα.. :flower:
 
Kambia και makisimo σας ευχαριστώ. Makisimo σε ευχαριστώ ακόμη για τα καλά σου λόγια και την ευγένειά σου.
 
EL GRECO, σ΄ευχαριστούμε πάρα πολύ που μας δείχνεις όλα αυτά τα ρούχα που δεν είχαμε ξαναδεί! Να χαίρεσαι την πολύ αξιόλογη συλλογή σου, είσαι ο προστάτης και ο φύλακας άγγελος της αγαπημένης μας κούκλας.
 
mytinyworld σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για την ευγένειά σου.
 
Χαρούμενη οικογένεια bo

Χαρούμενη οικογένεια bo

betty bo αδελφή της bibi-bo

tom tom ο άντρας και τα

χαρούμενα διδυμάκια

attachment.php


Η betty bo σε κοντινό πλάνο.

attachment.php


Η betty bo κυκλοφόρησε και με το άλλο πρόσωπο της bibi-bo αλλά κυριώς με αυτό.

Δεν είχε άλλες φορεσιές πέρα από αυτή,όπως και ο tom tom.

Ο tom tom είναι ο ίδιος ο Τζον Τζον μόνο που αντί για μαύρα μαλλιά έχει καστανά.
 
Με γειά σου Ελ γκρέκο, πρώτη φορά βλέπω τη Μπετυ Μπο με την τσάντα της. ΄Εχω και εγώ το κοριτσάκι από τα διδυμάκια. Είναι πολύ χαριτωμένα.
 
Με γεια φίλε μου ελ γκρέκο πανέμορφη οικογένεια! Τα διδυμάκια τα έχω κι εγώ με τα ίδια ακριβώς ρουχαλάκια. Πολύ όμορφη και η μπέτυ μπο είναι ολόιδια η μπιμπιμπό με πιο σκούρο μαλλί. Να τα χαίρεσαι!
 
EL GRECO να χαιρεσαι τη χαρούμενη οικογένεια bo:)

ειναι πολυ πολυ ομορφη!!!!!!!!!!!! :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: για τις φωτογραφιες

απορια: γραφεις οτι η betty bo κυκλοφόρησε και με το άλλο πρόσωπο της bibi-bo,ποιο ηταν το προσωπο αυτο;
 
Φίλες spirtouli, Amalia, katerinak σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και για την ευγένεια σας.

Φίλη katerinak το άλλο πρόσωπο είναι το κλασικό πρόσωπο της bibi-bo με πιο σκούρο μαλλί πάλι.

Αυτό δηλαδή:

attachment.php
 
EL GRECO σ ευχαριστω πολυ που μου ελυσες την απορια με αυτο το πολυ ομορφο κοντινο πλανο :)
 
Φίλε ελ γκρέκο αυτό το κοντινό πλάνο της μπιμπιμπό με την κόκκινη κορδέλα μου αρέσει πάρα πολύ. Σε ευχαριστούμε για αυτή τη φωτογραφία :thanx2: :thanx2:
 
Φίλες Amalia και katerinak σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.

Ένα πολύ αγαπημένο μου ρομαντικό φόρεμα Α περιόδου είναι αυτό,φορεμένο από την αγαπημένη bibi-bo.

attachment.php


attachment.php
 
Αν δεν κάνω λάθος, αυτό μήπως ήταν της Bibibo star;

Θυμάμαι αυτό ή τέλος πάντων ένα που του έμοιαζε πολύ όταν είχα πάει να πάρω τη δική μου star.
 
Φίλε μου ελ γκρέκο πράγματι είναι πανέμορφο αυτό το φόρεμα και ο συνδυασμός μαύρο κόκκινο είναι πολύ ωραίος στη μπιμπιμπό. Πολύ ωραία και τα μαλλιά της πανέμορφες φωτογραφίες σε ευχαριστούμε :)
 
Πίσω
Μπλουζα