Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
(Μάλλον εννοείς τον Stear με τα γυαλάκια) Πράγματι ο θάνατος του Stear ήταν συγκλονιστικός.Ήταν από τους πλέον συμπαθητικούς χαρακτήρες του anime... :( :( :(

http://westwood.fortunecity.com/millen/823/9page2.html
 
@Candy........εχεις δικιο :p

Με τοσα ονοματα,τα μπερδεψα :D

Επρεπε,να ρωτησω πρωτα την αδερφη μου
 
Για τους ιταλομαθείς και όχι μόνο...

Υπάρχει αναζωπύρωση του ενδιαφέροντος επί του θέματος.

Δείτε τα και πείτε μας και τί είναι...
 
:crazy::crazy: Dominion υποκλίνομαι!!! :worship: :worship: :worship: Τι retro ανακάλυψη είναι αυτή;;;Πες μου ότι εσυ τα ανέβασες!!! :king:
 
Θα πεθάνω από τη συγκίνηση... μπράβο Dominion...
 
Candy Candy και λοιπες δεσποινιδες-κυριες του GRM σας ενημερωνω οτι στο ασπρο γαλαζιο εχει ανεβει το επεισοδιο που ο Αντονυ τα εχει τιναξει....
 
[edit] torrents [edit] Αυτα τα επεισοδια ομως που ειναι απο την 2η βερσιόν του ΣΚΑΙ,ειναι σκετη απαγοητευση για εμας τις παλιές..απαίσια μεταγλωτηση,απαίσιες φωνες,γελοίο τραγουδι!!! :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Νομίζω πως μετά το post του Dominion με το τελευταίο επεισόδιο σε αυθεντική μεταγλώττιση έχω κλείσει σαν οπαδός candy και μένω με την γλυκιά ανάμνηση...:rolleyes:
 
κάντυ (μισολυπόθυμη στο κρεβάτι μετά το ατυχημα): Που είναι ο Άντονυ...που .. είναι???

Ο Άρτσι (Άρτσιμπαλτ Κόρνγουελ), Ο Στήαρ (ο εφευρέτης του σογιού με τα πράσινα γυαλιά Αλιστήαρ Κόρνγουελ) και η υπερέτρια της κάντυ (δεν θυμάμαι τώρα όνομα) είναι πάνω από το κεφάλι της

μετά την ερώτηση της κάντυ η υπερέτρια ξεσπά σε κλάματα

Στήαρ (συντετριμένος με την φωνή του Ζανό ντανιάς από την 1η μεταγλώτα):

Έπεσε από το άλογο με το κεφάλι...μέχρι να φτάσουμε έχασε πολύ αίμα..και πέθανε

Κάντυ : Πέθανε??? Όχι .. όχι ... δεν μπορεί να είναι αλήθεια...

Στήαρ: Ξεσπά σε δάκρυα.... φυσικά δεν μπορεί να είναι αλήθεια μέχρι εχτές γελάγαμε και αστειευόμαστε δεν μπορεί να είναι αλήθεια ... Άρτσι (πιάνει τον Άρτσι)

Άρτσι: Ξεσπά σε δάκρυα Άντονυ γιατι να πεθάνεις..τόσο καλοί άνθρωποι δεν πρέπει να πεθένουν.. γιατί???
 
Κάτι μου λέει Dominion πως πουλάς χαρτομάντιλα, αλλιώς δεν εξηγείται...:sob:
 
xmm όχι ... αλλά .... πάντα έχω μαζί μου ενα πακετάκι να με συνοδεύει..λόγω΄ίωσης ημερών.
 
Μπορώ να το δανειστώ τότε γιατί μου χρειάζεται;:sob:

Κοτζάμ Άντονι θάψαμε...
 
To αβαταρ που χρησιμοποιεις απο ποια σειρά είναι;
 
Δεν είναι χαρακτήρας κάποιας σειράς, αλλά ένα σκίτσο (Elisande) φιλοτεχνημένο από έναν φοβερό καλλιτέχνη ονόματι Tang Sin Yun. Για περισσότερες πληροφορίες δες εδώ:http://elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/sinyun/sinyun.html :thumbup:
 
Είναι απο κάποια σειρά κινουμένων σχεδίων αλλα δεν μπορώ να θυμηθώ ποια ήταν!
 
Δεν μου λέει κάτι...Αν γνωρίζει κάποιος ας δώσει τα φώτα του. :whothehell:
 
Προτιμώ να την αφήσουν στην ησυχία της την κοπέλα, γιατί αν κρίνω από αυτά που κάνανε στον Lion-O μάλλον κάτι σε νυμφομανής θα μας βγει το λιγότερο...:rolleyes:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα