Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Αγαπητή Domniki,σε καλωσορίζω στο φορουμάκι μας και στο club των οπαδών της λατρεμένης Candy!!!Σε DVD όντως δεν κυκλοφόρησε,σε VHS όπως μας πληροφόρησε ο φίλτατος theoritikos κάτι υπάρχει ή υπήρχε (φίλε Wally κανένα νέο; ).Ωστόσο,έχουμε εντοπίσει μια κοπέλα που έχει όλα τα επεισόδια σε DVD.Μόλις περιέλθει στα χέρια μου,θα κανονίσουμε meeting!!! ;)
 
Ειχα παει εκεινη την αποφραδα Πεμπτη (αφου ειχα παει την Τριτη) και μου ειπε οτι δεν τα εχει και οτι δεν θυμαται να εiχε ποτε... :nervous:
 
Σ'ευχαριστούμε Wally για την ενημέρωση!!! :thumbup:
 
Wally είπε:
Ειχα παει εκεινη την αποφραδα Πεμπτη (αφου ειχα παει την Τριτη) και μου ειπε οτι δεν τα εχει και οτι δεν θυμαται να εiχε ποτε... :nervous:
Να της καεί το dvd!:mad: Oh, well...Η αναζήτηση συνεχίζεται... :icon_cry:
 
Candy το μηνυμα σου μου εδωσε ελπιδες, αλλα ηρθε καπακι ο Wally και μας προσεγείωσε :-( Ελπιζω να μπορεσω να περασω σε DVD αυτα που εχω, γιατι περιλαμβανουν τα καλυτερα επεισοδια του σχολειου στο Λονδινο, τα σημαντικα με τον Terry και το τελευταιο επεισοδιο. Απλα ειναι παλιες οι κασετες (τις ειχα γραψει γυρω στο 87-89) και εχω χρονια να τις δω.
 
έχεις το τελευταίο επεισόδιο????? [edit] copyrights [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είναι 13 τρίωρες VHS.

Για οσους ενδιαφέρονται για Thundercats, εχει κυκλοφορησει η πληρης σειρα (ολα τα επεισοδια- 24 DVD!!!) στο amazon, αλλα δυστυχως τα DVD κυκλοφορουν μονο σε Region 1.
 
13x3=39 ores candy candy!!! overdose!!! :D
 
Γλυκιά

...Μαζί νιώσαμε το πρώτο καρδιοχτύπι, πονέσαμε και δακρύσαμε για την απώλεια μιας αγάπης που τελείωσε τόσο άδοξα, μάθαμε να συγχωρούμε την κακία των ανθρώπων,να χαμογελάμε όταν όλα έμοιαζαν να έχουν τελειώσει και να συνεχίζουμε να ονειρευόμαστε ένα καλύτερο αύριο...Σ'ευχαριστούμε για όλες τις αναμνήσεις που μας χάρισες...:heart:
candyroseul6.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
vlcsnap363596vf4ww0.png


Αλλά κυρίως για τις σκηνές που έπεφτες σε κίνδυνο ;) (γέλια)
 
Αμα δεν το γραφες θα σκαγες ε ? ;)
 
καλώς σας βρήκα!τυχαία μπήκα και θυμήθηκα πολλά και έχω κολλήσει τώρα με την κάντι, μάλλον θα αρχίσω συλλογή!είδα και 2-3 επεισόδια στη γνωστή σελίδα και ενθουσιάστηκα!όσο γλυκανάλατη κι αν ήταν, εμείς οι 20+ τη λατρέυουμε!και ναι!ο τέρυ ήταν ο πρώτος μας έρωτας!
 
Κι άλλη Candy Maniac ... συμφορά μας :D :D

Καλως ήλθες στην τρελοπαρέα μας Sophie ;)
 
Candy σου έχω ευχάριστα νέα. Ξαναπέρασα από το κατάστημα που βρήκα τις κασέτες, και είδα πως προστέθηκε μια ακόμα. Για την ιστορία, τις έχει ακόμα τις κασέτες (φαίνεται πως δεν το έχει πάρει πρέφα κανείς πως υπάρχουν αυτές οι κασέτες...)
 
Καλωσόρισες sofia!!!:wavey: (keeper7k ετοιμάσου για νέο λογότυπο με candy,αυξανόμαστε :diablotin: )Theoritikos,μου φαίνεται 8α κατέβω μια βολτίτσα... Σ'ευχαριστώ!!!!

nostalgia-animado-candy2.jpg
 
Στο γλυκό μελαγχολικό κορίτσι με τα χρυσά μαλλιά που σαν γλυκό χάδι μας έκανε να νοιώσουμε ότι πιο όμορφο κρύβαμε βαθιά μέσα μας!Στην βελούδινη ματιά της βρήκαμε τον άνθρωπο. Μακάρι εκείνη τη φοβερή νύχτα ο αέρας να μην μάραινε τα τριαντάφυλλα..... Θα σε αγαπάμε για πάντα Candy!

5414ed4ph3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα