Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
maria είπε:
καλημέρα,ποιος θα μπορούσε να μου δανίσει τα τευχη του απο τα περιοδικα??? θα ηθελα να τα διαβάσω, εχω πολύ λίγα. Ψάχνω παντού να τα βρω... βοηθήστε με :help:
Δεν εισαι η μονη που ψαχνει για περιοδικα.

Δυστυχως κ'εγω εχω πολυ λιγα :icon_cry:
 
αφου οι κυριες τα λενε μεσω πμ, ας παω στο θεμα μας..

ανεβηκε η συνεντευξη του Παυλιδη + Καρρα, με κανονικο ηχο κ σχεδον ολοκληρη..

για οποιον ενδιαφερεται:

http://uk.youtube.com/watch?v=pRTF87JmaDA

κοιταξτε παθος για την δουλεια του ο τυπος!! μπραβο του!
 
Death2Eliza είπε:
αφου οι κυριες τα λενε μεσω πμ, ας παω στο θεμα μας..
ανεβηκε η συνεντευξη του Παυλιδη + Καρρα, με κανονικο ηχο κ σχεδον ολοκληρη..

για οποιον ενδιαφερεται:

http://uk.youtube.com/watch?v=pRTF87JmaDA

κοιταξτε παθος για την δουλεια του ο τυπος!! μπραβο του!
D2E, ΤΗΑΝΚ ΥΟU!!!!!!!!!!!!!!! :clap: :clap: :clap:

(declaration of love) Αργυρη σ'αγαπω!!!!! :loveyou: Ax, ειναι υπεροχος...βαλτε τον Αργυρη να μιλαει και μην τον διακοπτετε παρακαλω !!!!! Τους τα ειπε ενα χερακι και για την ποιοτητα των σημερινων μεταγλωττισεων.

Μονο η Καρρα και ο Παυλιδης μιλησαν καπως :( Η ηθοποιος που επαιζε στους Δυο Ξενους την Μαριανθη πως λεγεται??? Ειναι η Patty και πολλοι αλλοι χαρακτηρες στην Καντυ! Την Κωνστανταρου δεν την θυμαμαι σαν φωνη :( Γιατι τους εκοψαν μολις αρχισαν να μιλανε λιγο??? :icon_cry: Πανω που αρχισε να μιλαει ο Παυλιδης....αχ, D2E ποτε θα κανονισουμε να του παρουμε εμεις συνεντευξη??? Τον θυμαμαι και στους Κοκκινες Γιγαντες Ασπρους Νανους. Αχ ειναι υπεροχος...και η Καρρα ειναι τοσο γλυκια :lotsofolove:

D2E συμφωνω με το σχολιο σου για τον Παυλιδη: απο το 4:18 ειναι τοσο Τερρυ :inlove:

Υ.Γ. Ζητω συγνωμη απο τα υπολοιπα μελη του φορουμ για τον "ενθουσιασμο" μου, αλλα Τερρυ ειναι αυτος :diablotin:
 
Τελικα οι γυναικες ερωτευεστε ακομη.....απο το ραδιοφωνο βλεπω..!!! :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
manos426f είπε:
Τελικα οι γυναικες ερωτευεστε ακομη.....απο το ραδιοφωνο βλεπω..!!! :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
Kαι τωρα και παντα...δεν υπαρχει τιποτα πιο ερωτικο απο μια υπεροχη φωνη! (προσωπικη μου γνωμη παντα). Οι αντρες νομιζω ειναι πιο οπτικοι τυποι ;)
 
Oντως ακους την φωνη του και σταματαει ο χρονος :loveyou:...αν μπορουσε να σταματησει ο χρονος τοτε εκει στις σκαλες :sob:......Candy, D2E, bi-bi και λοιπες Candy-sisters νομιζω με καταλαβαινετε :laugh:

BΤW, αντρες με ωραια βαθια φωνη εχει αποδειχτει οτι εχουν περισσοτερη τεστοστερονη, γι'αυτο και οι γυναικες ειναι προγραμματισμενες να προσεχουν την φωνη....ε, 4 εκατομμυρια χρονια φυσικης εξελιξης ειναι αυτα, τα γονιδια δεν κανουν λαθη. Αυτο σαν εξηγηση του γιατι οι γυναικες ειναι ακουστικοι τυποι ;)
 
τι να σου πω βρε παιδακι μου..

εγω εφαγα τοσες φρικες με τις τοσες αλλαγες στην φωνη του Αντονυ, που μεχρι να εμφανιστει ο Αργυρης στο ρολο ημουνα πια ξενερωμενη κ ειχα προγραμματισει τον εγκεφαλο να ασχολειται μονο με το οπτικο κομματι.. (δεν περασα κ ασχημα βεβαια!)

ρε τον τυπο.. ειδες που εχει οργανωσει κ κοσμο για τις μεταγλωτισεις?

Ενδιαφερεται ρε.. οχι σαν τους ηλιθιους δημοσιογραφους εκει που δεν δινανε δεκαρα για αυτα που ελεγε ο ανθρωπος... :animangry:
 
Εχει σκηνοθετησει και τις μεταγλωττισεις των Power Rangers.

Ειναι υπεροχος. Παντα λατρευα την φωνη του Τερρυ. Το περιεργο ειναι οτι δεν τον θυμομουν καθολου σαν Αντονυ, ισως γιατι ο Αντονυ ειχε αλλαξει τοσες φωνες, ο καημενουλης. Σαν Τερρυ ομως εγραψε ιστορια ο Παυλιδης. Μου φαινεται περιεργο που θυμοταν οτι ηταν ο Τερρυ, και δεν ανεφερε καθολου τις αλλες φωνες (Αντονυ, Κουκι, κτλ).

Και οπως λεει και μια Candy-sister για τον Τερρυ:

μελαχρoινος, μελαγχολικος, βασανισμενος, κατατρεγμενος, στερημενος αγαπη, ερωτευμενος με την Καντυ, με υπεροχη φωνη και κουκλος.....ποια θα μπορουσε να του αντισταθει??? D2E, απορω μαζι σου :diablotin:
 
Domniki είπε:
μελαχρινος, μελαγχολικος, βασανισμενος, κατατρεγμενος, στερημενος αγαπη, ...........................

........ ποια θα μπορουσε να του αντισταθει???
Μα ο Ξανθόπουλος είναι; :confused:
 
Alucard είπε:
Μα ο Ξανθόπουλος είναι; :confused:
Kαλοοοοοοο :diablotin:

Οχι λοιπον, δεν ειναι ο Ξανθοπουλος...ειναι ο Τερρυ Γκραντσεστερ :lotsofolove:

image17sn7.jpg


terry2zo3.jpg


terry3gg9.jpg


terry3gg9.jpg

image17sn7.jpg

terry2zo3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βρε Domniki,sorry αλλα πως συνδυαζεται ο Terry με τον αντρα με τη βραχνη φωνη...;;

Δεν κολλαει ρε κοριτσι μου,η το ενα σ'αρεσει η το αλλο....!

Ειναι σαν να μου πει καποια οτι της αρεσει ο Jürgen Prochnow,o Billy Zane,o Michael Madsen,o Vinnie Jones και ο......Σακης Ρουβας!!!

Ε,δεν γινεται,o τελευταιος ΔΕΝ κολλαει στο στυλ αυτο,νομιζω καταλαβαινεις τι θελω να πω....

Καπως ετσι,Terry και βραχνη αρσενικη φωνη δεν πολυκολλανε....!

(Τωρα κατι μου λεει οτι μολις ανοιξα τους ασκους του Αιολου..!!!!)
 
Death2Eliza σ'ευχαριστούμε για το βιντεάκι,πολύ απολαυστικό!!!Αυτό που με τρελαίνει στον Παυλίδη είναι που εξακολουθεί να γουστάρει αυτό που κάνει,με το ίδιο πάθος και ενεργητικότητα όπως και τότε.Απίστευτη μορφή και τρομερή φωνή!!! :worship: :worship:Domniki δικαιολογημένη η καψούρα σου,σε καταλαβαίνω απόλυτα.Αυτή η μεσαία φώτο είναι για κάδρο...:rolleyes:

manos426f είπε:
Βρε Domniki,sorry αλλα πως συνδυαζεται ο Terry με τον αντρα με τη βραχνη φωνη...;;
Δεν κολλαει ρε κοριτσι μου,η το ενα σ'αρεσει η το αλλο....!

Ειναι σαν να μου πει καποια οτι της αρεσει ο Jürgen Prochnow,o Billy Zane,o Michael Madsen,o Vinnie Jones και ο......Σακης Ρουβας!!!

Ε,δεν γινεται,o τελευταιος ΔΕΝ κολλαει στο στυλ αυτο,νομιζω καταλαβαινεις τι θελω να πω....

Καπως ετσι,Terry και βραχνη αρσενικη φωνη δεν πολυκολλανε....!

(Τωρα κατι μου λεει οτι μολις ανοιξα τους ασκους του Αιολου..!!!!)
Αυτός ακριβώς ο συνδυασμός είναι που σκοτώνει τις Candy sisters! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
candy είπε:
Αυτή η μεσαία φώτο είναι για κάδρο...:rolleyes:
Δεν μπορω να κανω print-screen απο το media player, winamp, divXplayer :icon_cry: :help: τι φταιει ρε παιδια και παιρνω μαυρο στο paste στο paintshop?

Candy, αν καταφερω να κανω το print-screen απο το DVD, και οχι απο το youtube, θα την ξαναποσταρω με καλη αναλυση. Ειναι απο τα επεισοδια του σχολειου. Η αλλη στα χιονια ειναι οταν θυμαται που πηγε στην Αμερικη στην μητερα του κ'αυτη τον εδιωξε (τι εχει περασει ο γλυκος μου) και η πρωτη ειναι απο το επεισοδιο στο ζωολογικο κηπο, εκει που συζητουν για την γιορτη του Μαη.

candy είπε:
Αυτός ακριβώς ο συνδυασμός είναι που σκοτώνει τις Candy sisters!
Πως με καταλαβαινεις καλη μου Candy-sister.

Manos426f, εχεις δει Καντυ? Εχεις ακουσει την θεϊκη φωνη στην οποια αναφερομαι? Δεν ειναι τυχαιο οτι 20 χρονια μετα ακουμε τον Αργυρη και "σταματαει ο χρονος" :anim-blush:
 
Μάλλον θα κάτσω κάποια στιγμή να τον ζωγραφίσω και να στο στείλω δωράκι. ;)
 
candy είπε:
Μάλλον θα κάτσω κάποια στιγμή να τον ζωγραφίσω και να στο στείλω δωράκι. ;)
Thank you :clap:

Αν ημουν Θεσσαλονικη θα τις εκανα ποστερ. Αλλα στην Αθηνα δεν ξερω φωτοτυπαδικα που κανουν και τετοια :( Oταν ανεβω, θα κανω επιδρομη στην Μελενικου ;)
 
Domniki είπε:
Manos426f, εχεις δει Καντυ? Εχεις ακουσει την θεϊκη φωνη στην οποια αναφερομαι? Δεν ειναι τυχαιο οτι 20 χρονια μετα ακουμε τον Αργυρη και "σταματαει ο χρονος" :anim-blush:
Eχω δει,αλλα την φωνη του Terry ουτε που την θυμαμαι,για να πω την αληθεια....

Αλλα ξαναλεω,το παρουσιαστικο του Terry και η βραχνη φωνη για μενα ειναι εννοιες ασυμβατες μεταξυ τους.....
 
ρε παιδια, δεν εχει βραχνη φωνη ο Αργυρης-τερρυ.. :confused:

ειναι χρωματιστη κ παιχνιδιαρικη, γι'αυτο κ ταιριαξανε οι δυο τους, ηθοποιος + ανιμε χαρακτηρας.. :rolleyes:
 
Domniki είπε:
Δεν μπορω να κανω print-screen απο το media player, winamp, divXplayer :icon_cry: :help: τι φταιει ρε παιδια και παιρνω μαυρο στο paste στο paintshop?
Έχεις δίκιο!Κατέβασε από εδώ τον GOM Player!

Μετά δε θα χρειάζεσαι print-screen! Κατά τη διάρκεια της αναπαραγωγής πατάς δεξί κλικ πάνω στο θέμα -Video και μετά-Save the current frame Και αυτό ήταν!!!! Η οθόνη μας έχει σωθεί στον φάκελο GomPlayer στο My Documents! Μπορούμε τώρα αν χρειαστεί να την κάνουμε Resize με το Infanview ή με ότι άλλο θέλουμε!!! Σημαντικό βέβαια είναι η ποιότητα του video να είναι καλή!!!

candycandymetatothanatoho2.jpg


candycandymetatothanatoho2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα