Desktop Μελών

Ας βάλω και εγω το main home pc desktop μου... :D

[edit | Εντυπωσιακο μεν, αλλα λιγο "βαρυ" για το κλιμα του forum ;) ]
 
Pits περιμένω pm με το desktop με έφαγε η περιέργεια....
 
Γιαννη, αν ειναι κανα Steel Batallion χειρηστηριο ή καμια ζουμερη δεσποινιδα, αστο :)
 
DINO είπε:
Μου αρέσει που δίνεις και το οπαδικό (φίλαθλο) σου, στίγμα, διακριτικά! :D
Toυ Αλκη το desktop ειναι διακριτικα φιλαθλο, αλλα το δικο σου DINO ειναι να φυλαγεσαι μην σου ερθει τιποτα στο κεφαλι μεσα απο το monitor!! Red rules bro! :)
 
phil_vr είπε:
Toυ Αλκη το desktop ειναι διακριτικα φιλαθλο, αλλα το δικο σου DINO ειναι να φυλαγεσαι μην σου ερθει τιποτα στο κεφαλι μεσα απο το monitor!!
:animlaugh: Ολυμπιακός ΑΕΡΟΒόλου...
 
manos426f είπε:
(ναι,ο P-III μπαίνει στην άκρη τελικά,πού είναι τώρα ο Maddog ν' αναφωνήσει ένα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :p )
Εδώ είμαι!

ΕΕΕΕΠΙΤΕΕΕΛΟΥΣ!!!!11

:happyjump: :happyjump: :happyjump:

Δεν το πιστεύω ότι αποφάσισες να ξεφορτωθείς το χάρβαλο...

pitsunami είπε:
Ας βάλω και εγω το main home pc desktop μου... :D
[edit | Εντυπωσιακο μεν, αλλα λιγο "βαρυ" για το κλιμα του forum ;) ]
Pits, περιμένω και εγώ pm με το desktop σε κανά Imageshack γιατί θα με φάει η περιέργεια.

Τώρα που λογοκρίθηκε, όλοι θα θέλουν να το δουν πιστεύω...

Εγώ σίγουρα. :p
 
Maddog είπε:
Pits, περιμένω και εγώ pm με το desktop σε κανά Imageshack γιατί θα με φάει η περιέργεια.
Κι εγώ περιμένω pm από σένα Mad, μην πάθει υπέρβαση bandwidth o Pits :p
 
Ζητώ συγνώμη που πόσταρα κάτι που δεν έπρεπε.... :D

Οι ενδιαφερώμενοι ας μου στείλουν requests και θα τους στείλω το wallpaper!! Προσοχή θα τηρηθεί αυστηρή προτεραιότητα!!! χαχαχαχα :p
 
Κοίτα που μπήκα και ΄γω στο τριπάκι της περιέργειας...
 
Maddog είπε:
ΕΕΕΕΠΙΤΕΕΕΛΟΥΣ!!!:happyjump: :happyjump: :happyjump:

Δεν το πιστεύω ότι αποφάσισες να ξεφορτωθείς το χάρβαλο...
Ε δε θα το...ξεφορτωθώ κιόλας,μα αμάν πια κι εσύ,απλά εφεξής θα έχει μόνο retro καθήκοντα!

Όσο για το pitsunamiκό wallpaper,εγώ πρόλαβα και το είδα και...λέει πολύ μπορώ να πω !!! :D
 
OffTopic follows...

manos426f είπε:
Προφανώς απευθύνεσαι στον Άλκη μ' αυτό που έγραψες DINO,διότι τα δικά μου ερυθρόλευκα αισθήματα τα γνωρίζεις πιστεύω... :D
Ναι! Ήταν για τον Άλκη...

Όσο για σένα, σε είδα στην 7 προχτές να πετάς έναν Spectrum στο κεφάλι του Τζόρβα!!! :D

phil_vr είπε:
Toυ Αλκη το desktop ειναι διακριτικα φιλαθλο, αλλα το δικο σου DINO ειναι να φυλαγεσαι μην σου ερθει τιποτα στο κεφαλι μεσα απο το monitor!! Red rules bro! :)
Χεχεχεχε!!! Έτσι έτσι! :thumbup:

alkis21 είπε:
:animlaugh: Ολυμπιακός ΑΕΡΟΒόλου...
Κορυφαίο!!!!!!!!! :biglaugh:

End of OffTopic
 
Όλα τα λεφτά ο teflon! :bow:

Προσπαθώ να του μοιάσω στο κάτω αριστερά virtual desktop μου. :D

picture.php
 
Gapan, αυτο ειναι Salix με e16 ? (οτι και να ναι, ειναι κουκλι παντως)
 
Ορίστε και το ένα εκ των δύο δικών μου desktops...

picture.php
 
pooky(1) είπε:
Το setup του πραγματικού desktop από αριστερά προς τα δεξιά.
Τα δύο τερατάκια μου (το δεύτερο χωρίς κάρτα γραφικών) οθόνες και κονσόλες.

picture.php


picture.php


picture.php


Οι κονσόλες και τα μηχανάκια είναι όλα συνδεδεμένα στο κεντρικό οθονάκι που είναι και tv. Η αριστερή οθόνη απλά βοηθητική στο main rig.

Δεν υπάρχουν τα φορητά μου που μετακόμισαν.
Κορυφή ο Pooky..με τον καφέ μονιμα στο γραφείο και σημειωματάριο για να γράφεις τα quests και βλεπω εχεις κρεμάσει και του χάρτες του Oblivion στο τοίχο...και εγώ έχω κάνει κάτι ανάλογο με κάδρο τον χάρτη της Middle earth...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν λες ΕΥΤΥΧΩΣ που τελείωσα το Dragon Age γιατί οι δικοί μου είχαν αρχίσει να ανησυχούν;

Ναι, το σημειωματάριο είναι και για quests αλλά και για potion ingredients!!!!!!!!!!!!
 
deskya.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καποια μερα θα το γεμισω με εικονιδια... δυστυχως απο το τελευταιο φορματ, σβηστηκε το Ubuntu - Beryl οποτε δεν εχω αλλη εικονα...

picture.php
 
Πίσω
Μπλουζα