Diablo 3 επιτέλους.....

DREDD είπε:
Ξερουμε πανω κατω ποτε θα βγει για PS3?
 

 


Τελικα θα βγει και για 360.


CSFYWI0G85XJ1370387270301.jpg
 
Eρχεται και το eχpansion και ελπιζω μιας και η Ps4 εκδοση αργει κατι μηνες παραπανω απο του ps3 να την βγαλουνε πακετο με το παιχνιδι,να εχουμε και ενα λογο παραπανω να την τσιμπησουμε και του ps4 περα απο τα touch κοντρολια που θα εχει.




http://us.battle.net/d3/en/reaper-of-souls/
 
Βλέπω ότι απο εχτές κανένας δεν έχει σχολιάσει είδηση τέτοιου μεγέθους. Η πλέον οι περισσότεροι εγκατέλειψαν τον πόλεμο εναντίον του κακού ή βρίσκονται ακόμα σε διακοπές.

Μία νέα κλάση χαρακτήρων οπότε, ο Crusader, ο οποίος φαντάζομαι ότι θα παίζει περίπου σαν Paladin του wow. Το level cap δεν ανέφερε ακριβώς πόσο θα πάει. Θα το μάθουμε και αυτό. Οι νέες περιοχές δεν μου φάνηκαν πάντως επαρκώς διαφορετικές σε σχέση με του κανονικού παιχνιδιού.
 
divined είπε:
Βλέπω ότι απο εχτές κανένας δεν έχει σχολιάσει είδηση τέτοιου μεγέθους. Η πλέον οι περισσότεροι εγκατέλειψαν τον πόλεμο εναντίον του κακού ή βρίσκονται ακόμα σε διακοπές.
Μάλλον το πρώτο... Γενικά υπάρχει μια άισθηση στον χώρο ότι οι μόνοι που ασχολήθηκαν(-με) με την είδηση ήταν για να καταδείξουν(-με) ότι... κανείς δεν ασχολήθηκε με την είδηση!!!

Με κάποιον περίεργο τρόπο, το Diablo III κατόρθωσε να γίνει ταυτόχρονα τεράστια επιτυχία και τεράστια αποτυχία...
 
Το 2014 είναι μακριά.

Αν μέχρι τέλους του έτους δε βγει κάποιο καινούργιο κι ενδιαφέρον patch, δε θα έχουν μείνει ούτε οι μισοί από τους σημερινούς παίκτες.
 
Το Diablo 3 μάλλον εξελίσσεται σε μεγάλο fail για την Blizzard και δεν νομίζω να μείνει ιστορικό με τον τρόπο που έμεινε το 2.
 
Απλα αδιαφορα ολα τα Diablo για μενα.
 
Aardvark είπε:
[h=2]Blizzardʼs Return To Consoles Is A Smashing Success[/h]OPM – 8/10Game Informer – 9.25/10

Eurogamer – 9/10
Εγώ το λέω εδώ και χρόνια ότι παιχνίδια τύπου Diablo ταιριάζουν καλύτερα στις σύγχρονες κονσόλες από ό,τι στα PC...
 
[video=youtube;mxrpr-0_lGo]http://www.youtube.com/watch?v=mxrpr-0_lGo

Kαι τωρα ξεκιναει το λεγομενο price falling,μεχρι την μερα που θα φτασει στα χερια μου. :supergrin:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Υeap το pc εννοειται.


Μαρτης του 98 βγηκε το πρωτο Diablo για κονσολες ,επρεπε να περασουν 15 χρονια για να το ξαναδουμε.


 


1677721-689cfedf4da4270a472b7e6ee0eab835_diablo.jpg
 
Το'παιξε κανεις το demo σε 360 και ps3,εχει ηδη ανεβει απο χτες.


Εγω περιμενω το original.
 
Από e-mail της Blizzard στους πελάτες της.

We are writing tell you about an important change to Diablo III: we're going to be removing the gold and real-money auction house system from the game.

When we initially designed and implemented the auction house system, the driving goal was to provide a convenient and secure system for trades. But after much review and player feedback, it became increasingly clear that despite the benefits of the AH system and the fact that many players around the world use it, it ultimately undermines Diablo's core game play: kill monsters to get cool loot.

We're working out the details of how the auction house system will be shut down, but we wanted to share the news as soon as we made the decision in order to give everyone as much advance notice as possible. Please note that the final shutdown will occur on March 18, 2014. We will keep everyone informed as we work through this process, but feel free to check out our blog post on the subject, and stay tuned to Diablo 3.com for further details.

- The Diablo III team


Θα κλείσει, θα μπει λουκέτο και θα σφραγιστεί.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Αuction House.
 
Πολυ καλη κινηση δεν επρεπε να υπαρχει αυτο το auction house.
 
Αν κατάλαβα καλά, το auction house είναι ένα μέρος όπου μπορούσες να αγοράσεις gear με πραγματικά λεφτά?

Αν ναι, τότε κι εγώ πιστεύω ότι πολύ καλά κάνουν και το κλείνουν - δεν είναι αυτός ο σκοπός του gaming.....

Αν όχι, τότε pls δώστε τα φώτα σας! :)
 
Πίσω
Μπλουζα