DVDs Ελληνικών Σειρών Ιδιωτικών Καναλιών

@Tonytony

Και ο ΑΝΤ1 είχε δώσει το ''Οι Παντρεμένοι έχουν ψυχή'' μέσα από το περιοδικό Τηλέραμα.
 
Oι Απαράδεκτοι

Για τα DVDs μη μου αγχώνεστε βρε, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Εννοείται ότι κάποιος θα παραξενευόταν με αυτήν την είδηση όχι για να αμφισβητήσει κάποιον άλλο, μα δεδομένου του χαρακτήρα και της νοοτροπίας της Παπαδοπούλου κάτι τέτοιο παλιότερα θα ήταν απίθανο! Αλλά μπράβο που τελικά θα τα δώσει στο zapping. Παιδιά η μόνη λύση πια είναι τα dvd των περιοδικών. Και μακάρι να μη μείνουν μόνο στις κωμωδίες, αλλά να αρχίσει ο διαμοιρασμός δραματικών, αστυνομικών και εποχής και από τα δύο κανάλια! Όχι τπτ, για να μην έχουμε και την έννοια αν θα αξιωθούν ποτέ οι Λεβεντο-μπούτοι να τιμήσουν την ιστορία των σταθμών που εργάζονται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
sunset89 είπε:
Όσο για τα DVDs μη μου αγχώνεστε βρε, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Εννοείται ότι κάποιος θα παραξενευόταν με αυτήν την είδηση όχι για να αμφισβητήσει κάποιον άλλο, μα δεδομένου του χαρακτήρα και της νοοτροπίας της Παπαδοπούλου κάτι τέτοιο παλιότερα θα ήταν απίθανο! Αλλά μπράβο που τελικά θα τα δώσει στο zapping. Παιδιά η μόνη λύση πια είναι τα dvd των περιοδικών. Και μακάρι να μη μείνουν μόνο στις κωμωδίες, αλλά να αρχίσει ο διαμοιρασμός δραματικών, αστυνομικών και εποχής και από τα δύο κανάλια! Όχι τπτ, για να μην έχουμε και την έννοια αν θα αξιωθούν ποτέ οι Λεβεντο-μπούτοι να τιμήσουν την ιστορία των σταθμών που εργάζονται.
Καλά εγώ θέλω σε DVD να βγάλουν όλα τα επεισόδια των Α.Μ.Α.Ν. αν το δεχτεί ο Κανάκης, που μόνο για την Παπουτσάκη και τις διακοπές του είχε χρόνο και για το ραδιόφωνο όχι. Επίσης θέλω σε DVD Αυθαίρετους και Εκμέκ Παγωτό
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
/tease mode on

Πάντως Diana,από τα 116 posts σου,τα 115 νομίζω (μπορεί και να κάνω λάθος και να είναι....116!) περιλαμβάνουν Α.Μ.Α.Ν-Kανάκη-Ράδιο αρβύλα κτλ κτλ... :p :p

/tease mode off
 
...Εγώ θέλω τα επεισόδια του "Κομφούζιο"... :p
 
Oι Απαράδεκτοι

Καλά τέλος πάντων, χαίρομαι που θα βγεί σε DVD η σειρά-θρύλος με την Δήμητρα, τον Σπύρο, τον Γιάννη, τον Βλάσση, την Ρένια το ΑΣΤΡΟΠΕΛΕΚΙ και τον Χαλακατεβάκη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Oι "Απαράδεκτοι" στο tv zapping από την επόμενη εβδομάδα.

Θα κυκλοφορήσουν σε συλλεκτική κασετίνα 8 dvd, με δύο επεισόδια στο κάθε δισκάκι.

Το περιοδικό θα δίνει κάθε εβδομάδα ένα dvd (στην τιμή των 6,90ευρώ), ενώ η κασετίνα κλείνει στο 16ο επεισόδιο ("Πληρωμένη Εκδίκηση").

Επειδή, όμως, γράφει πάνω "1ος Κύκλος" θέλω να πιστεύω ότι δε θα σταματήσει εκεί η προσφορά, ωστόσο πουθενά δεν αναφέρεται ότι θα δοθούν και τα επόμενα 31 επεισόδια της σειράς, χωρισμένα σε άλλους δύο "κύκλους" (θέλω να πιστεύω πως θεωρείται αυτονόητο).....

Με ένα απλό υπολογισμό, αν κάθε εβδομάδα παίρνουμε δύο επεισόδια στα χέρια μας, η προσφορά θα ολοκληρωθεί το Μάρτιο του 2010.

Την επόμενη Παρασκευή, λοιπόν, τρέχουμε στα περίπτερα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

mix24p είπε:
Oι "Απαράδεκτοι" στο tv zapping από την επόμενη εβδομάδα.
Θα κυκλοφορήσουν σε συλλεκτική κασετίνα 8 dvd, με δύο επεισόδια στο κάθε δισκάκι.

Το περιοδικό θα δίνει κάθε εβδομάδα ένα dvd (στην τιμή των 6,90ευρώ), ενώ η κασετίνα κλείνει στο 16ο επεισόδιο ("Πληρωμένη Εκδίκηση").

Επειδή, όμως, γράφει πάνω "1ος Κύκλος" θέλω να πιστεύω ότι δε θα σταματήσει εκεί η προσφορά, ωστόσο πουθενά δεν αναφέρεται ότι θα δοθούν και τα επόμενα 31 επεισόδια της σειράς, χωρισμένα σε άλλους δύο "κύκλους" (θέλω να πιστεύω πως θεωρείται αυτονόητο).....

Με ένα απλό υπολογισμό, αν κάθε εβδομάδα παίρνουμε δύο επεισόδια στα χέρια μας, η προσφορά θα ολοκληρωθεί το Μάρτιο του 2010.

Την επόμενη Παρασκευή, λοιπόν, τρέχουμε στα περίπτερα...
Το διευκρινιζει, γραφει "τα 16 πρωτα επεισοδια" αρα φυσικα και θα συνεχιστει.

Αντε με το καλο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να πάρουν κι άλλα σήριαλ σειρά... Η αρχή έγινε με τους Απαράδεκτους... Προς γνώσην και συμμόρφωση για μερικούς όταν δουν τι πωλήσεις θα κάνει το περιοδικό... (δε μπορούσαν να βάλουν 4 επεισόδια? μη μου πείτε ότι δεν έχουν χώρο στο δίσκο... εκτός και αν έχει extras μέσα....)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

sunset89 είπε:
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να πάρουν κι άλλα σήριαλ σειρά... Η αρχή έγινε με τους Απαράδεκτους... Προς γνώσην και συμμόρφωση για μερικούς όταν δουν τι πωλήσεις θα κάνει το περιοδικό... (δε μπορούσαν να βάλουν 4 επεισόδια? μη μου πείτε ότι δεν έχουν χώρο στο δίσκο... εκτός και αν έχει extras μέσα....)

το όνειρο μας έγινε πραγματικότητα, οι Απαράδεκτοι σε DVD!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Απαράδεκτοι την άλλη εβδομάδα???Τρέχχχωωωωωωωωω από σήμερα. Χωρίς να θέλω να μειώσω τις προσδοκίες μας, δεν ψυλλιάζομαι να έχει έξτρας. Να είμαστε και ευχαριστημένοι, αν έχει και καθαρή εικόνα. Αλλά τι λέω??Αυτά είναι λεπτομέρειες.Απαράδεκτοι να είναι και ότι να ναι.... :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Από την Παρασκευή μαζί με το TV Zapping (Mega-official magazine του σίριαλ Τα Μυστικά της Εδέμ , εεε αφού κάθε λίγο και λιγάκι μόνο αυτοί βγαίνουν, σαν το Hello και το OK! με την Μενεγάκη) σε DVD (ΤΟ ΖΗΤΑΓΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!) οι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ, βγήκε και σπότ, τα 2 πρώτα επεισόδια και η πολυτελής κασετίνα. Για όσους ακόμη περιμένουν να τελειώσει η επανάληψη της Τρύπας ή της Νταντάς για να δούν εκείνη την ώρα το σίριαλ αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

2 επεισοδια / τευχος?? γμτ :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Μας βρήκαν στην ανάγκη και μας πατάνε, βλέπεις... :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

6,90 κάθε τεύχος!Πάλι καλά που δεν είναι 11,40 όσο έκανε κάθε τεύχος όταν πρόσφερε cd!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγκλήματα

Μου ειπαν οτι ξεκινουν και τα ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ σε DVD απο τηλεπεριοδικο. Βγηκε και διαφημιστικο! Ξερει κανεις περισσοτερα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγκλήματα

ChristosM είπε:
Μου ειπαν οτι ξεκιναει και αυτο σε DVD απο τηλεπεριοδικο. Βγηκε και διαφημιστικο! Ξερει κανεις περισσοτερα?
Να τανε η ζήλια ψώρα.... Πάντως μπράβο που παίρνουν μπροστά τα κανάλια, αν πραγματικά ισχύει βέβαια! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγκλήματα

sunset89 είπε:
Να τανε η ζήλια ψώρα.... Πάντως μπράβο που παίρνουν μπροστά τα κανάλια, αν πραγματικά ισχύει βέβαια! :)
Ειδα το σποτακι, απο αυτη την Παρασκευη με το ΤΗΛΕΡΑΜΑ, 3 επεισοδια στο καθε dvd και σε πολυ ελκυστικη τιμη!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επειδή έχω να πάρω tv περιοδικό εδώ και χρόνια, ποιά μέρα βγαίνουν Πέμπτη, Παρασκευή??
 
Εγκλήματα

Θέλω να πω ένα πολύ μεγάλο μπράβο στο "Τηλέραμα" που δεν... "ξεφραγκίζει" τους αναγνώστες του αλλά και τους φανατικούς αυτής της σειράς - σταθμό για τα Ελληνικά τηλεοπτικά δεδομένα, και δίνει 3 επεισόδια σε κάθε dvd, σε τιμή κάτω των 5ευρώ. Αυτά προς γνώση και συμμόρφωση ανταγωνιστών.

Good job, guys!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα