DVDs Ελληνικών Σειρών Ιδιωτικών Καναλιών

Oι Απαράδεκτοι

Η κασετινα πραγματικα πολυ καλη, ανωτερη των γνωστων. Να λεμε και τα καλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Παιδιά , μην κοιτάμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος. Αρκεί που έχουμε τα dvd. Aυτό πρέπει να μας νοιάζει. Τώρα και η θήκη καλή είναι. Και σε πλαστική διάφανη, να μας το έδιναν, πάλι θα μου άρεσε. Όσο για την απόκτηση του περιοδικού,ο τίτλος είναι...

Το κυνήγι του χαμένου περιοδικού...

Χρειάστηκα 2 περίπτερα για να το βρώ... Εσείς το βρήκατε εύκολα???Νομίζω σε πολλά που είδα φευγαλέα , πρέπει να είχε εξαντληθεί.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

whatohh είπε:
Παιδιά , μην κοιτάμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος. Αρκεί που έχουμε τα dvd. Aυτό πρέπει να μας νοιάζει. Τώρα και η θήκη καλή είναι. Και σε πλαστική διάφανη, να μας το έδιναν, πάλι θα μου άρεσε. Όσο για την απόκτηση του περιοδικού,ο τίτλος είναι...
Το κυνήγι του χαμένου περιοδικού...

Χρειάστηκα 2 περίπτερα για να το βρώ... Εσείς το βρήκατε εύκολα???Νομίζω σε πολλά που είδα φευγαλέα , πρέπει να είχε εξαντληθεί.
Αυτό παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον! γιατί αν γίνονται ανάρπαστα τα τεύχη σημαίνει ότι όχι απλά υπάρχει ζήτηση παλαιών καλών προγραμμάτων, αλλά ο κόσμος διψά να παρακολουθεί τέτοια εκλεκτά πραγματάκια.... ΑΥΤΟ ως απάντηση στον Μπούτο που απαξιεί να τα δείξει on tv. και ναι δεν έχουμε όλοι μηχανάκια για να αποδειχθεί πώς τιμάμε τις επαναλήψεις "δις εξαμαρτείν" και "χάριτες".

όποιος βρει βρε παιδιά, στοιχεία και αριθμούς διαπιστευμένους σχετικά με τις πωλήσεις των τευχών με τα dvd ας κάνει τον κόπο να ρίξει μια ενημέρωση. αξίζει να το δούμε αυτό! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Είχα πάνω απο 2 χρόνια να αγοράσω περιοδικό τηλεόρασης, αλλά οι απαράδεκτοι με έκαναν να ξαναρχίσω σήμερα... Υψηλές προσδοκίες, μέτριο αποτέλεσμα... Η θήκη πρωτότυπη, αλλά φτωχή. Δε μπορούσαν που δεν μπορούσαν να δημιουργήσουν κάποια extras, δε μπορούσαν ούτε να φτιάξουν κάποιο ενθετάκι με πληροφορίες; Πολύ άρπα κόλα η υπόθεση νομίζω. Ο μόνος λόγος που θα συνέχιζα να παίρνω τα dvd είναι μόνο η ποιότητα εικόνας και ήχου... Αν θυμηθώ μάλιστα την αναλογία τιμής-αριθμού επεισοδίων ανα δίσκο, μπορεί και να τσαντιστώ και να σταματήσω... Μη μου το θυμήσετε...

edit

Αισθητικά η πίσω όψη της θήκης δε μου άρεσε καθόλου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αντε σειρα εχουν οι αυθαιρετοι!!!!!♥♥
 
mideia83 είπε:
αντε σειρα εχουν οι αυθαιρετοι!!!!!♥♥
Αν εχουν καλες πωλησεις τοτε πολλα σηριαλ θα ακολουθησουν. Γι αυτο και πρεπει να υποστηριζουμε τα περιοδικα που μας προσφερουν τα σηριαλ που αγαπαμε και ζηταμε...
 
ChristosM είπε:
Αν εχουν καλες πωλησεις τοτε πολλα σηριαλ θα ακολουθησουν. Γι αυτο και πρεπει να υποστηριζουμε τα περιοδικα που μας προσφερουν τα σηριαλ που αγαπαμε και ζηταμε...
Πες τα! μαζι σου...Εγω παιρνω κ τις 3 σειρες που κυκλοφορουν..
 
Oι Απαράδεκτοι

Γενικά είμαι ευχαριστημένος με την ποιότητα και την κασετίνα. Απλά θα μπορούσαν να έχουν ένα ένθετο π.χ. με τις περιλήψεις, αντί να τις βάζουν στις χαρτινες θήκες που ουσιαστικά είναι άχρηστες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Σχετικά με τους Απαράδεκτους κάτι. Μόλις πήρα το ΖΑΠΙΝΓΚ και γράφει πως η δειρά θα ολοκληρωθεί σε 24 dvd (48 επεισόδια) και 3 κασετίνες. Τόσα ήταν τα επεισόδια βρε παιδιά???Είμαι στη δουλειά τώρα και δε μπορώ να δω το βιβλίο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

tonytony είπε:
Σχετικά με τους Απαράδεκτους κάτι. Μόλις πήρα το ΖΑΠΙΝΓΚ και γράφει πως η δειρά θα ολοκληρωθεί σε 24 dvd (48 επεισόδια) και 3 κασετίνες. Τόσα ήταν τα επεισόδια βρε παιδιά???Είμαι στη δουλειά τώρα και δε μπορώ να δω το βιβλίο...
Ναι τοσα ηταν τα επεισοδια, οποτε ολα καλα. Μακαρι να ακολουθησουν και αλλα mega classics...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

ChristosM είπε:
Ναι τοσα ηταν τα επεισοδια, οποτε ολα καλα. Μακαρι να ακολουθησουν και αλλα mega classics...
Ναι γιατί δεν θα βάλουν το Πρωτοχρονιάτικο που διαρκεί 2 ώρες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

παιδια επεσε η τιμη τους στο περιοδικο η οχι γιατι ενω ελεγε 6 και 90 ειχε ενα κιτρινο αυτοκολητο που ελεγε 5 και 40 και εγω η χαζη πληρωσα 7 ευρω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

mideia83 είπε:
παιδια επεσε η τιμη τους στο περιοδικο η οχι γιατι ενω ελεγε 6 και 90 ειχε ενα κιτρινο αυτοκολητο που ελεγε 5 και 40 και εγω η χαζη πληρωσα 7 ευρω
5.40 + 1.50 που κάνει το περιοδικό στην απλή του μορφή=6.90:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι Απαράδεκτοι

Στην κασετίνα πάντως δεν τα έχει χωρίσει ανάλογα με τη χρονιά,αλλά 16 επεισόδια σε κάθε κασετίνα...νομίζω το τελευταίο επεισόδιο του πρώτου κύκλου λέγεται "Ο Έρωτας Γεννήθηκε Για Δύο"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά

Η ΕΙΔΗΣΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!

Τo 7 ΜΕΡΕΣ TV θα μοιράσει τα ΒΑΜΜΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ!!! Αυτό γίνεται πρώτη φορά στα χρονικά και καλά θα κάνετε να τα αγοράσετε όλοι! Να δουν ότι υπάρχει ενδιαφέρον να μας δώσουν όλες τις σειρές τους!!

Άντε η επόμενη σειρά να είναι η Πρόβα του Νυφικού και θα πάω να τον φιλήσω τον εκδότη!

Μαζί θα μοιραστούν και τα επεισόδια του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ. 'Ηξεραν ότι μόνο του το σήριαλ κανείς δε θα το πάρει..

Αν και έχω τα Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά, θα ενισχύσω το περιοδικό. Να πράξετε όλοι το ίδιο και να αφήσετε το ίντερνετ! Τέτοιες προσφορές σπανίζουν! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά

sunset89 είπε:
Η ΕΙΔΗΣΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!Τo 7 ΜΕΡΕΣ TV θα μοιράσει τα ΒΑΜΜΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ!!! Αυτό γίνεται πρώτη φορά στα χρονικά και καλά θα κάνετε να τα αγοράσετε όλοι! Να δουν ότι υπάρχει ενδιαφέρον να μας δώσουν όλες τις σειρές τους!!

Άντε η επόμενη σειρά να είναι η Πρόβα του Νυφικού και θα πάω να τον φιλήσω τον εκδότη!

Μαζί θα μοιραστούν και τα επεισόδια του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ.ήξεραν ότι μόνο του το σήριαλ κανείς δε θα το πάρει..

Αν και έχω τα Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά, θα ενισχύσω το περιοδικό. Καλά θα κάνετε, να πράξετε όλοι το ίδιο και να αφήσετε το ίντερνετ! Τέτοιες προσφορές σπανίζουν!
Πολύ καλή προσφορά. Μετα από αυτό να περιμένουμε και την ανατομία ενος εγκλήματος ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά

tzias57 είπε:
Πολύ καλή προσφορά. Μετα από αυτό να περιμένουμε και την ανατομία ενος εγκλήματος ;
Θα πάρω τηλέφωνο την Πέμπτη να ρωτήσω και θα σας ενημερώσω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά

Πολύ καλό!!!!Αν και έχω ολόκληρη τη σειρά από τη 1η προβολή της εννοείται πως θα τη ξαναπάρω και για την ενίσχυση που λέτε , αλλά και για την καλύτερη εικόνα! Καιρός ήταν να μπει στο "χορό" και το 7 Μερες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά

Αυτά είναι τα νέα, επιτέλους τα Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά σε DVD.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά & Κωνσταντίνου και Ελένης

Απο πότε?σε 1 dvd θα ειναι και η δυο σειρες?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα